Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik tenne-e...

Szerintetek a Jobbik tenne-e valamit a fiatalok züllése ellen? Ha igen, akkor mit, és hogyan?

Figyelt kérdés
Én is 23 éves vagyok, viszont azt látom, hogy minden korosztály egyre hitványabb. Egyre több a láncdohányos, rendszeresen lerészegedő, röhejesen kinéző, deviánsan viselkező tizenéves. Lassan már az iváson, bulizáson, szexen, facebookon, ask.fm-en kivül semmi nem érdekli a jó részét. Szerintetek ez ellen a Jobbiknak lenne valami eredményes programja? Egyébként rájuk fogok szavazni, viszont a programjukban erről konkrétumokat nem találtam, hiába olvastam végig.

2014. ápr. 3. 23:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

BAKKER!

Tedd magad hasznosá!

Értelmessé!

Találj bármit!


Jó kis baromság mi?..

2014. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Tehát megszűnt a Lipót!

A ...

2014. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Itt egy teszt, ha kitöltöd, megtudod, hogy melyik párttal értesz egyet leginkább, arra érdemes szavaznod.

[link]

Már csak azért is érdemes átfutnod ezt a tesztet, mert a kérdésekből rájöhetsz, hogy mivel foglalkoznak inkább a pártok.

Az általad említett problémákkal nem foglalkoznak, talán csak közvetetten pl. a dohányzás tiltása, abortusz szigorítása, marihuánázás büntetése vagy a melegek témáján keresztül. De amúgy nem...

Erre valók a szülők és az ő példamutatásuk, illetve a tanárok...

2014. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Hát hogy Dósa Fannyt felkoncolnák az biztos.
2014. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Utolsó, már kitöltöttem, és a hozzám legközelebb állok:

Jobbik: 17 pont(sejtettem)

Kisgazdák: 13 pont(ezen csodálkoztam, bár szerintem nem voltak ott rossz emberek, sok mindenben hasonlóan gondolkodtak, mint a Jobbik)

Fidesz: 11 pont(jobbikos vagyok 2008 óta nagyjából, de azért csináltak 1-2 normális dolgot 4 év alatt, akkor is, ha a Jobbiktól csentek el sok dolgot)


Nevelés kérdésére visszatérve: igen, én is 15-16 évesen néha megkaptam 1-1 tisztességet atyai pofot, mikor elszaladt velem a ló, de ezt csak megköszönni tudom, mert másképp csak még jobban elkanászodtam volna. Én is 14 évesen megittam az első pohár boromat, és 15 évesen rágyújtottam életem első cigijére(középiskolában alkalmanként bulikon, meg haverokkal füstöltem, de soha nem szoktam rá, egyetem 2. éve óta egy szálat sem szívtam, szüleim előtt soha nem cigiztem, szerintem ez is visszatartott a leszokástól, hogy nem mertem ilyesmit tenni, mert tartottam tőlük ilyen téren, a hajam tépem attól, hogy a 14-15 évesnek az anyja veszi a cigit :( ). Sajnos szerintem is nagyon hozzátartozik a fiatalok lezülléséhez ez a tény, hogy szerencsétlen szüleik legtöbbször napi 10-12 órát dolgoznak, hogy legyen miből fizetni a hiteleket, meg, hogy a csemetéknek mindenük meglegyen, próbálnak nekik mindent megadni, csak épp törődést nem :(. Olvastam valahol egy ilyen írást, hogy ma Magyarországon 7(!) perc jut átlagban egy gyerekkel való törődésre. 7! Egy tartalmasabb sz*rás ideje... Közben meg egész nap a gyereket felneveli a sok hulladék kereskedelmi tv valóvilágokkal, meg mónika sókkal, az utca, meg a facebook :(.

2014. ápr. 4. 00:20
 16/41 A kérdező kommentje:
Milyen neonáci párt? Feltettem egy szerintem értelmes kérdést, ami több 100.000 fiatalt érint, az ország jövője múlik azon, hogy milyen lesz a felnövekvő generáció, erre te meg jössz az agymosott nácizásoddal. Most nem szeretnék ideológiai vitákba kerülni, mert ez nem ide tartozik...
2014. ápr. 4. 00:22
 17/41 anonim ***** válasza:

17 ???

Ez azt jelenti, hogy a Jobbik törekvéseivel 17%-ban értesz egyet. Ez nagyon kevés.

Volt más párt, amire nagyobb számot kaptál? Ha nem, akkor nem is érdemes elmenned szavaznod, mert ez a tizennéhány pont azt jelenti, hogy csak néhány kérdésben értesz egyet a párttal, de amúgy kb. a szöges ellentétét szeretnéd annak, amit ők tennének.


Vagy az is benne a pakliban, hogy a legtöbb kérdésre "nem tudom"-ot feleltél. Ekkor szintén nem javasolt szavaznod, mert nem vagy képben, felelőtlen döntést hoznál, magad ellen dolgoznál csak....

2014. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy majdnem az összes többi párt is kapott tőlem elszórva néhány pontot, még a Cigány párt is 2-t talán. Csodálkoztam is ezen :O.
2014. ápr. 4. 00:49
 19/41 anonim ***** válasza:

"8-as, de ahhoz miért kell árokig leinni magát az embernek?"


Ki mondta, hogy kell? Egyébként még azt sem nagyon hiszem el, hogy van lelkileg egészséges ember, aki ne próbálta volna 1-2x a határait fiatalon.


A hipokriták ellen melyik párt akar tenni valamit? :P

2014. ápr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
73%

17 vagyok


Emberek minek kell nekem utánanéznem a Jobbikkal kapcsolatban? Még egyszer mondom. Ez egy neonáci párt. Elismerik saját magukról. Ezek után kellene még valamit hozzáfűznöm? Nemigen hiszem. Külföldön röhögnek rajtunk az egész magyar jobboldal miatt, legfőképp a Jobbik miatt. Az egész karikás ostoros, betyársereges borzalom tökéletesen szimbolizálja, hogy hová tart ez az ország. Magába a megtestesült szellemi nyomorba. Ez a probléma a Jobbikkal.

2014. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!