Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez hogy tusvány...

Mit szóltok ehhez hogy tusványoson majdnem meglincseltek egy nőt mert a véleményét akarta ki nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez romániában volt, de az a gyanum itthon se lenne ebből rendörségi ügy.

Hova sűllyedhet még az Orbáni idiótizmus és diktatoria?

Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?


Én látatlanban is üzenem a fotos ürgének, jöjjön pestre, és próbálja meg az én hajamat rángatni, ne egy 50 kilós nővel legyen ekkora legény.

....De a TAJ kártyáját ne hagyja otthon!



#szánalmasság #nőverés #orbáni diktatira
2017. júl. 23. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódtam ezekben az emberekben, meg van a véleményem most már ezekről a posványosi "magyarokról". Nem csak a nő miatt, azért híven tükröződik kik ezek és milyenek a videón hallható mondatfoszlányokból is.
2017. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
"Jól bevetted a népbutítást." Arra mégis mit lehet mondani, hogy egyesek azért támadják az erdélyi magyarokat, mert a fidesz támogatja őket? Erdélyben se voltatok még soha, de azért utálkoztok, mert ellent kell mondani a fidesznek vhogy. Nekem apám erdélyi, minden második ismerősöm határon túli, és nem fogom őket azért utálni mert orbán.
2017. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 Pro Patria ***** válasza:
89%

"AHA......csak azt elfelejted, hogy a magyar választópolgárok 80% -a nem kért belőlük"

- 2004-ben az igenek győztek az országos népszavazáson. Azt haladjuk meg, hogy akik nem jelennek meg, azokat egyből a "nem" táborba rakjuk. Nem. Akik nem jelennek meg, azok nem szavaznak. Ez ennyire primitíven egyszerű folyamat.

2017. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
75%

Aki akarta a kettős állampolgárságot az vette a fáradságot a néhány perces szavazásra. A kampány is úgy volt igen szavazat illetve nem vagy tartozkodás.

Utólag látszik, hogy mennyire igaza volt a 80%-nak. szimbolikus gesztusról beszéltek közbe meg 100 milliárdok mentek el támogatásokra, szavazatvásárlásra. Mikola megmondta a tuttit miért kellettek neki a kettős állampolgárok Ott a video fentebb.

2017. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

19.21.


Igazából nem értem ezt a " kettős államporgárosdi" címszót, amikor arról van szó, hogy VISSZAKAPTÁK azok a magyarok -és a leszármazottjaik- az állampolgárságukat, amit jogtalanul elveszítettek Trianonnal.


Erről igazából nem is kellett volna szavazást tartani, nemzetközi jogilag kellett volna visszaadatni. Kérés nélkül. És kárpótlást fizettetni az államokkal, ahova csatolták a magyarokat. Többszörös kárpótlást, folyamatosan. Mert nem arról volt szó, mint amit elkövettek a magyarokkal.

2017. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
72%
44% te is egy igazi magyargyűlölő vagy. Azért mert volt rossz tapasztalatod egy romániai magyarral a melóhelyen az semmit se jelent. Hozza a barátait a melóhelyre , miért baj ? Úgy sincs már munkaerő. Magyar a magyar ellen se külömb egy melóhelyen. Ugyanúgy áskálódnak
2017. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
80%

„VISSZAKAPTÁK azok a magyarok -és a leszármazottjaik- az állampolgárságukat, amit jogtalanul elveszítettek Trianonnal. „

Aha…Mi meg kérjük az Osztrák állampolgárságot mert a monarchia miatt. Osztrák támogatásokkal, nyugdíjakkal, eü.-i ellátással stb. Sőt akkor a románok szlovákok is kérhetnék az állampolgárságot, ha őseik „Nagy-Mo-n” laktak.

Érdekes, hogy az állampolgársággal csak a jót (pénzeket) követelik, ide adózni, Mo.-on állampolgári kötelezettségeiket teljesíteni nem akarják. Ezért élősdiek haszonlesők

Így, hogy semmire dobálják az állampolgárságot teljesen leértékelik azt.

2017. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

19.57.


Akkor lenne igazad esetleg, ha a monarchia felbomlása után a Mo-on maradt népességnek külön hűségesküt kellett volna tennie és ha nem, akkor megkapta volna a Kiutasítási végzést.


De már eleve a dualizmusban mások voltak az állampolgársági törvények. remélem jön valaki, aki részletezi; én nem vagyok a részletekben szakértő.

2017. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
45%
Azért mennyit elmond az emberek minőségéről, hogy míg a posványosiak egy kanál vízbe beleölték volna a hölgy nem tesz feljelentést és nem haragszik a vadmajomra sem aki úgy élte ki a hajlamait, hogy lerángatta :)
2017. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Ha minden határon túli magyar a fideszre szavaz az egy plusz képviselői helyet jelent a parlamentben a fidesznek. Ezt már több fórumon elmagyarázták. Ettől rettegtek annyira kedves magyargyűlölők?
2017. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!