Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik tenne-e...

Szerintetek a Jobbik tenne-e valamit a fiatalok züllése ellen? Ha igen, akkor mit, és hogyan?

Figyelt kérdés
Én is 23 éves vagyok, viszont azt látom, hogy minden korosztály egyre hitványabb. Egyre több a láncdohányos, rendszeresen lerészegedő, röhejesen kinéző, deviánsan viselkező tizenéves. Lassan már az iváson, bulizáson, szexen, facebookon, ask.fm-en kivül semmi nem érdekli a jó részét. Szerintetek ez ellen a Jobbiknak lenne valami eredményes programja? Egyébként rájuk fogok szavazni, viszont a programjukban erről konkrétumokat nem találtam, hiába olvastam végig.

2014. ápr. 3. 23:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29: azért, mert te nem mozogsz az egyetem olyan köreiben, ahol erről van szó, attól ez még így van :)
2014. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
82%

Megálló!

Az, hogy valakinek van diplomája és ezáltal értelmiségi lesz, nem azt jelenti, hogy értelmes is. Műveltebb, civilizáltabb a többinél.

Sőt! Ez a tipikus szöveg, hogy "de hát diplomás ember", akkor lehet náciskodni, homokozni, bármit tenni, mert az ember értelmiségi.

Nagyon rég óta tömegével termelik a diplomás embereket. Tudod kik diplomások, az ügyvédek, azok a pénzemberek akik kilapátolják a pénzt az országból, bankárok, azok a lányok lesznek diplomások, akik az egyetem mellett "anyagi támogatót" keresnek.

A sok nagyfejű a pártok felső vezetésében, akik elhitetnek veletek mindent (mindegyik oldalon persze).

Magyarországon az értelmiségi réteg pont annyit ért, mint a nyolcosztályos melósok egy alföldi fatelepen. Csak nekik ahhoz van eszük, hogy ne nyíltan legyenek állatok, hanem titokban csinálják UGYANAZT.

Semmit nem jelent a diploma ma Magyarországon, normális országban lenne értéke. Nálunk kitalálták, hogy bárkinek lehessen diplomája, az majd milyen jól mutat a statisztikákban. Persze semmi tudás nincs mögötte és lehet menni mosogatni Németországba, meg lakáson fogadni az úriembereket vagy kérdezgetni, hogy adhatom-e nagy menüben?

Aki diplomás és véletlenül, van a papír mellett tudás is, az külföldön dolgozik 10x annyiért. Magyarországon meg marad az alja, akinek ugyan van diplomája, de semmi tudása sincs.


Az, hogy van egy semmitérő diplomád nem mentesít az alól, hogy náciskodsz, vered a gyereked, feleséged, minden nap félholtra iszod magad...

2014. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
90%

#31: ja értem, szóval "az egész egyetem" alatt, ahol állítólagosab 70-80%-s Jobbik támogatottság van csak bizonyos, minden bizonnyal nyakszakáll köröket kell érteni?


A középiskolai évfolyamunkból 12-en tanultunk a BME-n mindenféle szakon, én és még páran más egyetemeken is, és voltak barátaim több karról vegyesen, mert nem olyan nolifer VIK-es voltam, mint amilyennek a 23 éves korára prűd bácsiként írogató kérdező tűnik.


Az én tippem a jobbikosok arányára ugyanannyi, mint amit a választásokon el fognak érni, kb. 15-20%.

2014. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
13:38: Valakinek nagyon savanyú a szőlő...
2014. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Most a Jobbiktól fültelenül. Amikor én voltam közép sulis anno akkor is a szex, buli, pia, motiválta az akkori fiatalság 80%-át, csak ask meg fb nem volt.


Ez olyan h aki erre fogékony az mindig is az lesz ki meg nem az nem.

Ha betiltanák az alkoholt az mást is érintene nem csak a fiatalságot. Ha bezárnának szórakozó helyeket elmennének házi bulikba v már jó részük amúgy is oda jár. A szexre nem tom mit mondjak osztogathatnak pl kotont, de az ugye megszűnni nem fog.


Szóval amit te kérdező züllésnek hívsz azok igazából mindig is megvoltak csak mindig picit másképp. Ma is vannak lerészegedős, szexpartik és 20 év múlva is lesznek.

Ez ellen egyik politikai párt sem tehet semmit.

2014. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Őszintén szólva, szerintem akkor van gond, ha egy fiatal nem szeret bulizni, szexelni meg inni"


Akkor én bizonyára valami mutáns lehetek mert 23 vagyok és sose szeretem bulizni. Mert csak a pénzt viszi feleslegesen.

A túlzott piálás kártostija az egészséget minden szinten.

Én is ismerek olyat aki nem félti a máját mert az mondja h vissza nő, csak az idegsejtjeire nem gondol az agyában amik meg csak pusztulnak. Persze oké van belőle X 100 millió de 10-en X év masszív hetente lerészegedős bulizás után gyorsan elfogy.


Az össze vissza szexel meg sanzsan felszeditek az AIDS-t, v a HPV-t de nem az én életem. De nem is én járok majd a nemi beteg gondozóba.

2014. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Akkor én bizonyára valami mutáns lehetek mert 23 vagyok és sose szeretem bulizni. Mert csak a pénzt viszi feleslegesen.

A túlzott piálás kártostija az egészséget minden szinten.

Én is ismerek olyat aki nem félti a máját mert az mondja h vissza nő, csak az idegsejtjeire nem gondol az agyában amik meg csak pusztulnak. Persze oké van belőle X 100 millió de 10-en X év masszív hetente lerészegedős bulizás után gyorsan elfogy.


Az össze vissza szexel meg sanzsan felszeditek az AIDS-t, v a HPV-t de nem az én életem. De nem is én járok majd a nemi beteg gondozóba."


Ennek nagyjából annyi értelme volt, mintha én azt mondanám, hogy szeretek olvasni, Te pedig azt válaszolnád, hogy szemét alak vagyok, mert ki akarom irtani az összes esőerdőt, és direkt tönkreteszem a látásom, és majd járhatok szemészetre :)

2014. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Jó én nem szeretek bulizni pedig én is 23 vagyok és nem kefélek mint a nyúl te meg egy szexfüggő partyarc vagy.


Ok csak leírtam h nem mindenki olyan mint az átlag ennyi.

Ja és E-book is van a világon szóval az erdőirtás nem nyert.

2014. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"viszont a programjukban erről konkrétumokat nem találtam, hiába olvastam végig."


Nincs szerintem, mivel nem a jobbiknak a dolga lenne megnevelni az ilyeneket, hanem a szüleiké.

2014. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Ismerek pár jobbikos fiatalt. Egy párat barátaimnak tartok csak az a baj velük, hogy ha isznak ,ami elég sűrűn előfordul egyből " mocskos cigányok, mocskos zsidókat kiabálnak".


Ezzel csak azt akarom mondani hogyha ez a trend a fiataloknál,akkor mit akarnak a jobbikosok megváltoztatni???? ?

2014. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!