Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez hogy tusvány...

Mit szóltok ehhez hogy tusványoson majdnem meglincseltek egy nőt mert a véleményét akarta ki nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez romániában volt, de az a gyanum itthon se lenne ebből rendörségi ügy.

Hova sűllyedhet még az Orbáni idiótizmus és diktatoria?

Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?


Én látatlanban is üzenem a fotos ürgének, jöjjön pestre, és próbálja meg az én hajamat rángatni, ne egy 50 kilós nővel legyen ekkora legény.

....De a TAJ kártyáját ne hagyja otthon!



#szánalmasság #nőverés #orbáni diktatira
2017. júl. 23. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
90%
Kettőnk közül én vagyok az aki a suttyó paraszt orbánista román férgek ellen véd egy magyar lányt és magyargyűlölő vagyok.
2017. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
0%

09.10.


Az USZÍTÁSt te végzed itt, kérdező.


+ hangulatkeltést olyan eseménnyel kapcsolatban, amit


1. vagy nem is láttál

2. vagy láttad és HAZUDSZ.


Mindenképpen rosszindulatú és tisztességtelen, amit csinálsz.

2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
15%

Bár látom, hogy az eddigi válaszolókat nem zavarják a tények és a valóság, de hátha később akad valaki, aki máshogyan gondolkodik...


-Tusványoson történt,

-láttam; szó nem volt "meglincselésről". A "nő"-lsd.később- először sípolt, arra egyszerűen kivezették az ülések közül, aztán a sor szélén még egyszer elkezdett sípolni, és akkor támadtak rá, ha támadásnak lehet nevezni.

-nem látszott "agyonverési" szándék, a haja, eleve tépetten volt felrakva a fejére, rendetlenül, azt "tépték meg". Bár tudom magamról, hogy olyan hajnak nem sok kell, elég lehajolni és szerteszét bomlik.

-Erdélyben történt az eset, ami jelenleg Romániában található.

-semmi köze az Orbánra aggatott címkékhez.

-a fotós, ahogy lehiggadt, még aznap bocsánatot kért, hogy elragadtatta magát.


És ha 50 kilós? Mit számít?


A "nő" nem egy ismeretlen, akárki lehetne nő volt. Ismert provokátor. A rendbontására először felhozott magyarázat is teljesen más volt, mint az egy nappal későbbi mentség, hogy miért is kellett másokat zavarnia. És milyen nagyon érdekes, volt még egy operatőr haverja is, aki pont felvett "mindent". Ahogy az elő van írva.


A rendőrségi ügyet a nő ellen kellene kezdeni, rendbontás, és rendezvény megzavarása címen, azután jöhetne a többi. Hogy a biztonságiak nem védték eléggé a méltatlankodó nézőtől, stb.

2017. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
84%

Méltatlankodó néző.


Mondd csak. Otthon szoktál méltatlankodni a feleségeddel vagy barátnőddel? Vagy a vak komondor szokta azt csinálni?

2017. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

van aki ír egymás után három hsz-t is hogy ugy tünjön hogy nincs egyedűl a véleményéável:-D


Mi van zsideszkém?

Attól hogy te be vagy zombisodva, nem kell megpróbálni másokat is hülyének nézni

vannak még akik gondolkodnak és nem orbánisztánban szeretnének élni...

2017. júl. 23. 17:28
 36/71 anonim ***** válasza:
21%
ma 15:40 Ők romániai magyarok nem román férgek. Ezért igen te vagy a magyargyűlölő. Hogy nem sül le a képedről a bőr. Mit ártottak neked a határon túli magyarok hogy ennyire gyűlölöd őket. Ez akkor se normális a részedről ha nem értesz egyet a szavazati jogukkal. Ez már beteges gyűlölet.
2017. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
62%
Ui.: Kezeltesd magad
2017. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
54%

17.24.


Nincs, nem volt, és nem is lesz feleségem vagy barátnőm. Csak férjem.


Látnod kellett volna, hogy mi történt. Egész más, mint amit hangulatkeltésnek híresztelnek.


Az sem árt, ha valaki belegondolja magát a résztvevők helyébe, hogy meglepetésében vajon mit csinálna.


Mert a történteknél csak a provokáló hölgy és a kamerása tudták előre, hogy mi fog történni. Mindenki más spontán reagált. És előre nem várt helyzetben bárki reagálhat saját magának is meglepő módon.

2017. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
62%

Bár nem Én írtam a bejegyzést, azért reagálok.

Azt, hogy a magyarokon élősködnek. Ide jönne lopni rabolni.

Nemzettestvér? AHA........csak azt elfelejted, hogy a magyar választópolgárok 80% -a nem kért belőlük és az élősködésükből a népszavazáson!!!!! Ennek ellenére áterőltették a jogellenesen a rendeletet

Ezek a "határontúliak" csak lopni kirabolni és legyilkolászni tudják a magyar embereket. A bűnözésben felülreprezentáltak!

nem csoda, hogy sikerült sorozatgyilkolászot és sorozatrablót is rászabadítaniuk a magyarokra

[link]

[link]

.

Megmondta a mikola, hogy azért kellenek, hogy 20 évre bebiztosítsa a fityisz a hatalmát: Itta bizonyíték:

http://www.youtube.com/watch?v=y02DePqnDOU

2017. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

VaGY ITT EGY MÁSIK BEJEGYZÉS, IDÉZET:



"Olyan sokaktól hallom ugyanezt, hogy muszáj elfogadnom, hogy ez valamilyen szinten általános és igaz, mert én is ezt tapasztaltam. Az erdélyi magyarok jellemzően rendkívül sunyik, hazudnak, nagyot mondanak. Jellemző, hogy a munkahelyeken mások ellen áskálódnak, igyekeznek akár hazugságokkal befeketíteni munkatársaikat a főnök előtt, hogy ők jobb színben tűnjenek fel. Hízelegnek azoknak akiktől valami előnyt remélnek. Mindent amit mondanak el kell osztani 20-szal. Az erdélyi nők minden másnál kirívóbban(talán csak az orosz nők hasonlóak) csak a pénzre hajtanak, ócska lotyók, akik ráadásul el vannak szállva maguktól. Szeretik áldozatként sajnáltatni magukat, de ostoba, megvehető érdekemberek, akik még büszkék is suttyóságaikra, mert azokra valami tiszta népiességként tekintenek."...a nő nem ember"


Minden betűje igaz. Ismerősömet kétszer lopták meg a romániai „határontúli” alkalmazottai szerszámgépekkel. Amikor felhívta telefonon a határontúli elkövetőt, az csak röhögve annyit mondott, hogy őt úgysem találja meg Romániában, és „székely fifika” az egész nem lopás!"

2017. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!