Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszik sokan figyele...

Miért nem veszik sokan figyelembe, a pápát sem a migráns kérdésnél?

Figyelt kérdés

Amit Bayer Zsolt mondott Ferenc pápáról, azt úgy emlékszem nem ítélték el (?), és Bayer sem lépett vissza a kijelentésétől. És minderre mind tudjuk, hogy az volt az ok, hogy Ferenc pápa kikért állt ki, szerintem úgy ahogy vállalható egy pápától.

És II János Pálhoz hasonlítva minősítették le.


"Az éhezők tömege – gyermekek, nők, öregek, menekültek, bevándorlók és munkátlanok sokasága – emeli hozzánk jajszavát. Kérlelnek minket, és válaszban bíznak. Hogy zárhatnánk be fülünket, s hogy zárhatnánk el tőlük azt az öt kenyeret és két halat, melyet Isten helyezett a kezünkbe? Ha mindegyikünk hozzáteszi a magáét, akkor mindannyian tehetünk a szegényekért."


Szerintem veszett fejsze nyele....


Miért nincs következménye?



II János Pál is kiált volna azokért akikért Ferenc Pápa kiáll? Hiszen mindketten aktívan vették ki a részüket a világpolitikai kérdésekben.



2017. okt. 21. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

"De ne nézzen hülyének. Nekem ne játssza a keresztény harcost valaki aki rasszista álláspontot képvisel."


Én nem vagyok semmiféle "keresztény harcos", ez megint csak a te tévképzeted szüleménye! :P


És attól, hogy elvileg ez a vallásom, de nem gyakorlom ne akarja nekem a kereszténységgel összekapcsolt szolidaritásra hivatkozva megmondani senki, mondjuk pl. te milyen segítőkész legyen valaki! ;)

2017. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
A KDNP-ről volt szó, én is arról beszéltem a gyengébbek kedvéért...
2017. okt. 21. 23:43
 43/67 anonim ***** válasza:

"nem vergődök, tök jól el vagyok, ne aggódj értem. Önmagad paródiáját adod, hogy nem tudsz érdemi reagálást produkálni, kivédeni nem tudod, letagadni sem, elfogadni sem, ezt úgy hívják erkölcsi csapda. A dolog ettől szomorúbb, nem akarsz kitörni belőle, neked ott jó. Csak terelni próbálod. Ennyi. Nem vergődök tök jól el vagyok."


Ha olyan jól ellennél és nem vergődnél mint állítod akkor nem süketelnél itt tovább. ;)

2017. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Na erről van szó. Értékét vesztette a beszélgetés, a próbálkozást is felmondtad. Szia.
2017. okt. 21. 23:47
 45/67 anonim ***** válasza:

"Na erről van szó. Értékét vesztette a beszélgetés, a próbálkozást is felmondtad. Szia."


Szóval akkor kifogytál a szuflából, és elbandukolsz? :D


Elegánsabb módját is választhattad volna a megfutamodásnak! ;P

2017. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

ŐŐ tehát ha nem mondasz érdemi érveket, válaszokat, akkor mi a túró tartson benne a beszélgetésben? adj rá okot, pls. Mert jelen pillanatban a mentem a menthetőt játszod.


Két kisebbségben élő népnek nincsenek azonos jogai? Nem tudsz válaszolni.

A magyarok élhetnek a jogaikkal külföldön, de arabok nem? Nem tudsz válaszolni.

Arab embereknek ki kell kérnie a véleményét nem araboknak arról, hogy akarnak-e egy országban lenni velük? Értelmes válasz nincs rá.

Mondhatod-e a menedékkérőnek, hogy dögölj meg, és mindneki más aki nem tenné az hülye? Nem tudsz válaszolni. Színtiszta hülyeség. Erkölcsi csapdának hívják, amiből kimászás helyett terelsz immár értelmetlen mondatokkal. "aaha vergődsz, megfutamodsz aha, fasiszta kdnp nem de ferkó igen aha".

2017. okt. 21. 23:58
 47/67 anonim ***** válasza:

"Két kisebbségben élő népnek nincsenek azonos jogai? Nem tudsz válaszolni.

A magyarok élhetnek a jogaikkal külföldön, de arabok nem? Nem tudsz válaszolni.

Arab embereknek ki kell kérnie a véleményét nem araboknak arról, hogy akarnak-e egy országban lenni velük? Értelmes válasz nincs rá."


Mit kellene erre válaszolni, ha egyszer ennyire inkompetens hülye? És még játszanád is a migrácslover provokátort, de az sem megy neked túl jól! :D


Ha neked ugyanaz ha egy régóta az ominózus országban élő kisebbség jogainak csorbítása, akik felmenőinek feje felett annó átrajzolták az országhatárokat, meg egy frissen európába bevándorló esete ugyanaz akkor felesleges is a szót pazarolni a szánalmasan önigazolást kereső locsogásodra pazarolni. ;)


Mellesleg ki tiltja, hogy ne gyakorolják a szokásukat? Vagy akkor szerinted az ő szokásuk kimerül a merényletekben, erőszakoskodásban, egyebekben? :O

2017. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Na most, a felfogás nélküliség az nem létező jelenség. Tehát nem hiszem el, hogy van. De azt tudom, hogy olyan aki megjátssza az van. Menekül a válaszok elől. Szerintem azok akiknek a szerencsétlen történelem következtében a felmenőik kisebbségbe kerültek, és ma napjainkban egy kisebbség egy országban az nem sokban különbözik attól, akik tömegesen elhagyni kényszerültek otthonaikat és így váltak kisebbséggé nem csak egy másik országban hanem egy másik kontinensen. És nem felehetnek azért, hogy a felelőtlen határrendszeren sikerült bűnözök egy részének európába jutni és európába szökni. Amit csinálsz az színtiszta megbélyegzés, kirekesztés, kettősmérce.

Ráadásul a hangnemed a leg figyelemre méltóbb. Ugye nem mondod ki, amit már mondtam, hogy szeretnéd felvázolni. Hogy beteges, perverzió emberségesen viselkedni valakivel aki más etnikum, aki ráadásul annak sem az eltijébe tartozik, és egyáltalán belegondolni, hogy emberi lények akik bajban vannak. Ezt gondolod. És egyre kevésbé tudod titkolni. Nem mondod ki, a hangodon érzi mindenki.

2017. okt. 22. 00:09
 49/67 anonim ***** válasza:
Látom kifulladtál teljesen, ez az ami bebizonyosodott. Így a féloldalas mellébeszélés maradt neked. :)
2017. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
Na erről van szó, mit fárasszam magam a szövegeléssel ha neked már ennyi ami belefér? Bárkinek írod tudja, hogy amit csinálsz azért csinálod mert azt hiszed ebből már nem lehet baj. Ennek semmi értelme, levettük a véleményedet és ha fáj is az ellenkezője legalább ilyen legitim.
2017. okt. 22. 00:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!