Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes életfelfogás az, hogy...

Helyes életfelfogás az, hogy néhány ember egyszerűen nem foglalkozik azzal, hogy neki van szavazati joga?

Figyelt kérdés
Pár embertől hallom azt, hogy ő egyszerűen nem megy el szavazni április 11- én. Olyanokra gondolok, akik főként szegényen, rossz életkörülmények között élnek, várják hogy a sült galamb a szájukba repüljön és közbe meg szidják a rendszert hogy így nem jó-úgy nem jó :S Ugye jól látom hogy ez nem helyes gondolkodás? Ti elmentek a választásokra?
2010. márc. 29. 16:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek ne itt vitatkozni.
2010. márc. 29. 17:04
 12/26 A kérdező kommentje:
ja, amúgy várom a további válaszokat!
2010. márc. 29. 17:10
 13/26 anonim ***** válasza:
Pont ez az, ahhoz sincs senkinek köze ha én nem szavazok. Mert nem is rinyálok, de ha rinyálnék, akkor sem lenne senkinek köze hozzá! Nem érdekel a politika, nem vagyok belőle képes semmit felfogni, nem fogom a kedvedért megtanulni hogy aztán örülhess hogy szavazok... Pont te vagy az aki rinyálsz mert valami nem tetszik. És kussba vagyok és élem a kis életem.
2010. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
most sem vagy kussban.
2010. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
73%- os: ő még a 3. válaszoló az első oldalról. Nem ő vitázott.
2010. márc. 29. 17:25
 16/26 A kérdező kommentje:
17:14-es: van egy olyan érzésem, hogy a kis életed nem sokáig lesz nyugis, ha egyszer megérzed a magyarok rossz anyagi helyzetét.
2010. márc. 29. 17:29
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem jól látod:)

Nem fejtem ki a véleményem csak a példádra vissza példálódzok(ha te írtad).

Panaszkodok, hogy nem tetszik a rendszer, de nem mentem el szavazni a legutóbbi választásra. A körömben mindenki leugat, hogy ne panaszkodj, ott volt a lehetőséget tenni a jobb életért. Igazat adunk nekik. A mostani szavazásra elmegyek, és ráteszem az x-et az lmp-re, mert hiszem hogy ők 'jobbá teszik' az életem. Nem nyert, meg sem közelítette a fidesz és a jobbik szavazatát. Na most akkor jogom lesz panaszkodni?

Remélem nem vagytok ilyen egyszerűek...

2010. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hát... Aki az LMPre szavaz az... Olyanra kell szavazni aki be is jut és az érdekeid képviseli. Én pl. a Jobbikra fogok (az EP-n is rájuk szavaztam) Persze ezzel nem titeket akarlak befolyásolni hogy rájuk szavazzatok, de ha egyszer meg van adva a jobb élet lehetősége, akkor használjuk ki hogy 4 évente egyszer van egy ilyen.
2010. márc. 29. 18:10
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
És miért kell nekem megérezni? Kötelezően el fogunk szegényedni mert neked nem tetszik hogy szavazunk? Nem vagyunk gazdagok, csak annyink van amennyiből tisztességesen lehet élni! Ha kevesebb lesz akkor annyiból fogunk... Attól hogy panaszkodok vagy elmegyek szavazni, jobb lesz valami? Nem hiszem. Évek óta ilyen helyzetben van az ország, most majd mitől lenne jobb? Nem változtattak semmit drasztikusank, csupán váltogatják az eddig is ismert pártokat.
2010. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

Na látod... Ne panaszkodjak, hogy xar a rendszer, kivéve ha arra szavaztam akire ti is és annak ellenére sem jutott be.

Hagyjuk már... Csakis azért pedig nem fogok elmenni hogy verhessem a mellemet "igen, ó igen, én már tettem valamit a jobb sorsomért/országért". Inkább bojkottálom.

2010. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!