Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalokat vajon milyen...

A mai fiatalokat vajon milyen céllal, és mennyi pénzből hergelik, manipulálják bizonyos magánemberek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés évek óta foglalkoztat, de ahogy elnézem most kezd a tetőfokára hágni ez a dolog.


Bizonyos médiumok teljes szervezettséggel, felkészülten és agresszívan, de nagyon okosan manipulálják a közvéleményt, lázadásközeli hangulatot keltve.


A cél egyértelmű: a még manipulálható és még nevelhető-alakítható fiatal polgárokat (akiknek valószinűleg elege van a kormányból, mert ezeken a médiumokon nőttek fel) foggal körömmel a kormány ellen uszítják, tegyen vagy mondjon a kormány bármit. Lassan eljutunk odáig, hogy ha ezek a "bizonyos médiumok" azt írják le, hogy az ég piros akkor már azért fognak utcára menni, mert a kormány szerint még kék az ég.


Itt külön kitérnék arra, hogy valóban nem szép dolog iskolákat olyan törvények elé állítani ami a megszűnésüket jelenti (de véleményem szerint ennek a lépésnek is nyomós oka volt), de a demokrácia és a szólásszabadság nevében kimenni, elfoglalni és lezárni a közterületeket, épületeket rongálni és rendőrt verni ( [link] abszoulut nem tartozik a liberális felfogás mondanivalójába.


Miért szabad ezeknek az embereknek törvényt sérteni, miért mosdatják a gulyásféléket ezek a lapok, mintha semmi rosszat nem tett volna? Bezzeg ha valaki csak egy szalmaszálat tesz arrébb, és az ellentáborban van, akkor beindul a totális karaktergyilkolási gépezet, és elpusztítják az ember életét.


Ők bármit leírhatnak, bármit megtehetnek, de ha valaki nem azt gondolja amit ők, akkor arra rászállnak és kicsinálják. Szólásszabadságról papolnak (amit a kormány biztosít nekik, mert még mindig nem lettek agyonütve a tüntetéseken), de ha valaki nem egy véleményen van velük akkor az orbánista, náci és rasszista. Hová haladunk?


Meggyőződésem, hogy a cél az, hogy ez az agymosott réteg tovább növekedjen addig, amíg fel nem nőnek és az életük folyamán olyan pozíciókba kerüljenek ami alkalmas lesz arra, hogy megdöntsék a pénzembereknek nem tetsző politikai hatalmakat.


Nem egy és nem kettő ismerősöm értetlenül áll a szituáció előtt és néha elgondolkodunk azon, hogy mikor kezdhetünk rettegni attól, hogy ki merjük-e fejezni a liberális média iránti nemtetszésünket. Mi lesz később? Elszólom magam a munkahelyemen, esetleg egy ilyen barom lesz a főnököm (mert ezek a huszonévesek fel fognak ám nőni és nem valószinű, hogy észhez térnek ha ilyen szervezetten mossák az agyukat) és mehetek új munkát keresni?


Nektek mi a véleményetek?


mielőtt bárki szélsőséges náci, hazaáruló orbánista rasszista kormánypropagandistának tartana elárulom, hogy 23 éves vagyok, tanulok, soha nem gyűlt meg a bajom a törvénnyel (igaz, nem is vandálkodtam, tüntetgettem és verekedtem a rendőrökkel), és bármi támogatást kértem a kormánytól és jogosan járt azt meg is kaptam.

Tisztában vagyok a hatalmon lévők korrupciójával is, de véleményem szerint ez jelenleg a legkisebb baj. Minden országban, minden kormányban vannak problémák és lesznek is, úgy ahogy korrupció is.



2017. ápr. 24. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne játszd meg magad. Te félsz, amikor a te nézeteidet valló emberek kint masíroztak az utcán, és riogatták a népet? Remélem meg is döntik a betyöpösödött tudatú emberekből álló hatalmakat.
2017. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked RENGETEGET kellene tanulnod , többféle területen ahhoz, hogy megértsd magad körül a világot, s ne légy ilyen agymosott, aki ekkora baromságokat böfög vissza a világról.
2017. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

#49

DE.

Nincs olyan, megsértenianemzetet.

És nincs olyan, hogy ne lehetne emlékművet megdobálni vízfestékkel.


Tudod, mi a baj? Az, hogy téged is az én adómból fizetnek, hogy ezt a baromságot ide köpködd. Te is tudod, milyen rohadtul gáz ez, én is tudom. Nem, nem kell bevallani, helyeselni úgysem fogsz. De szánalmas vagy.


Házmestertempó. Rohadt jó munkásőr lett volna belőled, elvtárs.

2017. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!