Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit szólnak hozzá...

Szerintetek mit szólnak hozzá a politikusok, hogy a mai magyar fiatal nők körében már hivatalosan sem szégyen pénzért, "szeretetet" kapcsolatba bocsátkozni?

Figyelt kérdés

Most idéznék pár sort, ami a mai női felfogás általánosságban (egy fiatal hölgy szavai):

"Egy igazi nő fiatal, csinos és szép. Hogyne esne szó róla, a csapból is ez folyik. Igen, egy nő a fiatalságával és szépségével hódít, a férfiaknál pedig egészen más paraméterek vannak. Egy férfi főként a kiállásával, egzisztenciájával, magabiztosságával, sármosságával veszi le a nőket a lábáról."


Szerintetek a politikának volt e köze ennek kialakulásában, valamint van e szerintetek lehetőségük/eszközük/szándékuk változtatni ezen?


2017. febr. 21. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

10,én azt javaslom,hogy ezt ne erőltesd.

A csaj nem akar tőled semmi,keress olyat,akinek szimpatikus vagy.

Egyébként csak hogy egyenlő legyen a mérleg,én meg azt szoktam megkapni pasiktól,hogy vagy párkapcsolat,minél hamarabb szexel vagy semmi,mert nőkkel nem lehet értelmesen beszélgetni.

Nekem is szar,hogy csak szextárgynak néznek sokan,az fel se merül,hogy agyam is van,de ez van.Sok a felszínes ember mindkét nemnél,nem kell velük foglalkozni.

2017. febr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan mélységesen felháborodnának, hiszen a politikusok erkölcsös és becsületes emberek és mélyen meg szokta őket érinteni az ilyesmi!
2017. febr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg régen, mi? XD

Hófehérke, Hamupipőke, Csipkerózsika, és társaik. A sztori lényege, hogy nagyon szépek, nagyon kedvesek, és elviszi őket a herceg magával a kastélyába, ahol boldogan élnek.


Hagyjuk ezt a baromságot. Nem véletlen mondják, hogy a legősibb szakma. Mindig is így volt, hogy a férfiak fizetni is hajlandóak, hogy haszmálhassanak egy fiatal, formás testet. A nők pedig mindig is hajlandóak voltak szexelni a kényelmes életért.


Egyébként meg mit csináljon ezzel egy politikus?? Tiltsa meg rendeletben?

Még a prostitúció is legális.

Híreket szoktad olvasni? A Kuszaszemű is a kis szőke szeretőjével utazgatott milliókért "üzleti ügyben".

2017. febr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "hivatalosan sem szégyen pénzért, "szeretetet" kapcsolatba bocsátkozni?"

Ez nem értelmes.

2017. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ennek mi köze van a politikusoknak? Ez a jelenség alapvető emberi etológia, már a fajunk kezdete óta így lehetet az egész. Nem tudtad, hogy hova írd ki a kérdést és ezért írtad bele a politikusokat? Mert tényleg nem értem miként kapcsolódnak a kérdésbe. Ja, és a Kádár korszakban se volt ez másképpen, mint most.
2017. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11.: Dehogynem akar, a kapcsolataimat karaja, ezért is randizott velem.


És már nem az első, 2 éven belül a negyedik, vagy ötödik lány, akiről kiderült számomra, hogy pénzt sejtett nálam, vagy olyan kapcsolatokat, amivel előrébb juthat!

Megjegyzem nevetséges, mert én is 30 alatti vagyok!


Egyébként feltűnően sok a "tárgyfétises" a fiatalok között (mind fiú, mind lányok)! Próbáld ki, végy fel márkás göncöket, ismerkedj bennük, aztán öltözz fel minőségi pamutba és bőrbe, aminek a kutya se ismeri a márkáit. Észre sem fognak venni, pedig a második esetben ugyanolyan sokba kerültek a rajtad lévő ruhák.


Azt már meg se merem említeni, hogy ismerkedj a kínaiban vett olcsó cuccaidban!

2017. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!