Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalokat vajon milyen...

A mai fiatalokat vajon milyen céllal, és mennyi pénzből hergelik, manipulálják bizonyos magánemberek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés évek óta foglalkoztat, de ahogy elnézem most kezd a tetőfokára hágni ez a dolog.


Bizonyos médiumok teljes szervezettséggel, felkészülten és agresszívan, de nagyon okosan manipulálják a közvéleményt, lázadásközeli hangulatot keltve.


A cél egyértelmű: a még manipulálható és még nevelhető-alakítható fiatal polgárokat (akiknek valószinűleg elege van a kormányból, mert ezeken a médiumokon nőttek fel) foggal körömmel a kormány ellen uszítják, tegyen vagy mondjon a kormány bármit. Lassan eljutunk odáig, hogy ha ezek a "bizonyos médiumok" azt írják le, hogy az ég piros akkor már azért fognak utcára menni, mert a kormány szerint még kék az ég.


Itt külön kitérnék arra, hogy valóban nem szép dolog iskolákat olyan törvények elé állítani ami a megszűnésüket jelenti (de véleményem szerint ennek a lépésnek is nyomós oka volt), de a demokrácia és a szólásszabadság nevében kimenni, elfoglalni és lezárni a közterületeket, épületeket rongálni és rendőrt verni ( [link] abszoulut nem tartozik a liberális felfogás mondanivalójába.


Miért szabad ezeknek az embereknek törvényt sérteni, miért mosdatják a gulyásféléket ezek a lapok, mintha semmi rosszat nem tett volna? Bezzeg ha valaki csak egy szalmaszálat tesz arrébb, és az ellentáborban van, akkor beindul a totális karaktergyilkolási gépezet, és elpusztítják az ember életét.


Ők bármit leírhatnak, bármit megtehetnek, de ha valaki nem azt gondolja amit ők, akkor arra rászállnak és kicsinálják. Szólásszabadságról papolnak (amit a kormány biztosít nekik, mert még mindig nem lettek agyonütve a tüntetéseken), de ha valaki nem egy véleményen van velük akkor az orbánista, náci és rasszista. Hová haladunk?


Meggyőződésem, hogy a cél az, hogy ez az agymosott réteg tovább növekedjen addig, amíg fel nem nőnek és az életük folyamán olyan pozíciókba kerüljenek ami alkalmas lesz arra, hogy megdöntsék a pénzembereknek nem tetsző politikai hatalmakat.


Nem egy és nem kettő ismerősöm értetlenül áll a szituáció előtt és néha elgondolkodunk azon, hogy mikor kezdhetünk rettegni attól, hogy ki merjük-e fejezni a liberális média iránti nemtetszésünket. Mi lesz később? Elszólom magam a munkahelyemen, esetleg egy ilyen barom lesz a főnököm (mert ezek a huszonévesek fel fognak ám nőni és nem valószinű, hogy észhez térnek ha ilyen szervezetten mossák az agyukat) és mehetek új munkát keresni?


Nektek mi a véleményetek?


mielőtt bárki szélsőséges náci, hazaáruló orbánista rasszista kormánypropagandistának tartana elárulom, hogy 23 éves vagyok, tanulok, soha nem gyűlt meg a bajom a törvénnyel (igaz, nem is vandálkodtam, tüntetgettem és verekedtem a rendőrökkel), és bármi támogatást kértem a kormánytól és jogosan járt azt meg is kaptam.

Tisztában vagyok a hatalmon lévők korrupciójával is, de véleményem szerint ez jelenleg a legkisebb baj. Minden országban, minden kormányban vannak problémák és lesznek is, úgy ahogy korrupció is.



2017. ápr. 24. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

szerintem az is trollkodás, ha teli talppal személyeskedve a másiknak ugrasz szajkózva a te álláspontodat úgy, hogy el se olvasod azt amire válaszolsz. tehát ha bomlasztasz akkor már trollkodsz, legyen az bojler vagy legyen az akkoris a 444 mert az az isten.


legyen 444 az isten és az 1, de akkor fogalmazd meg, hogy miért és fejtsd ki. győzz meg.

2017. ápr. 24. 20:46
 52/63 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"sorost nem egyszer ítélték el bíróságon azért, mert gazdasági és politikai manőverekkel fejlődő országok GDPjének x%-át szépen elsikkasztotta"


Minimális alátámasztást adnál erről? Kitől, mit sikkasztott?

2017. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ez egy témáról szól, de régen találtam többet is. De szerintem ez is bőven elég...ezek nem piti rablások, lopások.

2017. ápr. 24. 21:18
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

"Te kinek képzeled magad, hogy engem bármilyen skatulyába berakjál, vagy bármilyen bélyeget rámsüssél? Szabad szólásszabadság van, azt mondok amit akarok és nincs jogod megbélyegezni mint náci, orbánista vagy komcsi."

Mondod azután, hogy szerinted a kormány ellen tüntetők fizetett emberek :-D Retardált-e vagy?


# 10/53 Időpont ma 15:41


A pszichológia ezt úgy hívja, hogy kognitív disszonancia. Imádod a fideszt, emiatt hazugnak ítéled az őket ért kritikákat. Ezért vagy dühös. Legegyszerűbb pszichológia, ezt még a mérnökök is tudják.


(Ja, és leszarom az utolsó bekezdésed. Aki úgy pofázik, mint egy fideszes, azt pofázza, mint egy fideszes, úgy viselkedik, mint egy fideszes, és úgy nem érvel, mint egy fideszes, az fideszes.)

2017. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

# 56/56 Időpont ma 21:38


Hol van ez leírva? :-D Linkelni is illik ám, nem csak belehányni az internetbe...

Vagy a ValódiBékemenetre gondolsz amit az MKKP szervezett, és nyílt szarkazmus a magadfajta részére?

2017. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

[link]



parancsolj. persze azt ne keresd, hogy "soros fizet minket és ezért mi tüntiket szervezünk" mert ez persze nincs leírva :D de ha leguglizod a linken talált információkat, és összerakod a kis fejedben az infókat ha képes vagy rá, akkor világos lesz az, hogy márpedig a 444 soros alapítványoktól kapja a pénzt. tehát kijelenthető, hogy soros birodalma pénzeli ezt a médiumot. érteeed? és ha ezek után ezek tüntetéseket reklámoznak azt pénzelt népuszításnak hívják. érteeed?

2017. ápr. 24. 21:43
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

# 58/58 Időpont ma 21:43


Jah, értem, szóval összeesküvéselméleteket gyártasz. A másik neked kínosabb pontra miért is nem reagálsz? :-)

2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Mondjuk a magadfajtáknak csináltak egy rövidített verziót, "hátha felfogják" jeligével. Hát, nem fogtátok fel.


"A 444.hu-n megjelenő tartalmakat kizárólag a lap munkatársai alakítják. Minden cikk és videó a miénk, és lelkiismeretünk szerint így szolgálják legjobban az olvasóinkat.

Ezt a teljes és feltétel nélküli szerkesztőségi szabadságot biztosítja a lap tulajdonosi struktúrája is.

A 444-et kiadó Magyar Jeti Zrt. kisebbségi tulajdonosa a Digital News Ventures nevű amerikai befektetési alap, a Media Development Investment Fund (MDIF) fiókalapja. Az MDIF eddig a világ 39 országának 111 médiavállalkozásába fektetett be. Az alap befektetői és támogatói itt ismerhetők meg. A kisebbségi tulajdonos tartalmi kérdésekben nem illetékes.

A 444.hu egyedülálló szabadságot és önállóságot élvez a magyar sajtópiacon e tulajdonosi struktúrának köszönhetően. Csak rajtunk múlik, hogy mit olvashat a 444-en."

2017. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:

tehát elmondásotok szerint a médiumok aláírásjoggal rendelkező két új megnevezett vezetője, Valer Kot és Maria Nemcová, semmilyen üzleti, munka és személyes kapcsolatban nem áll soros györggyel? :)


igazából írhatok amit akarok, mert ha leírná a 444 baromi nagy betűkkel, hogy "Minket soros pénzzel a tüntikre",akkor azt is viccre vennétek és nem ténynek :D dehát ilyenek az agymosottak. soros jól végzi a dolgát, forog a kerék, termelődnek a katonák.

2017. ápr. 24. 21:58
 60/63 anonim ***** válasza:

# 61/61 Időpont ma 21:58


Nem arról volt szó, hogy szólászabadság van, és mégis hogy képzeled, hogy skatulyázol? :-))


És értelmezd már azt ami le van írva, jóember. Az agymosott te vagy, nem tudsz magyar mondatokat értelmezni...

2017. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!