Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amerikaiak tényleg ennyire...

Az amerikaiak tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon nem mindegy ,hogy cseh vagy csecsen.


Volt amikor azt magyarázták , hogy Magyarországon óriási az iszlámfóbia meg a muzulmán ellenesség.Utána megsúgták a politikusnak , hogy az Ausztria , erre kérdezi a másik , hogy "Ausztria meg Magyarország nem egy ország?"


Meg a délszláv háború idején valamit összekevert az egyik amerikai politikus.


Az európai politikusok is mondanak meredek dolgokat , de ezek...

És ők a világ vezető hatalma.


Előbb utána kellene nézni , nem mindegy hogy Róma vagy Románia.



2013. ápr. 20. 13:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egy korábbi hozzászólónak:

Mindent nem kell tudnod neked sem, és nekik sem!

De azért van egy értelmiségi határ!

pl. mikor egy amerikai műsorban megkérdeztek egy nőt, hogy melyik ország fővárosa budapest!

Az rendben van, hogy nem tudta, hogy Magyarország, hiszen mi köze van hozzánk?!

De mikor megmondták neki a választ, és hozzá tették, hogy ez egy európai ország...

ő meg vissza kérdezett, hogy "európa nem egy ország?"

Na, akkor a falat kapartam!

Am keressetek rá google-ben, hogy "az amerikaiak nem hülyék"...

Annyi agyatlan dolgot össze tudnak hordani, ami azért alapvető tudás kellene hogy legyen!


Plusz egy kis érdekesség, ami csak részben kapcsolódik a kérdéshez!

Ismerősömék jártak kint amerikában, egy amerikai családnál szálltak meg!

Mikor megérkeztek, a házigazdák elkezdték nekik magyarázni, hogy hogyan működik a wc, meg a mosdó!

Mikor felvilágosították őket, hogy ilyenek nálunk is vannak, tudjuk hogy kell használni, elmondták, hogy ott sokan azt hiszik, mi a mai napig sztyeppén lovagló, vándorló, legeltető népek vagyunk! :D

2013. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

hát igen

meg hátrafelé nyilazunk


ám szerintem amcsik között is van tájékozottabb meg kevésbé az

mint ahogy itthon is

elég megnézned az itthoni utca embere videókat

viccesek

2013. ápr. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 hunbula ***** válasza:
100%

Na most... Az amerikaiak nagyon sokan vannak. Így értelemszerűen sok a hülye is. Ha hozzá nézzük, hogy történelmileg évszázodokon keresztül azok népesítették be az államokat, akiknek otthon nem volt helye, valamiért üldözték, túl radikális volt, és ezért átkelt Amerikába... Na ezeknek a leszármazottai laknak most ott. Plusz a jelenlegi bevándorlók, akik ugyanazon okokból mennek. Aránylag viszont szerintem ugyanannyi hülye van ott is, mint Magyarországon, csak a mieinkre nem figyel a világ (max kiröhögik a Viktátorunkat Európában, és ennyi).

Egyébként az ő nézőpontjukból, az átlag amerikai még mindig úgy gondolkodik magáról, mint a világ legerősebb országának polgára. Nincs körbevéve ezer kis puzzle országocskával, ez neki nem lokális probléma. És az vesse rá az első követ, aki minden olyan dologban tájékozott, ami nem kapcsolódik a mindennapi életéhez. Plusz, ha egy amerikai utazik egy fél földrésznyi távolságot, ott is a saját országában lesz, amerikai emberek között. Ugyanilyen távolság Európában szép számú országhatár, nyelv, kultúra - megbocsátható, ha az egész egy nagy masszának tűnik nekik.

Ezen felül, aki hülye, annak tényleg nincs mentsége, de a magyarok is legalább annyira hülyék mint az amcsik, max másban. Csak mondom, a mieinkkel senki sem foglalkozik.

2013. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a legtöbb ezzel foglalkozó cikk, nem olyan kérdéseket tesz fel nekik, ami esetleg a mi kultúránk része, és nekik nem olyan fontos tudniuk, hanem teljesen alap dolgokat, amiket mindenkinek illene tudnia!

pl. én sem tudom fejből felsorolni az összes kis országot, de azért tudom, mi az, hogy amerika, európa, ázsia, ausztrália!


A másik, hogy kérdezték őket a saját amerikai közéletükről, és ott is sík hülyék voltak!


Na meg logikájuk is 0!

Az egyik kérdés az volt, tudja-e, honnan származik a KFC! Azt mondta, nem tudja! Aztán megkérdeték, tudja-e, minek a rövidítése! Mondta, hogy persze, Kentucky Fried Chicken!

Aztán megkérdezték még egyszer, hogy tudja-e honnan származik, de még mindig nem tudta megmondani!


Én elhiszem, hogy nem az összes ember hülye ott sem, vannak kivételek, de sok amerikai sík hülye, és amelyik az, az már fájdalmasan hülye!

2013. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!