Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarországon?

Mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Magyarországi. De most hogy is van ez? Jobb lett a helyzet 2010 óta? Rendes válaszokra lennék kíváncsi mert én úgy látom hogy a média nem független m1 en megy a minden egyre jobb duma de nkm valahogy nem ez jön le
2014. júl. 10. 08:15
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

ma 20:00


Ezt meg felpontozzák. Hát ez hihetetlen :D

2014. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 davidpsp ***** válasza:
4%
JOBBIK EGY IGAZI MAGYAR PÁRT !!! SZEBB JÖVŐT ÉS KITARTÁS !!!!!!! Véget vetünk az erőszaknak és a bűnözésnek !!!!!
2014. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 davidpsp ***** válasza:
6%
Engem hiába pontoznak le! Akkor is meg mondom a frankót! A magyar népnek fel kell ébrednie! Igazi rendszerváltást kell ide! Nem lenne Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor! Antall József és Horn Gyula elcseszte az országot! Ezért lettem Jobbikos, mert a Jobbik soha nem hazudik!
2014. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
45%

Jobbik soha nem hazudik!

Még most,tudod a leg- elvetemedett bűnöző is, ártatlan gyerek ként kezdte.

2014. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
55%
Jól van, inkább elhisszük. Csak pihenjetek már!
2014. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
Az van hogy max 30%-al jobb a helyzet de eztet még ráadásul a politikusok még kiszinezik is hogy még annál is jobb a helyzet a sajtó meg valamikor az igazat valamikor a hazugségot mondja.
2014. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 güris ***** válasza:
Balkániasodás.Az anyagi,pénzügyi stb.javak szűk körben való öszpontosítása,ezzel kiszolgáltatottabbá teszi a többséget,mely alárendelt szerepe miatt, a megalázkodó viselkedésével, tovább generálja a saját kiszolgáltatottságát.A kevesek a szavazatukkal kifőzték,a többség,ezt eszi.Ti is, kik nem szavaztatok.Jó étvágyat.
2014. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 güris ***** válasza:
Én elmondhatom magamról, hogy rendkívül szerencsés ember vagyok, mert egy hiányszakmában dolgozom.Életem során,összesen fé évet voltam munkanélküli.Kiskönyves.Jelenleg is dolgozom,dehogy van munkám, ehez a FIDESZ-nek SEMMI köze sincs.A városok tereinek,parkjainak stb.felújításai,csak kirakatmunkák,EU-spénzből,töméntelen feketemunkással.A vállalkozó jól jár,de a melós és az állam,rosszul.Igaz,így nem kell nyugdíjat fizetni.Ingyen ellátást,segélyeket viszont annál többet.MEGÉRI?Ezek,nem munkahelyek,csak alkalmi munkák.Több állandó munkahely szünik meg mint amennyi létrejön,köszönet ennek a degenerált politikának.Én,2003-ban,majdnem ugyanannyit kerestem,mint most.Viszonylag jó keresetnek számít még most is a környzetemben,de nem azért mert olyan sok lett, hanem mert a környezetemben redkívül lecsökkentek a keresetek,és a munkalehetőségek.Ezt a munkaadók kegyetlenül ki is használják Ez az én kis mikroelemzésem.
2014. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 güris ***** válasza:
Vedd le a szemellenződet 16-os,és nézz utána a dolgoknak.
2014. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 güris ***** válasza:
Hát igen.Elég nehéz elmagyarázni ezt a kifacsart helyzetet.Ha nem, lehetetlen.Mindenki úgy látja ahogy elhiszi,vagy ahogy az érdekei diktálják.A szegény ember ha beveszi a sok maszlagot,ő úgy látja, hogy az ország,jó irányban halad,és mindenről a kommunisták ,vagyis a baloldal tehet.Az időrendi dolgokkal nem foglalkozik, a ténnyekről pedig nem tud,az interneten is csak az ingyenes értelmetlen egymásnak üzengetések érdeklik.Amásik szegényember, aki nem veszi be a sok marhaságot,mit tud tenni?Ha ugat valamiért,REPÜL a munkahelyéről.Ha be van lelentve.Mert ugye a felmondási időt a FIDESZ eltörölte.Mindegy ha beteg is.Vgyis el van nyomva.Meg van félemlítve.A gazdagabb retegnél nem feltétlenül a vállalkozókat kell nézni .Vessük pillantásunk pl.az őstermelőkre.Az egyik legnagyobb adócsaló réteg.A jogszabájokat kihasználva még talán a megnem született unokától a 93 éves mamiig,mindenkit bevonnak hogy minél kevesebb adót keljen fizetni.És hogy a terményekkel mit manipulálnak, az a jó isten sem tudja.Ajól menő FIDESZ közeli és nem közeli vállalkozások,stb.ezek mind a jelenlegi kormány mellé állnak mer ha más kerül hatalomra esetleg kissebb lessz pl.a területalapu támogatás,veheti a futurisztikus kinézetü mezőgazdasági gépeit a saját pénzén,nem a közpénzen támogatva.Mert ugye az állam penzt csak a jónéptől tud elvenni,s ebből fosztogatva osztogatni.Vag visszatérne az értelmesebb több kulcsos adó ami sok vállalkozó rémálma.Mert ugye még a saját nemzeti bankunk befektetései is szépen mondva KRIMINÁLISAK!A melósok, a média a hivatalok polgármesteri hivatalok,vagyis az egész ország anyagilag jogilag és mindenhogy, el!van!nyomva!Na persze egy pénzesebb aranyifjú ezt másképp látja és összepuszilkodhatna azzal a tájékozatlan szabolcsi részeg falu bolndjával, aki ugyan ezeket a nézeteket vallja.Hát ez folyik a kis országunkba,töretlenül haladunk arra amerre a víz is folyik.Lefelé!
2014. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!