Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok rettenetesen...

Csak én vagyok rettenetesen lehangolva a Fidesz újabb 2/3-a óta?

Figyelt kérdés

Cseppet meglepett az eredmény, nem számítottam ilyesmire, azt hittem, hogy csak 50%+1 lesz meg nekik. Azóta se tértem magamhoz, olyan, mintha fejbe vertek volna egy nagy bottal.

Azon gondolkodom, hogy le kellene lépni az országból, mert Orbán egyre jobban keletre viszi az egész kócerájt és a következő 4 évben teljesen kiépíti az autokráciáját.

Más is van így vele, hogy nem akar Magyarországon maradni? Úgy érzem, hogy eléggé rút idők jönnek.



2018. máj. 25. 13:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27%
Azért ez a nyivákolás már szánalmas, pedig még én sem a fideszre szavaztam. :P
2018. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:53


Persze persze, az meg hogy légbőlkapott kifogásokat gyártasz miközben érdemben semmire nem szolgálsz válasszal az amúgy is mindent elmond :).

2018. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%
Nem, sokan vannak így. Én sem örültem az eredménynek, pláne a 2/3- nak, de azért masfél hónappal a választás után, már "feldolgozhattad" volna te is. Vagy ha ennyire nem bírod elviselni, talan tényleg "körül kell nézned" külföldön, ha van lehetőséged.
2018. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
35%
vagy nézzen körül egy pszichológusnál
2018. máj. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%

Nincs is jobb reggel mint egy pár kérdést itt elolvasni. Komolyan jobb mintha a vicc.hu t nyitnám meg. :D



Amúgy meg engem totál hidegen hagy.

2018. máj. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%

Azért is szavaztam fideszre hogy a magadfajták lehangoltak legyenek és hisztériázzanak . Bejött a dolog :D

Én nagyon jól elvagyok idehaza ,a vállalkozásom folyamatosan fejlődik, mert a fizetőképes kereslet nő,ami a fidesznek köszönhető. Szóval hazudozhat bárki bármit én a saját pénztárcámon látom a fejlődést.

2018. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!