Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobboldaliak! Lenne...

Kedves jobboldaliak! Lenne hozzátok egy kérdésem!?

Figyelt kérdés
Ti tudtommal revíziót szeretnétek. Azt szeretném megtudni, hogy ezt milyen módszerekkel kívánjátok elérni? Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert sokat gondolkodtam ezen. Feltételezzük, hogy sikerülne visszakapni az elvett területeket. Nem gondoljátok, hogy az ott élő románok, szlávok vagy egyéb nemzetiségek ezen kissé felháborodnának? Vagy úgy gondoljátok Magyarországnak pénze lenne egy akkora haderő fenntartására, ami fedezi a katonaságot, ami egy ilyen terület megtartásához kell? És mi a helyzet a NATO-val? Vagy úgy gondoljátok, a fejlett amerikai haderőnek is ellenállnátok? Kíváncsian várom a válaszokat!
2010. jan. 10. 00:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%
szittya-hun-summér-török-mongol ősmagyar vérünk mindennek ellenáll! Vissza az Etelközt! Krivoy Rogot Magyarország fővárosának!
2010. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kedves Előző! Jól gondolom, hogy van néminemű irónia a válaszodban?
2010. jan. 10. 01:03
 3/39 anonim ***** válasza:
48%
Te miről beszélsz??? Milyen amerikai haderő? Ha akár így is lenne ahogy leírtad, ami egyszerűen képtelenség, tudtommal Magyarország tagja a NATO-nak, szerinted valószínű hogy bevonulnának ide az amerikai katonák? A másik, meg ki mondta neked, hogy minden jobboldali revíziót akar? Nevetséges a kérdésed. De hát egy MSZ(M)P szimpatizánstól mit is várhatnánk?
2010. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Oh, szeretem az ilyen embereket: egy anonim oldalon megállapítja bármilyen információ nélkül, hogy melyik csoporthoz tartozom. Ohh, Kedves Válaszoló, juttass nekem is a természetfeletti erődből. Nem válaszoltál a kérdésemre. Várom a válaszokat, hogy mi a terv?
2010. jan. 10. 01:10
 5/39 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha szövegértelmezési nehézségeid vannak. Mo. tagja a NATOnak, ergo ez azt is magában hordozza, hogyha megszegi a 'játékszabályokat', a NATO lerohanhatja.
2010. jan. 10. 01:12
 6/39 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom, inkább neked vannak szövegértési problémáid, ugyanis leírtam hogy lehetetlen a revízió. A másik, hogy a jobboldaliak 10%-a sem gondolja ezt komolyan. Az, hogy van még néhány magyar hitű ember az országban, az nagyon szép. Csak sajnos elég kevesen vannak. És most nem azt mondom, hogy támogatom a revíziót. Tehát nincs semmilyen terv, nem tudom honnan szedted, hogy minden nemzeti érzelmű=jobboldali ember revíziót akarna.
2010. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
61%

Ej, kedves Kérdező...


Hát nem tudod, hogy "mindenkinek van egy álma"...? Hogy mindenkinek kell egy "egy szép napon...!"? Egy csodálatos utópia, amit hitet, reményt, erőt ad a hétköznapokhoz?


Van, akinek a Mennyország ez a végső, nagy csoda.

Másoknak Nagy-Magyarország feltámadása (is).

Megint másoknak a feltételezett zsidó világuralom romba döntése.

Nekem speciel az értelmes, civilizált emberek korának eljövetele.

Biztos neked is megvan a tiéd.


Az ilyesminek nem kell, hogy reális alapja legyen, nem is ez a lényeg. Csak az, hogy legyen egy nagy, csodálatos és grandiózus cél, amire lehet törekedni - amit nem baj, ha nem érhetsz el soha az életedben, mert az arrafelé törekedés is legalább olyan érdekes. :)

2010. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Tehát az aki nem ért egyet a Jobbikkal, már nem is igazhitű, hanem aljas hazaáruló? Nem értek egyet velük, akkor én zsigerből mszp-s vagyok? Csak fekete és fehér van?
2010. jan. 10. 01:26
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Diplomáciai módszerekkel(háborúban esélyünk se lenne, mert kvázi mindenki ellenünk van a környéken) (a NATO meg kijelentette, hogy a tagországainak az egymás közti (területi)vitáiba nem szól bele).
2010. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Nem veszed észre, hogy pont Te vagy ilyen? Fekete-fehérben látsz mindent. A híradó meg a Szabad Nép ahonnan tájékozódsz, teljesen elhallgatja a jobbikot, vagy ha valamit kell mutatni akkor kapucnis huligánokat vág be. Azt állítod, hogy a jobboldaliak revíziót akarnak, ez nem igaz, biztos van egy pár százalék, de hát istenem, hülyék mindenhol vannak... és még ha egy párt így gondolja, akkor mi van? Úgy se tud semmit csinálni, de legalább nem okoz kárt, mint a többi.
2010. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!