Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a videóhoz...

Mit szóltok ehhez a videóhoz (morvai videó)? Ezek után volt aki rájuk szavazott?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GPizVO4qQo4


Őt akarták/akarják köztársasági elnöknek?


2010. ápr. 14. 14:12
 11/94 anonim ***** válasza:
71%

"Hogyne lenne már jelmezbál... majd amikor Vona bevonul gárda ruhába a magyar Parlamentbe... na az lesz a magyar demokrácia szégyene"


A fekete mellény, fehér inggel, fekete nadrággal jelmez? Szerintem egy átlagos ruha amit a 70 éves nagyapám is felvesz.

2010. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
68%
Ne a pólóra figyelj, ha az zavar. Hallgasd inkább meg a szöveget: Szerinted nincs igaza?
2010. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
74%
ó az öltözködés... ugyan már. Gyurcsány mindig kinyalva, öltönyben volt és mégis szétb*szta az országot!
2010. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:

Vona temetésre is gárdista jelmezben menne el?

Parlament is egy komoly hely, a többi képviseló képes megtisztelni Magyarországot és a nemzetet azzal, hogy komoly ruhát vesz fel. A parlament nem egy jelmezbál.

Nem hittem, hogy idáig tudunk süllyedni...

2010. ápr. 14. 14:24
 15/94 anonim ***** válasza:
65%

Én csípem az előadásmódját is. Nézd meg pl Orbánt egy bólogató "szopjukle a nyugatfaxát" politikát folytató senkiházi szalmabáb akit madzagon rángatnak a zsidók.

Na ez valóban a nemzet szégyene. Morvai egy nagyon nagy erőlelépés az eddigi politikusokhoz képest.

2010. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
53%

Ostoba állat vagy!


A demokrácia már ott véget ér, mikor vádemelés és bizonyítékok nélkül valakit 30 napnál tovább fogva tartanak. Vagy ott amikor a ruházat alapján, minden egyéb ok nélkül valamit betiltanak!


Valahogy nekem erről a Rákosi korszak jut az eszembe!

És neked?

2010. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
44%

tipikus hozzáállás kérdező. a külsőségeken, apróságokon akadsz fenn, nem a valódi lényegre figyelsz.


te vagy az a fajta akinek többet számít a kampányban egy faroknagyobbítós bulifotó mint az, hogy a másik titoktörvényt szavazott meg.

2010. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
45%

"Vona temetésre is gárdista jelmezben menne el?

Parlament is egy komoly hely, a többi képviseló képes megtisztelni Magyarországot és a nemzetet azzal, hogy komoly ruhát vesz fel. A parlament nem egy jelmezbál.

Nem hittem, hogy idáig tudunk süllyedni..."


A parlamentbe csak öltönyben és nyakkendőben mehetsz be?

Nem vehetnél fel mondjuk egy bocskai mellényt?

Szerinted ez jelmez? Nekem ilyen az ünneplőruhám, és eddig mindenhol megdícsérték, hogy mennyire szép. Ez kérlek szépen nem betiltott ruha, mint ahogy a fekete mellény sem. És még hivatalos is! Vagy szerinted ha valaki ilyet vesz fel az bohóc?


[link]

2010. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 A kérdező kommentje:

"tipikus hozzáállás kérdező. a külsőségeken, apróságokon akadsz fenn, nem a valódi lényegre figyelsz. "


Az eu parlamentben felszólalni ilyen bohócruhában apróság???

szerintem aznap felment az euró ára 10 forinttal.

2010. ápr. 14. 14:27
 20/94 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem hiszem el, hogy odáig süllyed a birka magyar nép, hogy míg majd beledöglünk a megszorításokba, cserébe kapunk fincsi kis rendőrterrort, nem független bíróságokat, alkotmányos jogaink semmibevételét, addig TE, és még sokan mások(tisztelet a kivételnek) más ember ruházatán, magánügyeiről készült fotókon háborognak. Egyébként Morvai kiemelkedően jó politikus a többi eddig parlamentben ücsörgő, újságot olvasó s*ggfejekhez képest, legalább ő az én érdekemet képviseli, és teszek rá mit gondol róla a nyugat.


Magyarország 2009/2010...

2010. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!