Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarországon?

Mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Magyarországi. De most hogy is van ez? Jobb lett a helyzet 2010 óta? Rendes válaszokra lennék kíváncsi mert én úgy látom hogy a média nem független m1 en megy a minden egyre jobb duma de nkm valahogy nem ez jön le
2014. júl. 10. 08:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
60%

Kissé realistább húrokat pengetve: a politikus lopott, lop, és lopni is fog, mindig. Ez ellen nem nagyon tehte az átlag halandó. De fölösleges emiatt lezabálni magunkról a húst idegességünkben. :))

Most kormányon van egy párt, amely meggyőződésem, hogy bár lop, mégis arányaiban kevesebbet, és kevésbé károsabban, mint az ezt megelőző berendezkedés (ugye az MSZP-féle kormány) tette azt. Ez mindenképp jó. Idealista pedig nem vagyok, tudom, hogy nemlopós politikus nincsen. Szóval számomra kifejezetten öröm, hogy most Fidesz regnál, mert olyan nagyon elmeháborodott rosszat eddig nem csináltak (ha nagyon keresed az okokat -ugye, IMF- még a MaNyUp-pénzek lenyúlását is reálissá lehet tenni).

Kb. ez a véleményem erről az össznépi siránkozásról. Fölösleges.

2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
Igen, menj ki, őrjöngjél, követeld vissza a pénzedet :)
2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
35%
david, miből gondolod, hogy ők olyan jók lesznek? Mi van, ha ugyanolyan lesz mint az eddigiek? :D Vakon hinni egy pártban régen rossz, és te ezt csinálod.
2014. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
10%

"AZ MSZP és az SZDSZ meglopta Magyarországot! Csalással nyertek és elcsavarták az emberek fejét! Most a Fidesz is ezt csinálja! Azért vagyok Jobbikos, mert a Jobbik segíteni akar a magyaroknak! Demszky meglopta Budapestet és a pénzzel lelépet Horvátországba! Tarlós István ugyan ezt csinálja mint Demszky. A Jobbik normális jövőt akar, azt jelenti hogy nem lenne cigánybűnözés, meg zsidóbűnözés, meg politikai bűnözés és nem lenne korrupt rendőrség! Ezért lettem Jobbikos szimpatizáns. Nem tetszik el lehet menni! Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor többé nem lesznek elnökök, Vona Gábor lesz az új miniszterelnök."



Erre se igen van szükségünk, szerintem a jobbik is eltakarodhatna a fenébe a közéletből a mocskolódó maszlaggal, amit vérpopulista köntösben megpróbálnak a hozzád hasonló, befolyásolható tinik torkán letömködni....



Neeehehehheeem, ide valamiféle teljesen új politikai berendezkedés kellene, valami olyan! párt, amelynek a tagjai hozzáértő szakemberek, az állami vezetők legyenek szakmabeliek. A miniszterelnök legyen politológus, a honvédelmi miniszter legyen honvédtiszt, a belügyminiszter rendőrtiszt vagy tűzoltótiszt, az eü.miniszter legyen valami zseniális orvos, és így tovább, rendre.... ne pedig valakinek a valakije.

Ezek normális társadalomban elengedhetetlenek volnának, mert hogyan is várhatod el valakitől, hogy átlásson a-tól z-ig egy szakmát, ha mondjuk sosem dolgozott benne? A tudományos életet tudós, ne politikus vezesse, az igazságszolgáltatást pedig jogász, ne Fidesz-MSZP-JOBBIK-csókos.

Ennyi lenne az alapvetően!! elvárható minimum a politikával kapcsolatban. Dehát sajnos igencsak messze vagyunk még ettől....

2014. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 davidpsp ***** válasza:
24%
IDE Nem MSZP, NEM SZDSZ, NEM FIDESZ és NEM KDNP kell! Hanem a Jobbikra lenne szükség! Mert egyből rendet csinálna és akkor minden oké lesz! De ha ilyen ostobák vagytok, akkor ne szóljatok hozzám!
2014. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
23%

ma 13:03


Már ne is haragudj, ennyire nem lehetsz hülye még tinédzserként sem.

2014. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
38%
Troll :D megnyugodtam :D
2014. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
80%

egy olyan stadion épül egy akkora falu mellé véletlenül orbán háza elé, hogy ha a falu népessége beülne a stadionba, az még akkor se lenne tele.. ja meg minek 7 focipálya egy falunak?? mindent elmond...

[link]

2014. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 davidpsp ***** válasza:
7%

ma 13:04

Te vagy a hülye!

2014. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
29%
Ok, legyen. CSAKAJOBBBIIIIIIKKKKKKKKK!!!!!!!!
2014. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!