Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért beszélnek demokráciáról...

Miért beszélnek demokráciáról a liberális baloldal szimpatizánsai, mikor erőszakkal akarják érvényesíteni az ideológiájukat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 12:32
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
38%

"Vagy, miért nem állították meg a migrációt?Miért nincs mecsetépítési tilalom? Lehet, hogy van ennek köze ahhoz, hogy mert nem közveszélyes őrültek, és van jobb dolguk is a világban, ezenkívül a 8 általánoson kívül is ragadt rájuk valami, továbbá ők még mindig abban különböznek, hogy tudják mi a jobboldal, és nem rasszista eszmék ülték meg a fejüket."



Egy magadfajta liberális sohasem értette és sohasem fogja érteni,hogy mi a nemzet.

Igen, része az is,hogy ellenzed az iszlám terjedését, része,hogy ellenzed az afrikai migrációt, a cigányok számának növekedését.

Nemzetinek nem annyit jelent, hogy túlfűszerezett gulyáslevest vagy bizarrul csengő népdalokat tudsz elénekelni, ezeknek nincs akkor jelentősége.

Vagyis, a genetikai öröksége nagyon fontos.


Európai ember eleve csak egy fehér ember lehet.

2018. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
21%

"Jobboldali az minden esetben hazafias érzelmű és a legnagyobb ellenségei a kozmopolita,idegenszívű liberálisok, akik migránsokat akarnak , támogatják őket."


A liberalizmus nem kozmopolitizmus. A liberalizmusban legalább annyi hazafias érzelem van mint minden más eszmében, például a nacionalizmusban. A sovinizmus az amit inkább a fanatizmus és a félőrült rassz-gondolatok jellemeznek. De nem tudom miért próbálom ezt egy etnicistával megértetni.


Ha migráció mindenkor bűn lett volna, akkor szerintem csomagoljunk. Hiszen mind migránsok leszármazottjai vagyunk. Ha a más vallás mindenkor és mindenhol bűn akkor a romániai magyar közösségek protestáns egyházait is nyugodtan betilthatják. De persze értjük, az etnicista szerint csak akkor bűn ha az illető színes bőrű.

2018. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
68%
Miféle erőszakkal akarják érvényesíteni ideológiájukat ezen "liberális baloldal" (jelentsen bármit) szimpatizánsai?
2018. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
34%

"Egy magadfajta liberális sohasem értette és sohasem fogja érteni,hogy mi a nemzet.

Igen, része az is,hogy ellenzed az iszlám terjedését, része,hogy ellenzed az afrikai migrációt, a cigányok számának növekedését.

Nemzetinek nem annyit jelent, hogy túlfűszerezett gulyáslevest vagy bizarrul csengő népdalokat tudsz elénekelni, ezeknek nincs akkor jelentősége.

Vagyis, a genetikai öröksége nagyon fontos.


Európai ember eleve csak egy fehér ember lehet."


Aki rasszista, etnicista gondolatokat vesz a fejébe azt onnantól semmi sem érdekli csak a biológia és a felsőbbségi komplexusa. És ez most tök jól reprezentálódik. Egyébként meg fogsz lepődni: se liberális nem vagyok, se baloldali ezt kapd el!


Úgyhogy dícséretre méltó és feltűnő a valóság elleni kapálózás, de az meglepő, hogy igyekezet sincs a sovinizmusod leplezésére.

2018. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
37%

"Félelmetes ez az erőszakosság. Állítsuk párhuzamba 2006-tal! Súlyát tekintve azonos? "


Jó, állítsuk. A Kúria jogerős döntésében Toroczkai Lászlót tette felelőssé a tévészékház ostromáért. Azt a Toroczkait, aki együtt tüntet a "demokráciáért" a szemkilövető Gyurcsánnyal, ami önmagában nonszensz.:D A 2006-os rendőrattakot, amely NEM a tévészékház ostromlói (azokat ugyanis hagyták nyugodtan tombolni), hanem békés járókelők ellen irányult, helyes, arányos és demokratikus lépésnek tartani számomra egyenlő az erkölcsi halállal. Aki így gondolkodik, annak nincs semmiféle morális alapja demokráciáról beszélni.

2018. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben nem a Fideszről van szó, ha nem tűnt volna fel. Az, hogy egy fideszes szerinted mit tenne egy ellenzékivel, meghagyom a képzeletednek.

A néhány indulatos magánemberről megy annyit, hogy a baloldali médiák komment szekciójában a több tízezer válasz alapján mertem megítélni az ellenzéket. (a szövetség azért kissé túlzó kijelentés)

Egyébként nem tudom te hol tájékozódsz (én próbálok azért objektíven kormánypártin és ellenzékin is egyaránt) de úgy vettem észre hogy a baloldal foggal körömmel próbálja külföldi segítséggel eltávolítani, és bemocskolni a kormányt.

Hogy szerinted ez esti mese lenne, rendben. Az, hogy valaki nem hajlandó tudomást venni a tényekről, ez is rendben.

2006: még mindig demagóg, hagyjuk is.

2018. máj. 6. 13:50
 27/56 anonim ***** válasza:
55%

22#


A liberalizmusban nincs hazafiasság, ugyanolyan ideológia, mint a marxizmus,azaz internacionalista.

Etnicista sem vagyok, nem tartom a magyarokat mindenkitől különbnek, jobbnak, szebbnek.


Viszont a magyarok az államalapítók és az államalkotók, ahogy Németországban a németek vagy Finnországban a finnek.

Ők az adott ország jogos örökösei, tulajdonosai.



Én azt támogatom, hogy Európa ilyen maradjon:

[link]


A magadfajták meg azon dolgoznak,hogy ilyen legyen:

[link]

2018. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
33%

Azért a 21-es lehet meglepődne, ha tudná milyen is a genetikai háttere....

Őszintén megvallva aki ember és ember között a bőrszín alapján tesz különbséget, azzal vitatkozni nem érdemes, mert alapvető biológiai és erkölcsi dolgokkal nincs tisztában.

2018. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
60%
utolso te aztan nagyon okos vagy..ez nem csak borszin,kulonbozoek vagyunk,ez nem rasszizmus.pont hogy te nem tudsz semmit te.erdekes valamiert mongoloid embert soha nem latni a sikfutas dontojeben olimpiakon,csak negereket,es kifejezetten nyugat afrikai szarmazasuakat..mivel nekik vannak olyan adottsagaik,hogy ilyen jo futok...tudod kit kabitsal,marxista baromsagoddal.
2018. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
33%
Amit leírtam abban mi volt Marxista?
2018. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!