Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik tenne-e...

Szerintetek a Jobbik tenne-e valamit a fiatalok züllése ellen? Ha igen, akkor mit, és hogyan?

Figyelt kérdés
Én is 23 éves vagyok, viszont azt látom, hogy minden korosztály egyre hitványabb. Egyre több a láncdohányos, rendszeresen lerészegedő, röhejesen kinéző, deviánsan viselkező tizenéves. Lassan már az iváson, bulizáson, szexen, facebookon, ask.fm-en kivül semmi nem érdekli a jó részét. Szerintetek ez ellen a Jobbiknak lenne valami eredményes programja? Egyébként rájuk fogok szavazni, viszont a programjukban erről konkrétumokat nem találtam, hiába olvastam végig.

2014. ápr. 3. 23:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
53%
Azt pedig meg sem említem, hogy ma Magyarországot az ÚNIÓ TARTJA EL. Rajtuk kívül nincs bevételünk. A Jobbik pedig ki akar lépni belőle. Miért? Pusztán mert így vagány. Ez a jobbik. Úgyhogy ez az egész téma értelmetlen.
2014. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
46%

Kedves huszonhármas!


Nem elég, hogy fogalmad sincs arról, hogy mit jelent maga a neonáci kifejezés, még a szemünkbe is hazudsz: ,,Ez egy neonáci párt. Elismerik saját magukról." Megtennéd, hogy ezt alátámasztod akármilyen forrással, ami egy Jobbikos képviselőtől hangzott el?


A Jobbiknak semmi köze nincs a nácikhoz. Nem is lehet, mert nem németek.


-o-

Kedves Kérdező:


Bevezetnék az erkölcstant. Idézet a programjukból:

,,A Jobbik számára az oktatáspolitika nem csupán ismeretátadást, elméleti és gyakorlati felkészítést jelent az életre, hanem

nevelést is. Vagyis nem vagyunk hívei az értéksemleges oktatásnak, igenis vannak olyan egyetemes emberi értékek,

amelyre nevelni kell a gyermekeinket. Egyúttal azt is elkerülendőnek tartjuk, hogy értékközpontú oktatás leple alatt

politikai kurzusépítés történjen az oktatásban. Az oktatás feladata, hogy olyan embereket neveljünk, akik tisztelik és

magukénak érzik nemzetünk hagyományait, munkájukat hivatásként és alkotásként élik meg, valamint értelmes, tudatos

állampolgárai hazánknak. Ebben az államnak, a kormánynak óriási felelőssége van, mint ahogy a pedagógusoknak is.

Ugyanakkor nem várhatjuk el a pedagógusoktól, hogy ezt a feladatot önállóan hajtsák végre: partnereket kell találnunk a

családokban, az egyházakban, a gazdaság szereplőiben, a médiában és a kultúra képviselőiben is."

A programjukból:

[link] A 60-61. és 66-68. oldal lehet érdekes számodra ilyen téren.

2014. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Kedves huszonnégyes!


Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ha az Európai Unió tart el minket, akkor szerinted miért jó nekik, hogy tagállamok vagyunk? Az utóbbi években több támogatást kaptunk, mint amekkora pénzt befizettünk, de azért nagyon erős túlzás azt állítani, hogy ők tartanak el minket.


Már milliószor leírtam, de akkor leírom még egyszer: A Jobbik nem akar kilépni az EU-ból. Ha mégis, bármilyen okból meg akarnák tenni, népszavazást írnának ki. Szerinted egy népszavazás átmenne az EU-ból való kilépésről?


Másrészt: Ha még ki is lépnénk az EU-ból (aminek az esélye még a Jobbik kormányra kerülése esetén is max 0,01%), akkor sem történne semmi. Magyarország tagja maradna a schengeni övezetnek. Nem vonulnának ki a multik és nem dőlne össze a világ sem. Ettől függetlenül még egyszer hangsúlyozom: Nem lépnénk ki az EU-ból Jobbik kormány esetén sem, csak ha a magyar nép többsége érvényes népszavazáson úgy dönt.

2014. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

17 vagyok


Én most jó néhány cikket és videót tudnék linkelni, de megkímélem magam a fáradtságtól. Úgy látom itt elvakult neon... Úgy értem Jobbikosok vannak, akik arra sem veszik a fáradtságot, hogy utánajárjanak, hogy egyáltalán miről is beszélgetnek. Úgyhogy ezt inkább hagyom is...

2014. ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszitek, hogy a most 40-50-60 évesek különbek? Fiatalon pont annyira állat módjára viselkedtek, mint most a fiatalok. Mára már nem csinálhatják nyíltan, így a felszín alatt művelik ugyanezt titokban.

Megcsalják egymást, meg lehet nézni mennyi a válás, a lecsúszott ember.

Az 1 millió alkoholista nagy része 30 év feletti, ebben a korosztályban a családon belüli erőszak normális, elfogadott dolog (mint ahogy a kedves hozzászólók is bizonyítják).


És pár dolgot ne feledjünk:

A mai "deviáns" generációt nekik sikerült felnevelni.

Nekik sikerült egy olyan országot teremteniük, ránk hagyni ami egy 0. Minden téren egy elmaradott, lepusztult, szétrohadt, gyűlölködő, középkori nézeteket valló országot hagytak ránk.

2014. ápr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
94%

"én is 15-16 évesen néha megkaptam 1-1 tisztességet atyai pofot"


Sikeresen meg is találtad a legalja pártot, pont olyanokra van szüksége a jobbiknak mint te.

Fogalmad sincs a világról, hibáztatod a médiát, meg tudom is én kiket az emberek milyenségéért.

Ez egy bullshit, aki normális ember foglalkozik a gyerekével, aki normális nem üti meg, normális emberből nem fog gyökeret csinálni a való világ.

Persze nagymagyarként nem mondhatod azt, hogy az emberek sz**** simán, ááá.

A társadalom, az EU, a média, a zsidók, a cigányok, a bankok és a gyíkemberek, (esetleg ufok) tehetnek arról, hogy nem foglalkoznak a gyerekkel, hogy egy idióta csőcselék a többség....


Jó jobbikos vagy, elhiszed amit mondanak és szorgalmasan vissza is mondod. Ennél többet nem kell tudnod.

2014. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

A Jobbik tökéletesen megtalálta azt a reményvesztett, bepalizható réteget, akikre építheti a bázisát.

Arról nem is beszélve, hogy ez: ,, Egyúttal azt is elkerülendőnek tartjuk, hogy értékközpontú oktatás leple alatt

politikai kurzusépítés történjen az oktatásban." egy vicc. Az összes kis Jobbiknövendék egyetemista és vállalják, hogy az ifjúsági tagozat aktív tagjai.


S hogy a kérdésre feleljek, ez már több mint nevetséges, hogy ezt is a pártra akarod terhelni. Ez egyes-egyedül a szülő felelőssége, kivéve, ha a szóban forgó gyerekek mindegyikének apja Vona Gábor.

Vagy talán egy pofon Vona Gábortól megoldana mindent?

2014. ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Istenem, ennyi agymosott birkát... Eszem megáll :D. Közlöm: anyum, apum diplomás egyik legjobb egyetem mérnök-informatikus szakján végzek nem sokára, mellette meg heti 20-25 órát dolgozom egy híres német cégnél, akit mindenki ismer. Az egyetemen az emberek 70-80%-a jobbikos, munkahelyen a mérnökök közül is sokan. Ennyire "lecsúszott", és "primitív" emberek a szavazóik. Épp ezért gondolom, hogy itthon nem ilyen, vagy olyan szélsőség harapozódott el, hanem a HÜ-LYE-SÉG! Felteszek egy értelmes kérdést, a sok birka meg neki áll nácizni, meg az eu- n lovagolni... Gyönyörű...
2014. ápr. 4. 07:54
 29/41 anonim ***** válasza:
94%

"Az egyetemen az emberek 70-80%-a jobbikos, munkahelyen a mérnökök közül is sokan. "


Hű, nagyot fordult a világ a BME-n mióta 2 éve diplomáztam, valahogy nagyon nem ezt tapasztaltam én. Csak nem lehet, hogy épp tévedsz? :DDD

2014. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
81%
Be lehetne lépni újra a hitlerjugendbe, lehetne menni cigányverni, zsidóverni. Ezzel le lehet vezetni a feszültségeket, sokkal jobban esik a sör a szex meg akkor már van téma a facebookon is.
2014. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!