Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszik sokan figyele...

Miért nem veszik sokan figyelembe, a pápát sem a migráns kérdésnél?

Figyelt kérdés

Amit Bayer Zsolt mondott Ferenc pápáról, azt úgy emlékszem nem ítélték el (?), és Bayer sem lépett vissza a kijelentésétől. És minderre mind tudjuk, hogy az volt az ok, hogy Ferenc pápa kikért állt ki, szerintem úgy ahogy vállalható egy pápától.

És II János Pálhoz hasonlítva minősítették le.


"Az éhezők tömege – gyermekek, nők, öregek, menekültek, bevándorlók és munkátlanok sokasága – emeli hozzánk jajszavát. Kérlelnek minket, és válaszban bíznak. Hogy zárhatnánk be fülünket, s hogy zárhatnánk el tőlük azt az öt kenyeret és két halat, melyet Isten helyezett a kezünkbe? Ha mindegyikünk hozzáteszi a magáét, akkor mindannyian tehetünk a szegényekért."


Szerintem veszett fejsze nyele....


Miért nincs következménye?



II János Pál is kiált volna azokért akikért Ferenc Pápa kiáll? Hiszen mindketten aktívan vették ki a részüket a világpolitikai kérdésekben.



2017. okt. 21. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok ezeken a kérdéseken, kb 20x mentem bele, amikor valakik tudatosan degradálták a témát, erre is amire te. "és akkor mi a megoldás? és akkor mit csináljunk? Örüljünk a bevádnorlásnak mint majom a farkának? Fogadjuk be a félvilágot??,"

Ezt a legkönnyebb kiforgatni a témát, úgy , hogy nevetséges betegségnek tűnjön szolidarítani tömegekkel akik segítségre szorulnak. És egyébként meg is leget tenni én speciel Pilátus sem vagyok, hogy témánál maradjunk, csak az erkölcsi alapra kívánok apellálni egy picit.

2017. okt. 21. 22:59
 22/67 anonim ***** válasza:
Egy se szorul segítségre. Azért jönnek, hogy élősködjenek csak te nem látsz a szemedtől.
2017. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
A trolloknál amúgy nincs létszám stop?
2017. okt. 21. 23:05
 24/67 anonim ***** válasza:

"hogy nevetséges betegségnek tűnjön szolidarítani tömegekkel akik segítségre szorulnak."


Ez a szolidaritás, és egyéb már egy lefutott szöveg. Egyébként meg senki nem állította, hogy "nevetséges betegség", de az már inkább, hogy lenyomnátok mindenki torkán ezt az egészet.

2017. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Ez a félreértés, senki torkán nem akarja senki lenyomni. Mint mondtam megteheti, hogy visszahúzza a kezét, a baj az, hogy mindenki mást aki nem teszi besorolnak egy szegmensbe, pl a "libsi"-be. Mintha piedesztálra kéne emelni valakit is.
2017. okt. 21. 23:08
 26/67 anonim ***** válasza:

"Már túl vagyok ezeken a kérdéseken, kb 20x mentem bele, amikor valakik tudatosan degradálták a témát, erre is amire te. "és akkor mi a megoldás? és akkor mit csináljunk? Örüljünk a bevádnorlásnak mint majom a farkának? Fogadjuk be a félvilágot??,""


Egyébként meg igen, ezt könnyen lehet degradálni, mert se füle se farka, ahogy ezt a kereszténységre hivatkozva kellene csinálni.


De ezek szerint érdemi megoldásod neked sincs, hogyan kellene ezt -mondjuk- európának kezelnie. ;)

2017. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
Igen könnyű, mi sem bizonyítja, mint hogy igen könnyen teszed továbbra is.
2017. okt. 21. 23:11
 28/67 anonim ***** válasza:
17%

13#

"Hogy lehet annyira irtózni a más etnikumtól, hogy annyi objektív emberséget is elítélnek mint amit a pápa tanusított? "


Pont a lényeget nem érted.


Ha eltekintünk attól, hogy "katonakorú" és sok esetben katonaviselt, jórészt férfiak jönnek, akkor az marad, hogy a fiatal, egészséges, vállakozókedvű erős, egészséges fiatalok otthagyják hazájukat az öreg, beteg, félénkebb népeknek meg a nőknek... Szerinted mire mennek az ottmaradtak? Szerinted "keresztyéni" dolog kicslogatni az afrikai országok népeinek javát, hogy többségük az európai gettók mélyein végeze kábítószer meg bűnözés között vergődve?


A pápa belegondolt abba, hogy azt a pénzt, amit Európában csupán az elszállásolásukra, élelmezésükre költünk, mennyivel hatékonyabban lehetne Afrikában oktatásra, vállalkozások beindítására, termőföldek visszavásárlására költeni?


De lehet, hogy a pápa is tudja, hogy az Afrikában elköltött pénzből igazán nincs haszon...

De Európában a politikai elit már bevásárolt ingatlanokból, és várja a migránsokat, hogy a piaci ár duplájáért kiadja nekik...

Nos... Erre jó, hogy Soros be is árazta: 30 milliárdos haszn van a migránsbizniszen !


És ha a pápa a Medici hagyományokat folytatja, akkor a búcsúcédulák mellé még belefér egy kis migránsbiznisz is !!!

2017. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
38%

Ha a pápának sem szabad politizálni,akkor a parlamentben se kereszténykedjen senki.


Erről ez a véleményem.

Ne legyen se sátánozás,se rózsafűzér!

2017. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
Mert a modern társadalom elsöprő többségben nem vallásos, csak papíron, vagy úgy se. Az átlagember ugyanúgy tojik rá a pápára, ahogy az iszlámra, vagy a buddhizmusra, és az egészet bohózatnak tartja.
2017. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!