Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok rettenetesen...

Csak én vagyok rettenetesen lehangolva a Fidesz újabb 2/3-a óta?

Figyelt kérdés

Cseppet meglepett az eredmény, nem számítottam ilyesmire, azt hittem, hogy csak 50%+1 lesz meg nekik. Azóta se tértem magamhoz, olyan, mintha fejbe vertek volna egy nagy bottal.

Azon gondolkodom, hogy le kellene lépni az országból, mert Orbán egyre jobban keletre viszi az egész kócerájt és a következő 4 évben teljesen kiépíti az autokráciáját.

Más is van így vele, hogy nem akar Magyarországon maradni? Úgy érzem, hogy eléggé rút idők jönnek.



2018. máj. 25. 13:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
42%
#7-es, ugye, ezt te se gondoltad komolyan.:D Fuhu.hu, tényleg? És egész pontosan melyik is az az elismert nemzetközi szervezet, amelyik ajvékol?:DDDD
2018. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%

"7-es, ugye, ezt te se gondoltad komolyan.:D Fuhu.hu, tényleg?"


????

Ezt kifejtenéd? Mi a probléma a Független Hírügynökséggel?


"És egész pontosan melyik is az az elismert nemzetközi szervezet, amelyik ajvékol?:DDDD"


????

Ott a link is a cikkben, vajon mi a problémád azzal is? Szerintem neked kellene venni egy nagy levegőt és gondolkodni egy picit mielőtt kínos műproblémákat gyártasz és ajvékolni kezdesz arról, hogy más ajvékol :D.

2018. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
30%

Ja fuhu.hu, vmiért a balos média kényszeresen sulykolja hogy ők bizony függetlenek. A hvg alján is ott van a kéregetés h az olvasók utaljanak pénzt mert a gonosz kormány miatt nem megy hozzájuk elég hirdető.

Nem, kedves hvg, azért nem mennek hozzátok a hirdetők mert tisztán paci alapon a nagyobb olvasottságú helyeket preferálják a jelentős hirdetők.

2018. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
35%

Amikor nem tetszik a cikk mert szégyen rátok nézve de cáfolni nem tudjátok akkor jön ez a szánalom vakogás arról, hogy deámjujj melyik médium hozta le :).


Még egyszer sem tudtátok a független médiákra kenni, hogy hazudtak pedig már többször is volt itt is téma, hogy, linkeljetek hazug HVG, Index stb cikkeket. Nem ezek a médiumok tehetnek róla, hogy az Orbán kormány minden napra termel egy mutyit, egy hazugságot meg egy korrupciót amit meg lehet írni és nektek meg fáj. Röhejesek vagytok picit.

2018. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
5%
# 24/24 Időpont ma 19:50 mondj már példát független médiára
2018. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%

" Ez lesz az első kampánya a Garvan Walshe részvételével létrehozott, a nacionalizmus elleni küzdelmet a zászlajára tűző szervezetnek, az Unhack Democracy Europe-nak. " Kiemelném: ELSŐ kampánya.


Ismételten megkérdezem, melyik ELISMERT nemzetközi szervezet ajvékol? Nem tudom, mi az, amit olyan nehéz értelmezni.:DD

Amúgy a forrás hitelességét jellemzően az ellenzéki kommentelők szeretik megkérdőjelezni, miközben bőszen linkelgetnek pl. 444.hu cikkeket.:DD

2018. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
59%

Hát, ha valaki olyan alapon kiált csalást, hogy túl sokan mentek el szavazni, akkor csakis kormányváltásra szavazhattak, vagy vergődik, mert nem képes felfogni, hogy 2,8 millió ember igenis a fidesz-kdnp-re húzta az X-t, mert oda akarta húzni, miközben az ő kedveltjeik, a nagy kormányváltók összesen sem kaptak ennyi szavazatot, az nem csak nevetséges, de szánalmas is.

Nem baj, csináljátok csak.

Pont mint a hisztis hülyegyerekek az oviban.

Csak azok többnyire kinövik. Nektek nem sikerült.

Lehet, hogy tényleg gondolkodni kellene azon, hogy értelmi képességhez kössük a választási jogot.

2018. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

"Ismételten megkérdezem, melyik ELISMERT nemzetközi szervezet ajvékol? Nem tudom, mi az, amit olyan nehéz értelmezni.:DD"


Értelmezés...:D. Ki mondta, hogy te általad elismert, vagy bárki által elismert??? Vagy hogy annak kellene lennie? Te próbálsz az "ELISMERTSÉGBE" kapaszkodni kínodba, mert másba nem tudsz. A választás elcsalása nem függ attól, hogy ki vizsgálja, a Kúria sem azért adott igazat minden hozzá eljutott beadványnak mert azt valaki "ELISMERT" adta be :DDDD.


"Amúgy a forrás hitelességét jellemzően az ellenzéki kommentelők szeretik megkérdőjelezni, miközben bőszen linkelgetnek pl. 444.hu cikkeket.:DD"


Te hoztad fel ezt a cikit magadnak nem én. Mégegyszer kérdezem én is, mi a konkrét kifogásod a Független Hírügynökséggel és mi a kifogásod a cikk valóságtartalmával szintén konkrétan? Ha ennyire kapaszkodsz ezekbe csak van valami érdemi kifogás is a tarsolyban.

Mit szólsz ezekhez?

[link]


Mind lehozta. Ezek is mind telibe hazudoznak gondolom. Esetleg nem elég "ELISMERTEK" ahhoz, hogy írjanak a Fideszről? :D

2018. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
82%
Reméljük odáig nem fajul a helyzet, hogy kilövik az emberek szemét, mint az igazi (szabad?) demokraták alatt.
2018. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
48%

Önmagadnak mondasz ellent, de ne is zavarjon, titeket amúgy sem tántorítanak el a tények. Az, hogy te, meg még néhány hülye választási csalást kiált abba a baromságba kapaszkodva, hogy a magas részvétel kizárólag ellenzéki győzelmet hozhat, nem írja felül a Kúria, valamint a nemzetközi megfigyelők döntését. Belinkelsz egy oldalt, ahol a második cikk címe szerint "Minden választási csalást feltárna egy eddig ismeretlen szervezet ".:DDDD Ezzel legalább közvetve választ adtál, hogy egyetlen ELISMERT szervezet sem vonyít, ugyanis nincs miért.

De csak vergődj nyugodtan, ha nem tudsz megbirkózni a számodra sokkoló tényekkel, tudok ajánlani pszichológust és pszichiátert is.

2018. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!