Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarországon?

Mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Magyarországi. De most hogy is van ez? Jobb lett a helyzet 2010 óta? Rendes válaszokra lennék kíváncsi mert én úgy látom hogy a média nem független m1 en megy a minden egyre jobb duma de nkm valahogy nem ez jön le
2014. júl. 10. 08:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%

Mondogatjátok folyamatosan, hogy milyen nagy a szegénység, egyre több szegény ember van stb.


Idézet egy kérdés alól egy válaszolótól:


"A büdös francokat él 4-5 millió ember a létminimum alatt! Járok sok helyre az országba, Nagykanizsától Kisvárdáig. 10-ből 7-8 középiskolásnak ki nem esik a cigi, meg az energiaital a kezéből. De nem ám a csövesebb töltött cigi, meg a 2 liter 200 ft árú energiaital, hanem a 900-1000 ft-os gyári cigik, meg a Hell, Monster, meg ilyenek. Majdnem az összes kezében iPhone, Samsung Galaxy, ami szintén nem 10-20.000 ft-ba kerül. A nyuggereket hallom a piacon, hogy előttem, hogy 2 csirkeszárnyat, vagy egy pulykanyakat vegyen. Mert nem telik másra! Hogy oda ne rohanjak. Közben a legtöbbnek szintén ki nem szakad a bagó a kezéből, meg az ocsmány kutyáját akkorára hízlalja, mint egy disznót! Arra van pénze, mi? Itt átlagos, vagy átlag alatti vagyonú régiókról beszélünk. Szóval, akinél, vagy a gyerekénél bagóra, 100.000-es telefonra, energiaitalra, mekizésre, mindenféle új divatú ruhákra van pénz, azok csak ne sírjanak, hogy milyen szegények! Szerte az országban ezt látom..."


Na, kb. ennyire sok szegény ember van.


Plusz saját magam által tapasztalt dolog:


- A plázák tele vannak (és nem csöves kinézetű emberekkel)

- Az éttermek, McDonaldsok, kajáldák fullon vannak mindig

- Több száz bulizó fiatal a szórakozóhelyeken minden hétvégén, hatalmas élet a városban


Ja persze tudom, mind külföldi stb. Nem unjátok még ezt az önsajnáltatást, meg ezt a nyavalygást folyamatosan?

2014. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
74%

"Aki rendesen tanult, és szorgalmas, valamint talpraesett annak semmi baja nincs itthon."


Igen, aki szép és okos és kitartó és rendületlen és jól alkalmazkodik és mézes-mázos és remek kapcsolatokkal rendelkezik, na meg szuperképességei vannak, az jól jár, a többi pedig dögöljön meg.

Értem.

2014. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, nem tehetek róla, hogy szerencsétlen vagy. Nem vagyok szép, mivel pasi vagyok, nincsenek kapcsolataim, nem vagyok fideszes, mégis normálisan keresek, és normálisan el tudtam helyezkedni. Nem siránkozok úgy mint te. Csak magadban kell keresni a hibát, nem mindig másokban. Ja, tudom, az könnyebb.
2014. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
61%

Jó, majd felakaszkodom, hogy boldog légy. :)


Amúgy a környezetemből kiindulva mindig azok viszik sokra, akiket a szüleik gyerekkorukban elkényeztettek és elhitették velük, hogy ők a világ közepe.

Ennyi, ilyen egyszerű. Az ilyenekből mindig gátlástalan állatok lesznek, akik mindenféle lelkifurdalás nélkül, vigyorogva letaposnak másokat és megszerzik, amit akarnak, mert az nekik jár és a világ, na meg a többi ember csak értük van. Náluk van a legtöbb pénz, a legnagyobb ház, a legdrágább kocsi, ékszerek, parfümök, legjobb nők.


A többi szerencsétlen pedig elmehet a bús ...-ba a szorgalmával meg a példás életvitelével, de nem rúghat labdába ezekkel, nekik csak a megaláztatás és a robot jut.


Mindig a mocskok győznek, ezt jegyezzétek meg.

2014. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
14%
Megint csak a keserűség a szavaidból. Amit írsz részben igaz, vannak ilyen emberek is, de vannak olyanok akik tisztességesen lettek azok amik, mert keményen tanultak, mert küzdöttek, akartak valamit, nem pedig mindig másokat hibáztattak azért mert ők nem vitték semmire. Te valószínűleg azért nem vitted semmire, mert nem akartál jobb lenni mint azok akiket gyűlölsz, csak idegeskedtél, hogy nekik van, neked meg nincs. Nem ez a megoldás, de gondolom felesleges már téged ilyesmivel traktálni, te már eldöntötted, hogy a világ a rossz, meg a többi ember a te nyomorod miatt is.
2014. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
7%

"Megint csak a keserűség a szavaidból. Amit írsz részben igaz, vannak ilyen emberek is, de vannak olyanok akik tisztességesen lettek a.....blabvlalba"


Hagyd már a fenébe, hiába magyarázol neki. Egyesek szeretnek a saját levükben főni, ha belefolysz, lerángat a Styx balpartjára maga mellé :D:D

2014. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező: Olvasd el ezen az oldalon az Orbán Récsöl megint hallgat magáéról cikket!

Tanulságos és IGAZ.

2014. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
7%

ki a rákot érdekel Orbán Récsöl? Mi a lófaxnak kell mindig másokkal foglalkozni? Ebbe fog beledögleni a magyar társadalom komolyan...


Annak mennyi pénze van, az miből szerezte a vagyonát, az mennyit költött erre-arra, amaz miért ilyen gazdag. Nem unalmas? :)

2014. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
55%

"Nem. Mivel jelenleg úgy áll a helyzet, hogy ezek a retkek abból gazdagodnak meg, hogy a mi adózott pénzünket osztogatja ki nekik a Don, ezért abszolút nem unalmas, sőt eléggé fontos a számomra."


Akkor hajrá. Lázadj föl, lincseld meg. Szerintetek a TEK úgyis TEKetlen, szóval gyerünk, szabadpréda a fideszes politikai elit. Vonulj ki az utcára, tombolj.

2014. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!