Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok.130kiló....

14éves fiú vagyok.130kiló. Menni fog a lefogyás napi 1 óra futással 6után nem evés, csak zöld te vagy sima vízet fogok ezentúl fogysztani. Nuku nasi? Szerintetek? Szegények vagyok azt eszek ami van itthon gyümölcsöt ritkán veszünk

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok körübelül 174centiméter. De viszont 130kilogramm és nagyon leszeretnék fogyni. Igazából sok pénzünk nincs szereket venni meg anyám, azt főz amit tud, szóval ilyen salátákat nem tud venni. Gyümölcsöket nagyon ritkán vesz akkor is max almát narancsot és le akarok fogyni bármit megteszek érte Eddig általában vett chipset csokit ilyesmit? Félreneértsetek ettem belőle. Nem eszek sokat de főkként este szoktam enni. Amin változtatni akarok, hogy nem iszok kólát többet, nem eszek chipset, csokit, semmit, csak zöldteát iszom vagy ásvány/sima vizet.6után szigóruan nem eszek semmit ha megéhezem iszom egy pohárvizet. és körübelül ennyi. Nagyon tetszik egy lány és szerelmes lettem belé nem sokat beszélünk de ezzel a kinézettel nem fog rám se hederíteni. Remélem hogy ez így jó lesz amit kiagyaltam. És 3-5x fogok enni keveset + eljárok futni napi 1 órát.

#választás #segítsetek adjatok #hogy ez így megfelel? Edzeni nem tudok járni!
2014. márc. 6. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mond meg anyukádnak, hogy vegyen a nasi helyett neked gyümölcsöt :) nem kell csak zöldségeket enned elég, ha eszel amit főz anyukád csak figyelj a mennyiségre. Mozogj sokat! Sok sikert.
2014. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
az a helyzet pici szivem hogy ha te a 130 kilóddal most neki állsz futni egyrészt nem fogod brini az egy órát, másrészt úgy szét megy a térded és a bokád hogy fél év múlva mehetsz vele kórházba..
2014. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
0%
kissé hihetetlen,hogy ekkora a súlyod 14 évesen.
2014. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

eloszor szerintem csinalj hasizom gyakorlatokat ird be googleba hogy The Ab’s Ilicious Challenge : 30 days for

working your abs ! es kifog hozni par tumblrt ott lesz egy poszt es azt csinald minden nap.utana mehetsz futni

2014. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Csak futást ne!!! Szétszedi az ízületeid!

Inkább lassú aerob jellegű mozgást válassz, ami egy bizonyos számon tartja a pulzusod.

Ha lementél 80 kg-ra, akkor lehet már futni is.

2014. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nem pont futásra gondoltam kocogásra aktív kocogásra, gondoltam, és egyre többet és ha bírni fogom akkor neki látok a futásnak.


Bírom a futást a magam mennyiségében a suliban testnevlő tanár is mondta súlyom ellenére 4es vagyok tesiből. + nagyon jól focizok. Osztály 2. legjobbja vagyok.. szóval nem az a otthon ülős vagyok. ilyen az alkatom... de ezen változtatni akarok akkor mi legyen?

2014. márc. 6. 18:13
 7/24 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy bírod a futást. Viszont az ízületeid megsínylik azt, hogy 130 kiló csapódik rájuk. A bokád és a térded sírvafakad ettől.
2014. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? ilyen videokból nem tudok, gyakorlatot . Kicsi a szobám, nem nagyon köt le ez a videóból nézés igazából valahogy nem tudom de nagyon ragaszkodom a lefogyáshoz.
2014. márc. 6. 18:23
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha semmiképp nem akarod kipróbálni a torna DVD-ket, akkor esetleg iratkozz be egy sportklubba. Vagy járj el úszni, vagy kerékpározni.

Ekkora túlsúlynál figyelni kell az ízületekre, különben pár éven belül nagyon fognak fájni a térdeid.

2014. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hadd adjak még egy tippet. Óránként 1 pohár tiszta víz. Ez egy nap alatt majdnem 2.5 liter. Eléggé telít, és segít a fogyásban.
2014. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!