Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez hogy tusvány...

Mit szóltok ehhez hogy tusványoson majdnem meglincseltek egy nőt mert a véleményét akarta ki nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez romániában volt, de az a gyanum itthon se lenne ebből rendörségi ügy.

Hova sűllyedhet még az Orbáni idiótizmus és diktatoria?

Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?


Én látatlanban is üzenem a fotos ürgének, jöjjön pestre, és próbálja meg az én hajamat rángatni, ne egy 50 kilós nővel legyen ekkora legény.

....De a TAJ kártyáját ne hagyja otthon!



#szánalmasság #nőverés #orbáni diktatira
2017. júl. 23. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a jelmondat:


"Aki nem nem velünk az ellenünk"

Gyakorlatilag orbánék ezt kommunikálják.

Ez a legsötétebb diktatúrák jelmondata is volt.

Mi az hogy ha én nem értek egyet orbánnal, akkor soros bérenc migráncs simogató simicska talpnyaló stb... vagyok az ő kommunikációjuk szerint?

Akik ezt benyelik és igenelnek azok nem ártana ha kitöltenének egy inteligencia tesztet, mert kicsit baj van a gondolkodásukkal.

Én nagyon nem értek egyet orbán rendzserével

És Gyugycsányt is mindíg rüheltem(most is) soros gyúgyő se a kedvencem(egy gazdag spekuláns gané. gondolkodjunk már emberek


nem ugy van hogy fekete-fehér

Attól hogy valaki kimondja valakiről hogy aljas tolvaj, még a saját bünei nem válnak meg nem tetté.

vagyis attól hogy Orbán keres 1-2 ellenséget akiket szídhat attól még ő nem lesz a magyar nép és magyarország megmentője.

Annyi közpénzt lopnak el röhögve(az elmúlt 3-4 évben főleg) amiből sok bajt és gondot meg lehetett volna oldani ebben az országban.

Szerintem Orbán Viktor hazaárúló.

És bőven megérdemelné hogy perbe fogják emiatt.

De sajnos erre semmi esélyt nem látok.

Mint ahogy a rendszerváltáskor sem volt felelőségre vonás(akkor nem egy embert fel kellett volna akasztani hazaárúlásért) így sajnos ezek az orbán kartel tagok is megfogják úszni.

Pedig nagyon sok ember lelkének jót tenne ha látná megszeppenten a vádlottak padján ülni ezeket az embereket...

2017. júl. 23. 09:47
 22/71 anonim ***** válasza:
73%

Festékezésért 3 nap fogda után vezetőszáron vasra verve szállítják a delikvenst rögtönitélő bíróság elé, tíz rendőrjárőr kiséretében. Ez meg csoportos garázdaságért, testi sértésért még szabadlábon van? A „határontúli O. fanoknak mindent lehet? Hol az egyenlő bánásmód?


Most már ELÉG! Lassan a kettős állampolgárok miatt mi magyarok leszünk másodrendűek a saját hazánkban!

2017. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
65%

Valaki árulja már el, hogy ha a népszavazáson a magyar választópolgárok 80% nem támogatta a kettős állampolgárság bevezetését akkor ’10-ben hogyan adthata meg nekik O. V. és slepje? (és akkor még szavazati jogról nem is volt szó)

Végig csak azt mantrázták, hogy jelképes gesztus az egész, a magyar adófizetőknek nem kerül egy fillérjükbe sem. Ehhez képest csak az ukránok nyugdíja tavaly több mint 20 milliárd volt. Összeségében O- ék100 milliárdokat költöttek a magyar adófizetők pénzéből a „határontúliak” szavazatának megvásárlására, -miközben a magyar oktatás egészségügyi, romokban hever. Ennyit a szimbolikus gesztusról.

2017. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
74%

Az elkövető kimaxolta a sunyiságot, és a jellemtelenséget!

Nem elég, hogy orvul, csoportosan, aljas módszerrel, egy 40 kilós nőt támad meg, majd lelécel, hanem „véletlenül” pont akkor kezd el sajnálkozni csak amikor kikerült a neve a netre. Ha nem lepleződött volna le akkor tovább lapult volna mint guanó a fűben!

2017. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
33%
A Magyarok ismét bemutatkoztak.
2017. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
84%
"Igen hát előfordulnak ilyenek. Mindenki azt kapja, amit megérdemel" - mondta fekete győr andrás, mikor a köztévé riporterét bántalmazták. Szóval, pánikra semmi ok, ez így természetes.
2017. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
69%
Elítélendő a dolog de még is mire számitott mikor neki áll sípolni több ezer székely között?
2017. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
63%
ezek nem székelyek, hanem erdélyi románok
2017. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 Pro Patria ***** válasza:
77%

Ismét a kettősség és a hamisan mutatott erkölcsi fölény.

[link]

Én nem láttam még máshol, hogy a más politikai irányultaágú médiadolgozót összeverték volna.

Semm 444-es kérdezőt, sem más híradóst, újságírót. Ez azért átlép egy morális szintet. Amit egyébként rendszeresen és kizárólagosan jobbra sorolnak - de valahogy ezt nem fedi le a valóság.

2017. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
11%
ma 14:36 De te se vagy magyar ! Te magyargyűlölő
2017. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!