Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a CEU nem soros egyetem,...

Ha a CEU nem soros egyetem, miért mondja állandóan a rektor, hogy "Orbán ösztöndíjas volt"?

Figyelt kérdés
Ma azt mondják a CEU köré fonódó érdekemberek a rektorral együtt, hogy nem soros pénzeli a ceut, de állandóan, ha nyilatkoznak a ceusok a TV-be, mindíg hozzáteszik hogy Orbán is soros ösztöndíjas volt. Ezzel kibújt a szög a zsákból? :XD.
2017. máj. 6. 19:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
azért volt az hogy megbuktassák a szovjetuniót
2017. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
ebből látszik hogy akkor is belefolytak a politikába
2017. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak nem fogod fel, hogy a fityisz vádolja ezzel őket, miközben köztük is van CEU-s? Komolyan, általános iskola második osztály...
2017. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2%
azt kellt volna kilyárni hogy átláss a nyugati médián
2017. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem baj kérdező, legalább lesz sok szög. Te ezt úgy sem érted, te fideszes propagandán nőttél fel, te az anyatejjel is ezt szívtad magadba.

Csak azt nem értem, miért hallgatsz egy nyomorult CEU diplomás szóvivőt, aki azzal etet, hogy mi a baj a CEU-val. Kiskomám, te hiszel egy CEU-snak? Aki minden tudományát ott szedte össze? Hát tudomány az? Nem inkább soros-agymosás? Látod, látod, akkor most kibújt, vagy bebújt? Itt igazán jól nyilatkozni csak soros bérenc tud. Mint Orbán, meg ez a szóvivő, meg a többi. Hogy mik vannak...

2017. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Andizsuzsi ***** válasza:
30%

"Ezzel kibújt a szög a zsákból? :XD."


Mondta valaki, hogy Orbán a CEU-ra járt?

2017. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%

Igen. Meg ezzel a panellal. Valahol leadták drótot, hogy na akkor mindeni így nyilatkozik.

"független értelmiség"

2017. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Vagy csak nem fogod fel, hogy a fityisz vádolja ezzel őket, miközben köztük is van CEU-s? Komolyan, általános iskola második osztály..."


Nem megy a szövegértelmezés neked általános iskola 1.osztály szintján sem, mert nem azt írtam, hogy ceus volt, hanem soros ösztöndíjast mondanak állandóan a ceusok a tv-ben


"ebből látszik hogy akkor is belefolytak a politikába"


Akkor is, meg ma is folyamatosan belefolynak a politikába, ez egy liberális propaganda agymosoda. Minden nyilatkozatukkal ezt igazolják !

2017. máj. 6. 20:55
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

# 7/7 Időpont ma 20:36


Mindenki magából indul ki... :-) Az, hogy vityatyádat gyuri pénzelte, sosem volt titok.

2017. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

# 8/9 Időpont ma 20:55


Azért ezt a szövegértelmezést előbb te gyakorold, lévén egy szóval nem mondtam, hogy vityatyád volt CEU-s. Azt mondtam, hogy a fityiszeseid között is van CEU-s.

2017. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!