Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarországon?

Mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Magyarországi. De most hogy is van ez? Jobb lett a helyzet 2010 óta? Rendes válaszokra lennék kíváncsi mert én úgy látom hogy a média nem független m1 en megy a minden egyre jobb duma de nkm valahogy nem ez jön le
2014. júl. 10. 08:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
10%
3-as vagyok. Nem vagyok fideszes egyáltalán.
2014. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
28%
Arra meg még úgy külön kíváncsi lennék, hogy hogy állna a szátok, ha még mindig az MSZP regnálna.... nem biztos, hogy jól járnátok vele.
2014. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
65%

Ha még mindig az MSZP lenne, akkor jobban járt volna az emberek többsége. Akkor is ez a véleményem, ha nem vagyok MSZP párti.

Nem lenne egykulcsos adó, nem lenne a többségnek 10-15.000.- Ft-tal kevesebb fizetése, mint azelőtt. Nem lenne trafik, földmutyi, nem lopta volna el a Fidesz a Magán nyugdíj pénztári megtakarításokat. Még lehetne tovább sorolni az anomáliákat.

A Nokiás-doboz meg sem közelíti a Fideszesek korrupcióit.

Ami azt illeti, hogy itt több a Fideszes, még nem jelenti azt is, hogy a nem Fideszesek többségben vannak. Csak a válaszadók közül vannak többen.

Kérdező! Ha itt jársz Magyarországon, nézz körül vidéken, az egyeszű dolgozó, vagy éppen munkát nem találó emberek között. Akkor megtapasztalhatod, hogy kinek van igaza.

2014. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
53%

"Ha még mindig az MSZP lenne, akkor jobban járt volna az emberek többsége. "

Gondolod te.

2014. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
18%
Valakinek jobb dolga is van annál mint hogy egész nap siránkozzon. Én fiatal vagyok, versenyképes szakmám van, el tudtam helyezkedni normális helyre, normális fizetésem van, nem vagyok gazdag, viszont szeretem, hogy ennyi mindent fejlesztenek, mint amit a 3-as válaszomban leírtam. Valaki sosem látja a jót, csak a rosszat. Ez a tipikus magyar mentalitás.
2014. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
57%

"A Nokiás-doboz meg sem közelíti a Fideszesek korrupcióit. "


Ez meg kb. a legnagyobb vicc. az MSZP híres! volt arról, hogy regnálása alatt be se fejeződtek! a fővárosi nagyprojektek, mert annyit elsikkasztottak belőlük.

Itt az egyik figura már leírta a kérdés alá, hogy mennyi mindent gyorsított tempóban végigcsináltak illetve befejeztek '10 óta, és bár nem vagyok Pesti, annyit azért járok a fővárosba, hogy lássam, igaza van. Igaz, hogy mindketten sikkasztanak, de nem a fidesz a nagylopós, hanem az MSZP.

2014. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
77%
Gyere haza a nagy jólétbe, majd megtudod. :)
2014. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
27%
Aki rendesen tanult, és szorgalmas, valamint talpraesett annak semmi baja nincs itthon. A 8 osztályos, csak érettségivel valamint büfészakos diplomával rendelkezők nem fognak 200ezres fizetéseket kapni, meg nagy jólétben élni.
2014. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
82%

@09:08: Úgy, mint a várkert bazárt, vagy a Móriczon a gombát?

Átadták nagy reklámmal, majd folytatták szépen az építkezést...

Persze, vannak felújítások, de ezek többsége már korábban indult illetve némelyik már létszükséglet volt.


Tök jó, hogy történik valami, ez oké, ugyanakkor az emberek többsége tényleg rosszabbul él és a gazdaság korántsem áll olyan fényesen, ahogy azt reklámozzák.

2014. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
74%

A fiatalok évek óta külföldre mennek mert nincs perspektíva

Ezt mi is megtettük volna,csak akkor tűzparancs volt a vasfüggönynél. Úgy hívták-disszidálás,most meg -szabad munkaerő vándorlás.

2014. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!