Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás mártonról mi a vélemény...

Gulyás mártonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van esélye kihoznia a baloldalt a kátyuból, majd leváltania a kormányt?

#sajtószabadság #Gulyás Márton #haladó értelmiség #demokratikus fejlődés
2016. aug. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 Pro Patria ***** válasza:

"Jaaa? Hogy csak akkor nem vagy frusztrált, ha veled egyező véleményűvel beszélgetsz? Hát így tényleg nehéz vitát lefolytatni. Bocsánat, hogy van más vélemény is, mint a tiéd, és hogy ezt valaki nehezen megtámadhatóan képviseli is előtted, és mások előtt.

-> a kiforgatáshoz ahhoz értesz te..... oo le se írom."

- Pontosan ezt írtad: *Nem lehetek emiatt frusztrált ha egy olyan nem kormánypárti kormánypártival beszélgetek mint te vagy?*

Kimásolom, mielőtt engem ért vádadban meghazudtolod saját szavaidat.


"De. Örüljél. Ja és élj boldogan, kiütötted a nem létező állításomat, mert én kirekesztelek a demokráciából, gratulálok."

- Felróttad, hogy téged "kizárnak" a nemzetből, merthogy ez a politikai retorika. Bemutattam a párhuzamot, hogy engem "kizárnak" a demokráciából, merthogy ez is politikai retorika. Ezt képviseli a baloldal, benne az, amit te is támogatsz. Ezt nem tartod jogtalannak, és igazságtalannak, hiszen nem panaszolod - nem a te szavaid, azoké, akiknek ezt nem róvod fel, míg másokkal szemben indulatos vagy ugyanazért. Erre mutattam rá.

De nehéz a szövegértés... És akkor kikéred magadnak, hogy miért írok úgy, ahogy.


"Na ez már tényleg saját magad paródiája, és komolyanvehetetlen. Nem kell igazolnunk, hogy ők gondolják, elég ha mi azt gondoljuk, hogy ők gondolják. Te ezt magadon látod? Érzed, hogy milyen szatirikus megjelentése ez mindennek, ami a jelen álláspont szerint tévesen "kormánykritikának" minősített hangot kiteszi

-> nem nem látom magamon de megígérem, majd megnézetem magam orvossal amiért arrogáns lekezelő, bunkó politikusok állandó beszólásait nem viccnek veszek, nincs humorom."

- A fejedben élő beszólások, lévén, továbbra sem idéztél konkrétumot a nevezett személyektől. Egyre látványosabb, hogy miért nem teszel ilyet.


"Az, hogy Magyarországon jelenleg szélsőjobboldali kormányzást látsz, már _önmagában_ nem tesz hiteles hanggá a vélemények között.

-> hát persze tudom. Fuu most jól legyűrtél. B.z.znak, bolsevikoznak, de ezt csak én gondolom szélsőségesnek."

- Ha te azt az odapöckölés miatt, hogy "nem én szoktam más férfiak szoknyája mögé bújni", Magyarországod szélsőjobboldali kormányzás alá sorolod, komolyan nem vagy normális. Bolsizást például nem hallottam még, de az sem lenne meglepő. Az pedig, ha az MSZMP-st MSZMP-snek nevezik, nem meglepő. Ez csak azoknak bántó, akik kénytelenek ezzel szembesülni - közvetve neked is, amikor ezzel a kellemetlenséggel kell találkoznod abban, amire felnézel, Horn, Lendvai, Kovács. Ettől ez még nem lesz széljobb.


"1. nem nem nem szexista abszolút...

2. Megmondom mit tanulj meg: lefetyelés közben úgy beszélni hogy érteni lehessen."

- Na, EZ aztán értelmes válasz volt. És számon kéred rajtam az értelmes vitát?


"Tudod mennyire rühellem ha hülyének néznek, és közben tettetik is a hülyét?"

- Magad hiteted el magaddal. Minden szavadból süt a kisebbrendűség komplexusa miatti frusztráltság.


"Megmondtam hogy nem a véleményedet, téged nem bírlak elviselni. Mert ordít minden szavadból a lenézés, ordít az hogy élvezed hogy egy rendszerkritikussal beszélsz, akinek úgy is mindegy mit mond, csak lispibolsinak nézik, és nincs jobb mint alázni. "

- Bebeszélsz minden baromságot a szavaimba, és a személyembe, csak hogy érvelned inkább ne kelljen.

2017. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:

"Az pedig, ha az MSZMP-st MSZMP-snek nevezik, nem meglepő. Ez csak azoknak bántó, akik kénytelenek ezzel szembesülni "


ismét bagoly mondja.


Kövér László – MSZMP tag, a Központi Bizottsághoz tartozó társadalompolitikai intézet munkatársa, és a Magyarországi Ifjúsági Szervezetek Országos Tanácsa (MISZOT) alelnöke (a másik alelnök Gyurcsány Ferenc volt)



Járai Zsigmond – MSZMP-tag


Matolcsy György – MSZMP-tag


Martonyi János – MSZMP-tag


Pintér Sándor – MSZMP-titkár


Schmitt Pál – az Országos Testnevelési és Sporthivatalnak (OTSH) alelnökeként miniszterhelyettes a Lázár-, majd a Grósz kormányban


Hoffmann Rózsa – MSZMP-tag


Mikola István – MSZMP-tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Stumpf István – MSZMP tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Fónagy János – MSZMP-tag


Vonza András – MSZMP-tag


Ligetvári Ferenc – MSZMP-tag


Chikán Attila – MSZMP-tag


Boros Imre – MSZMP-titkár


Turi-Kovács Béla – MSZMP-tag


Harrach Péter – MSZMP-tag


Kerényi Imre – MSZMP alapszervezeti titkár


Pozsgay Imre – MSZMP PB-tag


Szűrös Mátyás – MSZMP KB-titkár


Boross Péter – MSZMP-tag


Balogh Gyula – MSZMP-tag



A Kommunista Ifjúsági Szövetség (KISZ) tisztségviselői voltak:


Orbán Viktor – gimnáziumi, majd egyetemi KISZ-titkár


Varga Mihály – KISZ-titkár


Rogán Antal – KISZ-titkár


Deutsch Tamás – KISZ-titkár

2017. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:

"A fejedben élő beszólások, lévén, továbbra sem idéztél konkrétumot a nevezett személyektől. Egyre látványosabb, hogy miért nem teszel ilyet"


megmondtam hogy nem fogok idézni. egy mert nem érzem szükségességét kettő semmiről nem akarlak meggyőzni,



"Felróttad, hogy téged "kizárnak" a nemzetből, merthogy ez a politikai retorika. Bemutattam a párhuzamot, hogy engem "kizárnak" a demokráciából, merthogy ez is politikai retorika. Ezt képviseli a baloldal, benne az, amit te is támogatsz. Ezt nem tartod jogtalannak, és igazságtalannak, hiszen nem panaszolod - nem a te szavaid, azoké, akiknek ezt nem róvod fel, míg másokkal szemben indulatos vagy ugyanazért. Erre mutattam rá.

De nehéz a szövegértés... És akkor kikéred magadnak, hogy miért írok úgy, ahogy. "


ez egy hülyeség, szánalmas. ne is folytassuk csak idegesítem magam.



" Pontosan ezt írtad: *Nem lehetek emiatt frusztrált ha egy olyan nem kormánypárti kormánypártival beszélgetek mint te vagy?*

Kimásolom, mielőtt engem ért vádadban meghazudtolod saját szavaidat. "


tudom. Csak gondoltam érthetőbb volt, de nem..



Oké , tehát, én aki sorosista liberális bolsevik hazaárulónak vagyok titulálva a _kormánypárt_ és a támogatóik által, hadd legyek már frusztrált olyanoktól mint te közülük



" Magad hiteted el magaddal. Minden szavadból süt a kisebbrendűség komplexusa miatti frusztráltság. ".


tévedés. A fene nagy önelégültséged frusztrál.



" Bebeszélsz minden baromságot a szavaimba, és a személyembe, csak hogy érvelned inkább ne kelljen."


lehet de ha nem tűnt volna fel, ha viszont érvelnék akkor mit teszel? felvázolod hogy az mért nem érv szerinted, meg kioktatsz a magyar nyelvről, mit vársz?



azért írtam röviden mert mindegy mit mondok. Fárasztasz.

2017. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:

[link]


ja. nem csak ez én agyamra mész/ megy a magadfajta

2017. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:

"Ha te azt az odapöckölés miatt, hogy "nem én szoktam más férfiak szoknyája mögé bújni", Magyarországod szélsőjobboldali kormányzás alá sorolod, komolyan nem vagy normális."


odapöckölés.... látod ez a baj veled, zavar a kritikád mert te vagy az aki nem bírja ki ha nem szaros a szája.

2017. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 Pro Patria ***** válasza:
100%

"ismét bagoly mondja."

- Ez az unalomig elcsépelt lista eléggé régi, és azóta sem jutott eszébe senkinek sem frissíteni. Van rajta név, ami konkrétan a Fidesz-KDNP kormányzásának kritikusa, Chikán, van olyan is, van olyan, aki már nem is él, Pozsgay - a rajta lévő nevek nagyrésze kb. 15 éve volt aktuális, azóta szerepnélküliek.

De ez csak mellékzönge.

Amiről te beszélsz, és amiről én, tudod, mi a különbség? Elárulom, KISZ-es anyám is volt. Mellette hittanra is járt.

Akikről te beszélsz, Horn, Kovács, miniszterei voltak a Kádár-diktatúra állampártjának, a hatalom birtokosai és fenntartói, Lendvai személyesen vett át kitüntetést Kádártól, és a szovjet megszállást máig felszabadításnak értékeli, a vörös drapériáktól és az internacionálétól sem szakadt el. Az MSZMP-ből az MSZP-be átnevezve, maradtak mivoltukban.


"megmondtam hogy nem fogok idézni. egy mert nem érzem szükségességét kettő semmiről nem akarlak meggyőzni"

- Hát a semmiről tényleg ne akarj.


"Felróttad, hogy téged "kizárnak" a nemzetből, merthogy ez a politikai retorika. Bemutattam a párhuzamot, hogy engem "kizárnak" a demokráciából, merthogy ez is politikai retorika. Ezt képviseli a baloldal, benne az, amit te is támogatsz. Ezt nem tartod jogtalannak, és igazságtalannak, hiszen nem panaszolod - nem a te szavaid, azoké, akiknek ezt nem róvod fel, míg másokkal szemben indulatos vagy ugyanazért. Erre mutattam rá.

De nehéz a szövegértés... És akkor kikéred magadnak, hogy miért írok úgy, ahogy.

-> ez egy hülyeség, szánalmas. ne is folytassuk csak idegesítem magam."

- Fájdalmas szembesülni a felismeréssel, igaz? Ez a párhuzam megáll, és ezért nem akarod folytatni.


"Oké , tehát, én aki sorosista liberális bolsevik hazaárulónak vagyok titulálva a _kormánypárt_ és a támogatóik által, hadd legyek már frusztrált olyanoktól mint te közülük"

- Nem történt ilyen a részemről. Hogy a kormány, vagy mások mit mondanak feléd, abban semmi felelősségem nincs.


"látod ez a baj veled, zavar a kritikád mert te vagy az aki nem bírja ki ha nem szaros a szája."

- Nem a kocsmában vagy, nem is otthon.

2017. ápr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:

"Nem történt ilyen a részemről. Hogy a kormány, vagy mások mit mondanak feléd, abban semmi felelősségem nincs. "


Hét évet átaludtál.



"Nem a kocsmában vagy, nem is otthon"


Nem de aszittem szereted ha egyenesen beszélek. :-) ez így van, tartom magam ehhez.



"Fájdalmas szembesülni a felismeréssel, igaz? Ez a párhuzam megáll, és ezért nem akarod folytatni. "


Megáll a túrót. Az hogy demokratáknak vallják magukat vagy demokratikus ellenzéknek nem azt jelenti hogy sneki más nem az.

Ez más. De amikor a miniszterelnök elszavalja évértékelőiben hogy a nemzeti egység ami az ő oldaluk, és ajik fellázadtak a liberálisok ellen, az is elége egyértelmű üzenet, nem kell csak a sorosozására gondolni hogy álcivil szervezetek, meg Brüsszeliták.



"

Ez az unalomig elcsépelt lista eléggé régi, és azóta sem jutott eszébe senkinek sem frissíteni. Van rajta név, ami konkrétan a Fidesz-KDNP kormányzásának kritikusa, Chikán, van olyan is, van olyan, aki már nem is él, Pozsgay - a rajta lévő nevek nagyrésze kb. 15 éve volt aktuális, azóta szerepnélküliek.

De ez csak mellékzönge.

Amiről te beszélsz, és amiről én, tudod, mi a különbség? Elárulom, KISZ-es anyám is volt. Mellette hittanra is járt.

Akikről te beszélsz, Horn, Kovács, miniszterei voltak a Kádár-diktatúra állampártjának, a hatalom birtokosai és fenntartói, Lendvai személyesen vett át kitüntetést Kádártól, és a szovjet megszállást máig felszabadításnak értékeli, a vörös drapériáktól és az internacionálétól sem szakadt el. Az MSZMP-ből az MSZP-be átnevezve, maradtak mivoltukban. "


[link]

2017. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 Pro Patria ***** válasza:

"Nem de aszittem szereted ha egyenesen beszélek. :-) ez így van, tartom magam ehhez."

- Az egyenesség, nyíltság, és az alpáriság között hatalmas a különbség.


"Megáll a túrót. Az hogy demokratáknak vallják magukat vagy demokratikus ellenzéknek nem azt jelenti hogy sneki más nem az."

- Lóf...szt nem! "Együttműködünk minden demokratikus (saját dialektusuk szerint: baloldali) ellenzéki párttal". Kapásból kizárva egymillió jobbikos szavazót ebből. Dehogyis nem jelölik ki magukat a demokratikus oldalnak! Ami azon kívül esik, azt pedig nem a demokrácia részének.


Az egyre kevesebb kreatívumot igénylő, viccesnek szánt giffjeid pedig ráerősítenek arra, amit eddig is feltételeztem. Ha okfejtésekkel kerülsz szembe, ott megáll a tudomány.

2017. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:

- még mindig jobb ha ezt gondolom és közköm veled, mintha terelnék amit nem szeretel.



- nagyon ügyes vagy. Most kiütötted mint érvet hogy akár megalázásnak is vehetem amit csinál a jelenlegi rezsim az ellenoldallal vagy ellenvéleményt képviselővel. Igazad van nincs így. Csak kissebbségi komplexusom van.


Na most hogy leírtam amire annyira vártál, közlöm: az is szánalmas, ha az autoriter putyinos elemeket tartalmazo vezetést joggal érő kritikát elsöpröd ahelyett hogy te is felrónád.

Mert talán azért nevezik magukat demokratikus ellenzéknek mert ez ellen vannak, és a jobbikosok miért volnának kizárva? Ja tényleg mert megszűntek a különbségek Fidesz és Jobbik között. Akár koalícióra is léphetnének. Persze tudom csak én látok szélsőjobboldali kormányzást. Meg a sok demagóg liberális.



- meg meg. Megáll a tudomány.

Fiam nem áll meg semmi. Egyszerűen rühellem hogy kényszered van az alázásra, mert imádott pártod pofátlanságait kritizálom. Ja akit nem ia imádsz csak objektív vagy. Közben jobban nyalod mint Bencsik félék.

Szal lehet hogy a kedves publikum reményeid szerint még elhiszi, áldásom rá, de én máe túl vagyok ezen ha netán emlékszel.

2017. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:

Ja mér nekem fogytak volna el az érvek? Egy unalomig nutogatott lista ami mutatja hogy hány mszmp-s ből lett nagy nemezeti hazafi, és te jössz mszp-zni?

Kinek fogy el micsoda?



Tudodmit: Horn legalább sosem tagadta meg a múltat. "Jaaaj én soha nem voltam hithű kommunista, tulajdonképpen mindig is konzervatív érzelmű voltam".

2017. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!