Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amerikaiak tényleg ennyire...

Az amerikaiak tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon nem mindegy ,hogy cseh vagy csecsen.


Volt amikor azt magyarázták , hogy Magyarországon óriási az iszlámfóbia meg a muzulmán ellenesség.Utána megsúgták a politikusnak , hogy az Ausztria , erre kérdezi a másik , hogy "Ausztria meg Magyarország nem egy ország?"


Meg a délszláv háború idején valamit összekevert az egyik amerikai politikus.


Az európai politikusok is mondanak meredek dolgokat , de ezek...

És ők a világ vezető hatalma.


Előbb utána kellene nézni , nem mindegy hogy Róma vagy Románia.



2013. ápr. 20. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

"az ilyen lexikális tudás"

Lexikális tudás, vagy sem, az alapműveltség része, hogy az ember nem keveri össze az országokat a kezdőbetűik alapján, pláne nem egy országot egy fővárossal, vagy fordítva, mert ilyenre is volt már példa. Vagy ha valamit nem tud az ember, akkor arról nem nyilatkozik a médiában, ennyi esze még az utca emberének is lehetne, nemhogy egyes politikusoknak.

Én sem igazán ismerem a világ összes országát, de azért név alapján annyit tudok, hogy adott hely egy ország vagy egy város, és nagyjából be tudom lőni, merre lehet a térképen. Mindezt úgy, hogy sosem tanultam ilyen irányba, csak kíváncsi kisgyerekként sokszor nézegettem apu földrajzatlaszát.

2013. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Az amerikai közoktatást nem minősíteném most teljesen más mint a magyar, ami a politikusok mniden ténykedése ellenére is elég előkelő helyen szerepel."


Nem akarom félrevinni a beszélgetést, de ha te azt gondolod, hogy a magyar közoktatás előkelő helyen szerepel, akkor NAGYON nem vagy tisztában a valósággal.

2013. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Not statistically significantly different from the OECD average"


Persze ha neked ez előkelő, akkor ok.

2013. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, mert más tekintetben meg sem közelítjük az OECD átlagot. Meg hát ott van a világranglista is.
2013. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Dick Esmen ***** válasza:
Igen,ez az eredmény az ottani butításnak.
2013. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Igen, régen én is azt hittem, az amerikaiak buták. De aztán rájöttem, hogy arányaiban éppen annyi sötét ember van Magyarországon is. Akkor meg miről beszélünk?

Egyébként ki tudja, hol van mondjuk Bissau-Guinea?

2013. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Amcsiknál nem az a tudás hogy mindent bemagolnak

Európa náluk max London, Párizs

leszarják a sok kis megyényi országocskát

régen, gimis koromban tudtam még a földrajzot, mi merre van, de ma már sokszor azt sem tudom nálunk mi merre van (nagyobb városaink kivételével)

persze szégyenkezhetnék emiatt, de engem ez az egész nem érdekel. nem vagyok lexikon, nem ebben élem ki magam. ha valami kell itt a google, google map 10 sec alatt megtalálok bármit

ettől nem vagyok hülyébb, max nem terhelem felesleges, könnyen hozzáférhető adatokkal a memóriám

2013. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy most Gaebrol?
2013. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Persze akik most még iskolások, fel sem tudják fogni, hogy van élet a sulin túl is, de majd rájönnek ők is :D
2013. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!