Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez hogy tusvány...

Mit szóltok ehhez hogy tusványoson majdnem meglincseltek egy nőt mert a véleményét akarta ki nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez romániában volt, de az a gyanum itthon se lenne ebből rendörségi ügy.

Hova sűllyedhet még az Orbáni idiótizmus és diktatoria?

Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?


Én látatlanban is üzenem a fotos ürgének, jöjjön pestre, és próbálja meg az én hajamat rángatni, ne egy 50 kilós nővel legyen ekkora legény.

....De a TAJ kártyáját ne hagyja otthon!



#szánalmasság #nőverés #orbáni diktatira
2017. júl. 23. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

Szerintem, a pénzekben amiket itt említenek, sérelmeznek, jócskán vannak olyan összegek, amiket segélyként adunk. Mint ahogy harmadik világbeli embereknek is, csak sajnos külhoni területeken előfordulnak elhanyagolt, harmadik világbeli körülmények. Mint Erdélyben és főleg Kárpátalján az oltóanyag és rendszeres orvosi ellátások. Amiket ugyan a magyarok miatt viszünk, de nem csak magyaroknak adják. Kárpátaljáról nem csak a magyar gyereket hozzák egy-egy hétre nyaralni, hiszen a nélkülözés mindenkit érint. Az oda vitt ételeket sem nemzetiség szerint osztják, pedig a kiindulópont a magyarokkal való törődés volt.


És nem mehetnek üres kézzel az önkéntes orvosok, orvostanhallgatók sem, vagy igen?

2017. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!