Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás mártonról mi a vélemény...

Gulyás mártonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van esélye kihoznia a baloldalt a kátyuból, majd leváltania a kormányt?

#sajtószabadság #Gulyás Márton #haladó értelmiség #demokratikus fejlődés
2016. aug. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 Pro Patria ***** válasza:

"Meg azt sem hogy miért veszel mindent ennek.

Az a baj hogy nem tudom, anyakönyvi kivonatot is kéne hoznom azoktól akikről beszélünk?"

- Nem, bőven elég, ha _annyit_ megteszel, amire a kérés vonatkozott.

2017. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:

Tessék itt ia van ahol megtudhatjátok Jeffrey hogy miből finanszíroz, csak egy varázsszó kellett.



[link]



[link]

2017. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 szuperpocok ***** válasza:
47%
Az a baj leginkább a Gulyás Mártonnal, hogy próbálja trendivé tenni a Marxizmust.
2017. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy mért kell a baloldali gondolkodást mindig Marxxal keverbi össze, rohadjak meg sose fogom felfogni.
2017. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 Pro Patria ***** válasza:

A kérdés - legalábbis az én esetemben - erre a részre vonatkozott:


"jó sorolj jobboldali politikusokat akik szerinted egészséges jobboldalt képviselnek és olyanokat akik nem. Na ha én tenném nekem ilyen arány jönne ki. Nincs ebben semmi bonyolultság. "

- Te "a jobboldalról" beszéltél, amibe beletartoznak a szavazók is, és még ettől eltekintve is, beletartoznak minden, nem magyarországi viszonylatú jobboldali politikai erők is. De egyébként kíváncsi lennék így is az "összegzésedre".

2017. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
Jó ez csak szőrszálhasogatás, én a jobboldali pártokról és jobboldali politikusok vezetőkről beszéltem. Nem azt ít3lem meg hogy a támogatöik mért támogatják őket, vagy nem őket, hanem a politikusokat.
2017. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
Kicsit átfogalmazva, úgyértem előző írásomat hogy igyekszek nem félreérthetően fogalmazni, te viszont ne értsd ha lehet félre. Úgy nem könnyű beszélgetni.
2017. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
Ja és mit is összegezzek ebben?
2017. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 Pro Patria ***** válasza:

"Jó ez csak szőrszálhasogatás, én a jobboldali pártokról és jobboldali politikusok vezetőkről beszéltem.

- Az mellékes szál, ott is írtam. A kérdés erre vonatkozott:


"hogy "a jobboldaliak szerint a nők alapból alárendelt szerepet töltenek be". Ez a pont nekem sem teljesen oké, de csak annyiban hogy bár sok magát jobboldalinak valló politikus ezt képviseli (D.J. Trump, Orbán Viktor, Semjén Zsolt, Lázár, cakonpúder a Fidesz, Putyin, stbstb.)"

- Mivel a vitapartnerednek nem válaszoltál, megkérdezem én is: milyen gyakorlati alátámasztásod van ezekre a kijelölésekre az állításod mellé?"


Nem kérek anyakönyvi kivonatot. Csak egy egyszerű, korrektnek értékelhető választ a kérdésre, ennyi elég.


-------


Az összegzést pedig, ha minden igaz, már elvégezted, hiszen egzakt számot adtál a százalékos arányok terén. És csak arra kérdezek rá, hogyan jutottál el odáig.

2017. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:

Jó akkor kezdjük.


- mivel támasztom alá? Ha csak magyarországon is maradunk akkor elmondtam a kormánypárt tagjai, mint Lázár elvtárs, Németh Szilárd és nem sorolom, akár a teljes tagság is lehetne, a miniszterelnökkel az élen, akik pontosan az a kategória akik ha a parlamentiumban vitáznak Szél Bernadettel vagy egy másik női képviselővel bizoyn előfordul, hogy elfogynak a politikai érvek és jön a személyeskedés. "Ön sérelmezi hogy a miniszter úr krüli önt? Neheztel rá?" " Az hogy maga szép az nem jelenti azt hogy okos is!" stb stb.


Ehhez no komment , talán még Lázárt amikor leszexistázta abban a videóban is van érdekes megnyilvánulás.


Na példaul itt fellelhető hogy akár mutogathatnak is a jobboldalra ez alapon, meg Trump megnyilvánulásai, Stb stb. És én erre mondottam vala hogy szerintem meg ez ettől nem jobboldali legalább is nem az egészséges jobboldalé hanem a demagógpopulista jobboldalé. És szimpla felosztás kérdése. Nem egészséges jobboldal: Orbán, Trump, Theresa May, Farage, Akik meg Le Pen közt szinte már nincs is különbség. De példáuk egészséges jobboldalinak tartom a néhai Antall Józsefet, Dávid Ibolyát, Merkelt, meg mittudom én Reagent Thatchert és a hozzájuk hasonlót.

Ma sajna nem az iylenek vannak többen hanem ijesztően sokan van a másik oldal.

Most caak egy példa alapján tettem különbséget. Nem az összes szenpont szerint. Érthető nem?


Gyakorlati alátámasztás a munkájuk, a véleményük, a megnyilvánulásaik, és pont. A jobboldal ugye ha zanzásítjuk a fennálló hierarchiák képviselője, a tarsadalmi különbségeket pozitívnak tarrja. De a szélső jobb egyenesen le is nézi a kissebbséget, meg az alsóbb rétegeket. Pl ez a különbség Orbán és Merkel között a véleményem szerint.

Ugye Lézer elvtárs:"akinek semmije nibcs az annyit is ér." Ennyi szerintem a különbség.


Erre mondtan hogy a 60%-a ha erre vagy kíváncsi.



Az meg továbbra sem érdekel hogy Merkel nem klasszikus konzervativizmust élteti, mert szerintem ezzel fejeszti.

2017. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!