Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok rettenetesen...

Csak én vagyok rettenetesen lehangolva a Fidesz újabb 2/3-a óta?

Figyelt kérdés

Cseppet meglepett az eredmény, nem számítottam ilyesmire, azt hittem, hogy csak 50%+1 lesz meg nekik. Azóta se tértem magamhoz, olyan, mintha fejbe vertek volna egy nagy bottal.

Azon gondolkodom, hogy le kellene lépni az országból, mert Orbán egyre jobban keletre viszi az egész kócerájt és a következő 4 évben teljesen kiépíti az autokráciáját.

Más is van így vele, hogy nem akar Magyarországon maradni? Úgy érzem, hogy eléggé rút idők jönnek.



2018. máj. 25. 13:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Fideszesek, az itteni gúnyolódás helyett nem lenne jobb kicsit magatokba nézni, és átgondolni, hogy miért is érezhetnek így ezek az emberek? Egy 100 ezer fő feletti tüntetést pedig nem igazán neveznék "tüntikének".
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
63%
Én 2 napig sírtam a választások után, ilyen tök váratlan pillanatokban sírógörcs kapott el. rettenetes volt, döbbenet, félelem, egy világom omlott össze. Egy hétig a hatása alatt voltam, egész nap böngésztem a híreket, vártam, hátha történik valami, és mégis eltakarodnak ezek. Mostanra inkább 2 naponta olvasom a híreket, mert igyekszem kicsit távol maradni ettől, máshogy nem lehet
2018. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%
Magukba nézni? A korrupció, lopás, hazugság, választási csalás támogatói vajon mit látnának ha magukba mernének nézni? Ilyen emberek nem fognak soha.
2018. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
22%

#11


"Egy 100 ezer fő feletti tüntetést pedig nem igazán neveznék "tüntikének"."


Azt nem, de a tiéteket igen.

Meséljetek már Szánalmaskáim, ki a francra lehetett volna szavazni a Fideszen kívül?

Komolytalan, koncepció nélkül ide-oda szédelgő, vezető nélküli bagázs vagytok!

2018. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Abszolút nem kötekedésből, de miért gondolod azt hogy külföldön jobb lesz?
2018. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%

#14 „Nem azért dolgozott-e az elmúlt nyolc évben a társadalom, hogy soha többé ne legyen olyan kormányfője Magyarországnak, aki nyugodtan kijelentheti: rajta kívül nincs más alternatíva. Aki ezt állítja, az nem kormányozni, hanem uralkodni akar."


Lett volna itt alternatíva, de amint felbukkant egy kormányzóképes jelölt vagy párt, a habonymédia csőre töltött és zúdította rá ezer forrásból a szennyet megállás nélkül.

2018. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
55%
Minden magyar embert lehangolt a fityesz győzelem.
2018. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
33%

"Én 2 napig sírtam a választások után, ilyen tök váratlan pillanatokban sírógörcs kapott el. rettenetes volt, döbbenet, félelem, egy világom omlott össze. Egy hétig a hatása alatt voltam, egész nap böngésztem a híreket, vártam, hátha történik valami, és mégis eltakarodnak ezek. Mostanra inkább 2 naponta olvasom a híreket, mert igyekszem kicsit távol maradni ettől, máshogy nem lehet"

De gondolom meggyőződéssel hiszed, hogy Orbán bolond, és Grazba jár kezeltetni magát. Hát, van egy rossz hírem... ;)

2018. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%
Aki depressziós lesz meg sírva fakad egy választási eredménytől az tényleg ilyen hülye vagy csak trollkodik?
2018. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%
A rekord részvétel mindig a kormányváltó akaratot tükrözi, nem azt, hogy ekkora tömegnek tetszik, hogy rabol, dúl fosztogat egy kormány már 8 éve. Nem magát az eredményt nehéz elfogadni, hanem azt, hogy ez egy elcsalt választás eredménye. Az, hogy ebből még egy választási törvénnyel 2/3-ot is heggeszt magának az meg a pofátlanság csúcsa.
2018. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!