Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarnak dolgozni a...

Miért nem akarnak dolgozni a magyarok, és egyáltalán miből élnek akkor?

Figyelt kérdés
Nem csak betanitott munkára, hanem most már egyre több munkakörbe képtelenek Magyarországon munkást találni, lassan már elég jó fizetésért sem.Olyat is hallottam, sőt látok is sok helyen, hogy inkább várják otthon a 22 ezer ft összegű munkanélküli járadékot, ahelyett, hogy elmennének dolgozni teljesen egészséges emberek, tehát nem arról van szó, hogy valami bajuk lenne, és azért nem dolgoznak. A BKK is lassan hiába keres buszsofőrt, egyszerűen már oda se akarnak menni dolgozni az emberek, pedig ott a fizetés sem annyira kevés.Több dolgot sem értek ennek kapcsán: Egyrészt ezek az emberek honnan várják a pénzt, miből élnek meg akkor egyáltalán, ilyen sokan eltartatják magukat valakivel, vagy mi van? Másrészt az államnak miért éri meg munkanélküli segélyeket osztogatni? Amikor tudják nagyon jól, hogy hatalmas a munkaerőhiány, és ez csak rosszabb lesz...

2017. szept. 16. 18:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
42%

Buszsofőr?

Hát az még talán rosszabb,mint a gyár.

Hajnalban kelni,össze-vissza aludni,és akkor emberek életével játszol,amikor vezetsz,ha balesetet okozol,akkor ülhetsz életed végéig,ha meghalnak az utasok.

És nevetséges a fizetés,ráadásul egész nap egy székben kell ülni,ami nem egészséges.

2017. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 Lazy Lover ***** válasza:
3%
10 11 egy igazi proli
2017. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem pontosan az a proli,aki elmegy dolgozni egy gyárba,ahelyett,hogy élhetne a testéből is.


Mikor látok ilyen fiatal lányokat gyárban dolgozni,tudod mikor még kezdenek,és jól néznek ki,műköröm meg minden,mindig gondolom,hogy majd nem fognak ezek így kinézni 5 év múlva.

De minek is dolgoznak ott,fiatalok,a testülből élhetnének,de helyette elmennek és tönkreteszik az izületeiket már fiatal korban..

2017. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Egy férfi hogy élne meg a testéből?... Gondolkozz már, mielőtt leirsz valamit...
2017. szept. 16. 20:07
 15/63 anonim ***** válasza:
14%

Már hogyne élhetne meg.

Te hol élsz?

2017. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
60%-os, te valami provokátor vagy?
2017. szept. 16. 20:10
 17/63 anonim ***** válasza:
87%
Én leírtam azt neked,amiről a kérdésed szól,hogy sokan miért nem mennek el dolgozni,mert van más lehetőségük is megélni.
2017. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te is eltartatod magad valakivel? És legbelül nem szégyen ez neked?
2017. szept. 16. 20:16
 19/63 anonim ***** válasza:
21%

Lehetőleg ne személyeskedj.

Ha ezért tetted fel a kérdést,akkor rossz lóra tettél.

2017. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Te kezdted a személyeskedést... Te jöttél azzal először, hogy engem nincs ki eltartson...
2017. szept. 16. 20:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!