Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a videóhoz...

Mit szóltok ehhez a videóhoz (morvai videó)? Ezek után volt aki rájuk szavazott?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GPizVO4qQo4


Őt akarták/akarják köztársasági elnöknek?


2010. ápr. 14. 14:12
 51/94 anonim ***** válasza:
"tagjai". Király András egy ember, vagy a Jobbik "tagjai"? Ha Gyurcsány Ferenc rasszista akkor az MSZP rasszista? Ha Szíjártó Péter rasszista, akkor a Fidesz rasszista?
2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
meg kell mondjam elég gyenge lábakon állnak az "érveid". Ha lehet őket annak nevezni.
2010. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért, de kissé demagóg azon lovagolni, hogy nem a ruhája, hanem a mondanivalója fontos. Ez egy hülyeség, már elnézést.


Az EU Parlament egy magas szintű diplomáciai központ. Nézz körül az EU Parlamentben, mindenki megadja ruházatával a tiszteletet másoknak. De Morvai azzal, hogy ilyen utcai ruházatban megy be, ezzel azt közli a többi ott ülővel, hogy "szarok a fejetekre, nem tisztellek titeket, sem az EU Parlamentet úgy egyáltalán". Ilyet nem lehet csinálni. Mert lehet rá mondani, hogy hú de jól megmutatjuk mi, mit is gondolunk, és nem félünk kimondani, csakhogy a politika nem erről szól.


Lehet igazat mondani úgy is, hogy közben tiszteletben tartod a másikat. A protokoll és etikett nem a szépsége miatt lett kitalálva, hanem a tiszteletadás és a kulturáltság kifejezőeszköze.

2010. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:
Király András még jobbik tag, csak a szóvivőségről mondott le.
2010. ápr. 14. 15:16
 55/94 anonim ***** válasza:
46%

az LMP egyik tagját csaláson kapták, tehát az egész párt csalósé tuti mindegyik cigánynak adja ki magát, hogy pályázati pénzeket vegyen fel.


az mszp között egy tonna bűnözőt füleltek le az évek alatt, így az egész mszp bűnöző tolvaj.


a fidesz is lopott, titoktörvényt szavazott, orbán az apja kőbányáit nyomatta önös érdekből tehát tolvaj önző az egész párt.


az örs vezér terén kolduló trógar punkokat látok minden nap, tehát az összes punk ilyen.


láttam ismertem büdös koszos idióta rockereket, tehát az összes ilyen én is.


vannak undorító szemét emberek, tehát az összes ember ilyen.


átvert egy pénztáros a sparban, tehát az összes spáros pénztáros ilyen.


ugye így gondoltad?

mellesleg király nem rasszista, a "hélóta g.cik" nem éppen rasszista kijelentés, csak egyszerűen paraszt volt.


lemondott kivetették maguk közül, ennyi. ha nem tették volna meg, ahogy se az mszp se a fidesz nem tette meg a lebukott embereivel, akkor mondhatnánk, hogy a párt is olyan.

2010. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló megmondta a frankót, így én ezt a vitát lezártnak tekintem. A ruháról pedig elmondtam a véleményem.
2010. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted csak ő rasszista a jobbikból? Ha a párt nagy része rasszista, akkor szerintem az egész pártot lehet rasszistának nevezni. DE ha ez neked nem érv, akkor térjünk vissza a magyarok nyilaira. Egy párt mely teljes vállszélességgel kiáll egy rasszista, antiszemita és melegellenes terror szervezet mellett, szerinted nem ugyanúgy rasszista, antiszemita és melegellenes?
2010. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:
igen a jobbik bort iszik, vizet prédikál.
2010. ápr. 14. 15:20
 59/94 anonim ***** válasza:

arra még mindig nem kaptunk bizonyítékokat, hogy a pártból többen is rasszisták, vagy egyáltalán van köztük rasszista.



azt sem tudom mire alapozod, hogy kiáll a magyarok nyilai mellett, erre mutatnál forrást?

2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:

kérdező maradj inkább csendben ha nem tudsz érveket felhozni:)


megkíméled magad attól, hogy közröhej tárgya legyél;)

2010. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!