Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a videóhoz...

Mit szóltok ehhez a videóhoz (morvai videó)? Ezek után volt aki rájuk szavazott?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GPizVO4qQo4


Őt akarták/akarják köztársasági elnöknek?


2010. ápr. 14. 14:12
 71/94 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek vitatkozunk csesszétek meg? Olyan megszorítások jönnek a nyakunkba hogy belerokkanunk... Mi meg itt vitatkozunk :D Szóval én befejeztem, válaszoltam a kérdésre, még túl sokat is. Sziasztok.
2010. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:

Nem, nem Budaházy beszél rajta, de a magyarok nyilai egyik tagja, ami nem csak a hangfelvétellel lett bizonyítva, hanem ha még emlékszel nem kevés tárgyi bizonyítékkal is.


És ezzel válaszoltam a 2. kérdésedre is, de hogy egyértelműbb legyen:

Ha megmutatod az eszközt, amivel Orbán megölte a macskát és a poharat, amiből megitta annak vérét, mindezeket az ő új lenyomataival, akkor elhiszem, hogy Orbán megitta egy macska vérét, melyet ő maga ölt meg.


Lesarkítva, de erről van szó.

2010. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:

milyen bizonyítékok vannak budaházy ellen? hm? mert tudtommal 1 éve előzetesben van, ha lenne bizonyíték, akkor elítélték volna rendesen.


még mindig nem magyaráztad meg, hogy mit bizonyít az, hogy a felvételen említik budaházy-t. és miben lenne más ha mondjuk orbánt említették volna budaházy helyett. ugyanis valszeg nem vagy tisztában azzal a ténnyel, hogy ez nem bizonyíték.

2010. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:

égen kérdező

ezután is rájuk szavazunk



mert hiszünk egy szebb jövőben

ha neked ez nem is tetszik

2010. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
32%
Jól van, neked semmi nem bizonyíték, az a nem tudom hány kiló robbanószer se, amit nála találtak, a hangfelvétel se, semmi. Befejeztem a veled való vitát, súlyos csőlátásban szenvedsz, kezeltesd magad! Jó, hogy van politikai támogatása is a bűnözésnek a jobbik képében, továbbra is szavazz/szavazatok rájuk, minden jobb lesz, ha felgyújtunk/felrobbantunk mindent, ha nem tetszik valami...
2010. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:

a budaházy-nál találtak robbanószert? muta már a forrást ahonnan ezt vetted kérlek!


nem érdekel, hogy ezeknél akiről a felvétel szól mit találtak, hanem a budaházyról beszélünk.

2010. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
ne menekülj el a válaszolás elől!
2010. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
54%

Uhh ez besült, gyerekek. Megint láthatjuk milyen tájékozottak a nem jobbikosok :) Lerövidítem az eddig leírtakat:


Budaházy ellen semmilyen bizonyíték nincs. Nincs bizonyíték hogy a magyarok nyilaiba lett volna, csak egy hamis hangfelvétel amin A meg B beszél C-ről. Elég érdekes hogy hogy mer egy ember kiállni a tv-be, vállalni az arcát, hogy kib*sz egy terrorszervezettel, nem félti az életét? Ebből is látszik az is hogy lefizetés szaga van...


Szóval, Budaházy nem bűnös, ártatlan még, már egy éve van előzetesben, az alapvető demokratikus, alkotmányos jogait sem veszik figyelembe, nem nyilatkozhat, a családjával sem beszélhet, teljesen el van szakítva a külvilágtól. Ezért küzd Morvai. Hogy ha már 1 év előzetesre ültetik le, akkor hadd éljen alkotmányos jogaival. Ti beszéltek is demokráciárol...


Eddig 2 "bizonytékot" mutattak be Budaházy ellen, egy videót, amiről kiderült hogy másfél éves, rendőrségi tesztrobbantás volt (asszem, vagy valami hasonló), és a fent említett hangfelvétel, amin A+B beszél C-ről... Vicc az egész



Kubatov felvételéről meg annyit, hogy az OVB is hitelesnek tartotta, tényleg Kubatov beszél rajta. Lehet csámcsogni hogy "bezzeg a Budaházys felvétel nem igaz", de azért remélem érzed a kettő között a különbséget.

2010. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
54%
Kubatov felvételt Kósa is elismerte, hogy valódi, hisz nem arról beszélt, hogy a felvétel kamu, hanem magyarázni kezdte, hogy mit értettünk félre benne.
2010. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
54%
81%-os még mindig várom a válaszod.
2010. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!