Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet nettó 100-150...

Hogy lehet nettó 100-150 ezerből megélni, amit a magyar emberek 80-90%-a keres? Vagy akár 200-ból? Ez 300-650 euró. Ennyiért nem dolgoznék.

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
70%

"Németországban az átlagkereset 2000€ ebből 600 kell a megélhetésre"


Ez volt a mese.

De most kezdjük el a szokásos "egy német takarító jobban kijön a fizetésből, mint egy magyar mérnökinfós"

Meg a többi legenda.

Kint ha 2000 nettó alatt keresel, akkor kb ott vagy, ahol a part szakad, mert itthon kb ugyan úgy kijössz 200 ezerből.

2017. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem te csak azért vagy itt h eldicsekedj a menő fizetéseddel ott külföldön.
2017. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
93%

"Ha milliós fizetésed van akkor meg végképp nem értem miért érdekel a "nyomorban" élő emberek sorsa."


Mondjuk valahol itt a baj, hogy ezek szerint akinek jobb a bére az forduljon el ha csórókat lát, ha kukázót lát, ha lepukkant putrit lát, mert neki úgyis van, hát nem, nem mindenki ilyen robot. Én is jól járok az egykulcsos adóval, de első dolgom lenne kormányon visszahozni a progresszív adózást, mert tudom, hogy a magyar társadalomnak az tenne jót, és igen lesz.rom, hogy én rosszul járnék!

2017. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
82%

"Kint ha 2000 nettó alatt keresel, akkor kb ott vagy, ahol a part szakad, mert itthon kb ugyan úgy kijössz 200 ezerből."


Egyáltalán nem az élelmiszer németországban olcsóbb mint nálunk. Ami valóban drága az a szolgáltatások szóval éttermeket stb kerülöd meglehtősen sok marad a zsebedben

2017. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
90%

"Ha milliós fizetésed van akkor meg végképp nem értem miért érdekel a "nyomorban" élő emberek sorsa."


Ezzel magadat minősíted.

Egyébként minél többet keresnek a melósok, a középosztály, annál több gazdag ember, milliárdos van egy országban, tehát mindenkinek megéri, hogy jó gazdasága legyen egy országnak. Gondolom most hatalmas titkot árultam el, de ha már tényleg szociopata vagy, gondolkozz pénzben, úgy is megéri a fehér gallérosoknak.


Persze balkánt meg harmadik világot idéző rendszerben is lehet jól keresni oligarchaként...

2017. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
82%

# 14


Szeretem ezt, amikor megmagyarázzák, hogy külföldön milyen keserű az élet a magas árak miatt, akik életükben nem éltek kint.

2017. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
71%

"Erről beszéltem, egyből lehurrogják, ha valaki változást akar. Szinte ragaszkodnak a nyomorhoz, de miért?

Én nettó 500-600 ezer alatt nem dolgoznék, igaz már most a dupláját keresem."

ccccccccccc

Ady Endre: Álmodik a nyomor


[link]

2017. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
87%
Külföldön valóban magasabbak az árak, viszont ott a kereset is az. Egyhavi fizetésedből vidáman meg tudsz élni, ha nincs is szó habzsidőzsiről. Idehaza meg örülhetsz ha huszonnyolcadikán konzervre vagy krumplistésztára futja egyáltalán...
2017. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
32%
Nemetorszagban az atlagfizetes kb1600 Euro, a 2000 euros fizetes màr nem szàmit rossznak, de 800 Euro alatt màr nem talàlsz ket szobas lakast, p lusz 2-3000 euros kaucio na meg um,az is butasag,hogy az èlelmiszeràr olcsobb, pl a tej egy 1,20 Euro korul van,egy kg Kenyer pedig 2,50 Euro mal indul, azert ne magyarazzatok meg nekem,hogy Magyarorszàgon 700 Fr egy Kilo Kenyer vagy 350 ft egy Liter tej, a ferfi hakvagas dija meg kb 40 Euro, a noir pedig 60-80 Euro, azèrt ne magyarazzatok meg nekem,hogy Magyarorszàgon 10-20 ezer ft a fodrwsaz, es pl Munchenbol Bonbons kerül 70 Euroba a vonatjegy, ne magyaràzd màr meg nekem,hogy Magyarorszàgon Szegedrol Pesten 20 ezer ft a vonatjegy
2017. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
68%

"Egyáltalán nem az élelmiszer németországban olcsóbb mint nálunk. Ami valóban drága az a szolgáltatások "


Igen, a gagyi minőség az talán, de a hús meg a gyümölcs egyáltalán nem olcsóbb, ahogy más se.

A lakhatás horror áron van, ahogy egy autószerelő is úgy legombol, hogy nem térsz észhez. Egy kombinált bérlet se 10 ezer forint.

A nők nem kapnak semmilyen támogatást, mint itthon, szal gyest, tehát egy fizetésből élnek, aztán meg húzhat vissza dolgozni a nő, ha enni akar adni a gyereknek.

Lakás vagy házvásárlás meg felejtős(tudom-tudom, a németeknek meg se fordul a fejében, hogy saját otthon, mert hát tiszta gáz,), mert nagyon drágák és ők se nagyon engedhetik meg maguknak, pedig a legtöbb azért szeretné, ha lenne egy frankó háza a saját elképzelései alapján.

Tovább meg nem folytatom, nehogy nagy pofáraesés legyen a vége, mert látom, itt sokan álomvilágban élnek:)

Szal ennyit arról, hogy ki volt már kint meg ki nem.

Ott sincs kolbászból a kerítés.

2017. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!