Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet nettó 100-150...

Hogy lehet nettó 100-150 ezerből megélni, amit a magyar emberek 80-90%-a keres? Vagy akár 200-ból? Ez 300-650 euró. Ennyiért nem dolgoznék.

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Miért hagyják ezt a magyar emberek? Szlovákiában a többszöröséért sztrájkolnak most.

Miért élnek szolgaként, és mennek be lehajtott fejjel minden nap dolgozni ennyiért? Még hagyják ennyiért a baszogatást meg az állat munkát is...

Miért nem mondja mindenki egységesen, hogy na, itt addig nincs munka, amíg nincs rendes fizetés.

A magyar nép nem tökös.

2017. júl. 13. 22:37
 2/61 anonim ***** válasza:
55%
De te biztos nagyon tökös vagy, hogy anyuci apuci eltart és életedbe nem dolgoztál még...
2017. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
29%
Ha szerinted a magyar nép nem tökös, akkor nem kötelező neked itt lakni. Simán költözhetsz Németországba, vagy az általad mélyen tisztelt szlovakiába, nem? Mi tart vissza? (Vagy ha már felvidéken élsz, akkor meg miért érdekel bármi is, főleg a fizetésünk?)
2017. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem tudnak összetartani. Ha sztrájkolnának, mindig lenne valaki, aki felveszi a munkát.
2017. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem, egyből lehurrogják, ha valaki változást akar.

Szinte ragaszkodnak a nyomorhoz, de miért?

Én nettó 500-600 ezer alatt nem dolgoznék, igaz már most a dupláját keresem.

2017. júl. 13. 22:46
 6/61 anonim ***** válasza:
90%

Van egy ilyen mondás:

Németországban az átlagkereset 2000€ ebből 600 kell a megélhetésre hogy mire költi az 1400-at az államot nem érdekli


Magyarországon az átlagkereset 150 ezer forint legalább 250 ezer kellene a megélhetésre. Hogy honnan szerzi meg azt a 100 ezret az államot nem érdekli

2017. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
88%

Egyre nehezebben lehet, Kérdező. Nem véletlen hogy aki megteheti, húz kifele külföldre, mint a vadliba, és euróban kap annyit, mint idehaza forintban.

Abban egyetértek veled mellesleg, hogy egységesen ki kéne mondani, hogy amíg nincs normális fizetés, addig nincs normális munka se. A munkáltatók pedig javarészt legalja görények, van egy kis körömpiszoknyi hatalmuk,és szó szerint élet és halál urának képzelve magukat azt tesznek a munkavállalókkal, amit akarnak.

Sok perspektíva nincs: vagy elkezdik emberszámba venni a dolgozóikat és normális bért fizetni nekik, vagy a dolgozó kimegy külföldre, a munkáltató meg ücsöröghet korgó gyomorral az üres gyárban, és gondolkozhat, hol bszta el a dolgot.

2017. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
15%

Ha milliós fizetésed van akkor meg végképp nem értem miért érdekel a "nyomorban" élő emberek sorsa.

De ha valaki nagyon ki akar tűnni, akkor az ki is fog. Én sem 100 ezerből élek meg, meg ne gondold azt hogy mindenki zsíroskenyeren él, csak mert a kormányunk szétlopja az országunkat és még fizetést sem emel...

2017. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%

Legviccesebb amikor büszkén odaírják az álláshirdetésekbe, hogy itt akár nettó 155 ezer fizetés is elérhető, és az a szomorú, hogy a magyar ember ennek örül is.


Németországban meg egy gyári melós megkap műszakpótlékokkal 1800 eurót. A négyszeresét. Pedig Magyarországon ugyan azt csinálja a gyári melós a bosch-ban, az audiban, a mercedesben, a felxtronicsban stb. stb. stb. mint a németországi gyári melós, ugyan azt az értéket állítja elő. Nekem ne jöjjön senki ezzel a kamu termelékenység dumával.

2017. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

"Ha milliós fizetésed van akkor meg végképp nem értem miért érdekel a "nyomorban" élő emberek sorsa."


Már neharagudj, de te ezek szerint szociopata vagy.

2017. júl. 13. 22:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!