Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért beszélnek demokráciáról...

Miért beszélnek demokráciáról a liberális baloldal szimpatizánsai, mikor erőszakkal akarják érvényesíteni az ideológiájukat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 12:32
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
19%

50#


Az etnicizmus szóhasználatot még mindig nem értem.


A rasszizmussal bizonyos szintig jó sőt szükséges a nemzet fenntartásához.

Akkor van gond, ha gyarmatosítani szeretnénk, rabszolgaságot vagy az életterünket mások kárára bővíteni.

Na, de hogy nem engedünk be afrikaiakat, az nem rasszizmus,hanem inkább szimplán nacionalizmus és józan ész.


Japán kvázi egy rasszista állam, mivel a politikai elit nagy hangsúlyt fektet az ország etnikai,kulturális homogenitás megőrzésére.

És meglehetősen sikeresek, a sikerük titka az egység,a homogenitás.

2018. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
76%

"Az etnicizmus szóhasználatot még mindig nem értem.

"


Mit nem értesz rajta? Az amit te gondolsz. És ami nem csak a liberalizmus ellentéte, de ellenkezik a nacionalizmussal is, illetve a kereszténydemokráciával és a többi klasszikus jobboldali eszmével. Nem beszél a nemzeti egységről, csak azt hiszi, hogy amit tesz az ahhoz vezet, sokkal inkább szegregál, szeparatizmusnak is nevezhetnénk de pontatlan. A saját etnikumodon és vallásodon nemzetiségeden kívül mást nem tekintesz a nemzeted tagjának. És ömlik a gondolataidból ennek az alapgondolata közvetve:

különböző kultúrájú, eredetű, hagyományú honpolgári közösségek nem élhetnek együtt - ez természet ellen való.

Tiszta szívvel utasítod el közösségek nemzetté alakulását, és szerveződését.



"A rasszizmussal bizonyos szintig jó sőt szükséges a nemzet fenntartásához.

Akkor van gond, ha gyarmatosítani szeretnénk, rabszolgaságot vagy az életterünket mások kárára bővíteni. "


Na itt a probléma. Hogy akár egy pillanatig is megengedhetőnek tartja valaki mások azonos jogainak és méltóságának amely nem függ származásától megkérdőjelezését elfogadhatónak tartja. Amíg nincs láger meg rabszolgatartás addig jó.... engedd meg, hogy gratuláljak. Ja és élettér, még mindig, tudom. Én elférek de lehet hogy velem van a baj.


"Japán kvázi egy rasszista állam, mivel a politikai elit nagy hangsúlyt fektet az ország etnikai,kulturális homogenitás megőrzésére. "


A követendő példa, miért nem mindjárt Argentína?


"És meglehetősen sikeresek, a sikerük titka az egység,a homogenitás."


Az lehet, hogy sikeresek, csak akkor lenne szarügy nekem ha japán állampolgár lennék ha fehér vagy fekete lennék.

2018. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
81%

"Na, de hogy nem engedünk be afrikaiakat, az nem rasszizmus,hanem inkább szimplán nacionalizmus és józan ész.

"


Így van, csakhogy itt másról van szó. Az a menekültellenesség oka, hogy félünk. Ez pedig a táptalaja, hogy biztonsági kérdéseket kihasználva soviniszta hajlamokat ébresszen az etnicista kultúr karöltve a rendpártiakkal. Két különböző kérdés.

2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
58%

"Nem rémlik, hogy ezeket a baloldal csinálta volna.

De ha tudsz az ellenkezőjéről akkor nyugodtan világosíts fel.

(nem vagy baloldali)"


Nyugat-eu-ban érdekes módon gyakran. az antifákhoz, balosokhoz köthető a rombolás.

2018. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
4%

"8. a óta lett ilyen rasszista, soviniszta, fehérnemzetikeresztény tömeg ezen az oldalon, vagy az előtt is így ömlött a gyűlőletkeltés csak nekem nem tűnt fel?"


Előtte a folyamatos magyarellenes uszítással volt tele. :P

2018. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
54%
Szép dolog a menekültekről vitatkozni, de az igazság az, hogy a Jobbik megállította volna őket és még az országot se lopnák szét.
2018. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!