Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobboldaliak! Lenne...

Kedves jobboldaliak! Lenne hozzátok egy kérdésem!?

Figyelt kérdés
Ti tudtommal revíziót szeretnétek. Azt szeretném megtudni, hogy ezt milyen módszerekkel kívánjátok elérni? Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert sokat gondolkodtam ezen. Feltételezzük, hogy sikerülne visszakapni az elvett területeket. Nem gondoljátok, hogy az ott élő románok, szlávok vagy egyéb nemzetiségek ezen kissé felháborodnának? Vagy úgy gondoljátok Magyarországnak pénze lenne egy akkora haderő fenntartására, ami fedezi a katonaságot, ami egy ilyen terület megtartásához kell? És mi a helyzet a NATO-val? Vagy úgy gondoljátok, a fejlett amerikai haderőnek is ellenállnátok? Kíváncsian várom a válaszokat!
2010. jan. 10. 00:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%
Viszont el lehetne gondolkodni Magyarország kártalanításán,hiszen rengeteg bányát,erdőt,termőföldet vettek el,és ami fontosabb jobban kiállhatnánk a határon túli magyarokért,mert a külpolitikánk is olyan impotens mint a belső így akármit megcsinálhatnak velük következmény nélkül sajnos.nekünk itt az anyaországban is fontos,hogy minél több ember vallja magyarnak magát határon innen és túl.
2010. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%
Kártalanítás csak Izraelnek jár. És sajnos igazad van, külpolitikánk, hála a remek kormánypártunknak, akinek a kitűnő gazdaságpolitika mellett nincs már ideje mással foglalkozni. Egy fele akkora 20 éves kis állam akkor tapos át rajtunk amikor akar...
2010. jan. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
62%
Kedves jobboldali vagyok és nem szeretnék revíziót. Vagy akkor nem is vagyok jobboldali? Egyáltalán mit jelent az? Én nacionalista vagyok, szeretem a hazámat és előtérbe helyezem, akkor jobboldali is vagyok?
2010. jan. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező te nem szeretnéd ha az ország nagyobb lenne?

Milyen magyar vagy te?

2010. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok, ebben csak irónia volt:)
2010. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Annak van igaza, aki jó pár válasszal ezelőtt az álmokat említette. (Nem is értem, miért húzták le az értékelők, de ez most mindegy.) A jobboldalon ez egy álom, vagy annyi se. De emiatt nem kell úgy nekimenni a jobboldaliaknak, mint ahogy a kérdező tette. Egyébként én is néha felszólaltam a trianonozás ellen, mikor úgy láttam, hogy ezt valaki véresen komolyan gondolja, mert hát tudjuk, hogy semmi értelme. De az egész jobboldalt kár azzal letorkolni, hogy revíziót szeretne, mert ez így nem igaz. Legfeljebb ilyesmiről álmodoznak egy páran. Azért aki reálisan gondolkodik, az tudja, hogy katonailag ez teljesen lehetetlen, és hozzáteszem, hogy diplomáciailag is. Egy nagyhatalom sem támogatná ezt a törekvést, olyat meg még nem láttam, hogy na jó, beszéljük meg, aztán ha meggyőztetek, visszaadjuk.
2010. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Nos, én a saját személyes tapasztalataim alapján ítélem el a jobboldalt: egy barátom révén, aki gárdista volt szerencsém jobbikosokkal találkozni. Számomra ők bégető csőcselék. Azt hiszem, nagyobb magyar vagyok, mint azok, akik meg akarják válogatni, hogy ki mekkora magyar. (az 1700-as évekbeli betelepítésektől megvan a családfánk, de ez csak egy apró részlet, mivel nem ez határozza meg, ki mekkora magyar). Talán előbb magatokba kéne nézni, aztán a másikat szapulni.

Egy rövidke sztori: beültem a gárdistákkal egy sörözőbe (mivel, képzeljétek, ugyanolyan embernek veszem őket, mint bárki mást! És előbb szeretném megismerni, mielőtt ítéletet mondok.) Nos odajött egy részeg kötözködni, és megkérdezte, hány versszak a Nemzeti Dal. Nos, ezek a kedves gárdisták (kb. 15-en a 20 évestől egészen az 50-ig) néztek nagy szemekkel, hogy háát...izé, hogy jön ez ide. Aztán tovább erősködött a részeg, hogy árulják már el. Mire volt, aki 12-t mondott, volt, aki 8-at, de valahogy a 6 senkinek sem jött a szájára. Itt döbbentem rá, hogy miféle emberekből áll a gárda.

Így, Kedves Válaszoló, képzeld nem a tévéből szedem az infoimat (nem is nézek tévét), hanem igyekszem megtapasztalni, és ez alapján ítélni.

Azért örülök, hogy vannak értelmes 'nem birka' válaszolók is, ez kissé megnyugtat.

2010. jan. 10. 10:46
 18/39 anonim ***** válasza:
14%

A Jobbik+Gárda nem egyenlő a jobboldallal. De még az sem igaz, hogy minden jobbikos revizionista, csak több lehet köztük az álmodozó.


Az meg, hogy hány versszak a Nemzeti Dal? Kit érdekel? Tényleg ebből vonsz le következtetést?

2010. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Hogy kit érdekel?! Te most viccelsz??? Ha valaki hirdeti, hogy mekkora magyar, akkor talán illene tudni a legalapabb hazafias verset, hogy hány versszak! Te eszméletlen sötét vagy!
2010. jan. 10. 12:26
 20/39 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező! Te úgy gondolkodsz, hogy láttál pár részeg hülyét, és ezt egyenlővé teszed 6-7millió emberrel? És mi van, ha nekem olyan gárdista ismerősöm van, aki szabadidejét nem sajnálva ingyen dolgozik a gátakon, hogy ismeretlen emberek házát, földjét védje?
2010. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!