Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak Ti hogyan reagáln...

Jobboldaliak Ti hogyan reagálnátok, ha ti gyereketekről kiderülne, hogy transzexuális, meleg vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
El tudnátok ezt a tényt fogadni, vagy kitagadnátok emiatt? Tudnátok ugyanúgy tekinteni rá mint ha heteró lenne?

2018. júl. 20. 11:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
8%

30.


Azt gondoltam mívesen kibontottam a dolgot, erre goromba vagy. Hol itt a humánum, a tolerancia? Ez a demokrácia?


Engem is értsenek meg. Ha pávatollal a seggemben vonulnék a Pride - on, ott megértésre lelnék, de így? Kettős mérce, az van itt.

2018. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk a #30-ast nem én írtam, bár nem jelenti, hogy nincs igaza a maga közvetlen stílusában.

Egyébként ha már annyira keresztény ország lettünk, a homoszexualitás (a tett, nem az, hogy valaki másik nemhez vonzódik, mert arról nem tehet) bűn, ugyan olyan bűn, mindegy hogy férfi férfival, vagy nő nővel csinálja.

2018. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
3%

"Egyébként érdekes, én már sok heteró nőt is megkérdeztem erről. Persze ez nem egy nagy merítés, de a többség azt mondta, hogy ha már mindenáron választani kéne, ők is inkább a női homoszexualitást tudják jobban tolerálni."


Persze, mert egyszerűen a nők szépek, ők a szebbik nem, ez az ő szemszögükből is érvényes. Egyéb "megkülönböztetések" is vannak, két nő viselkedhet úgy egymással, ami közöttük nem jelent semmit, míg férfiaknál furcsán jönne ki ugyanaz.

2018. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
98%

"Persze, mert egyszerűen a nők szépek, ők a szebbik nem, ez az ő szemszögükből is érvényes. Egyéb "megkülönböztetések" is vannak, két nő viselkedhet úgy egymással, ami közöttük nem jelent semmit, míg férfiaknál furcsán jönne ki ugyanaz."


Tipikus, heteronormatív kettős mérce.

2018. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
2%

"Tipikus, heteronormatív kettős mérce."


Nevetséges vagy és buta.

2018. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ,ha a gyerekem az azonos neméhez vonzódna ,azaz identitás zavarban szenvedne,akkor előszöris elgondolkodnek,hogy hol rontottam el.


Illetve mindent megtennék a gyógyulásáért .Szerencsére sok olyan ex-homoszexualis van ,akik még tudtak szabadulni ettől a bűntől.

2018. júl. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsére sok olyan ex-homoszexualis van ,akik még tudtak szabadulni ettől a bűntől."


Egy ilyen sincs.

Az "ex-homoszexuális" átnevelő táborok vezetői maguk nyilatkozták, hogy nem lehet a homoszexualitásból kigyógyítani senkit. Ők csak abban segítenek, hogyan nyomhatja el az ember az ilyen fajta vágyait és hazudhatja azt, hogy ő heteroszexuális. Egy meleg férfi mondhatja azt, hogy heteró és feleségül vehet egy nőt, és csinálhat neki egy rakás gyereket. De attól még ugyanúgy nem fogja vonzónak találni a nőket, sem kevésbé vonzónak találni a férfiakat. Ha már ilyennek született, akkor meleg marad örökre.

Ez olyan, mintha én befesteném a hajamat szőkére és mindenkinek azt mondanám, hogy szőke vagyok. Pedig barnának születtem, barna is maradok már ameddig élek, hiába is tettetném, hogy ez nem így van.

2018. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
4%

#36-os hozzászólást én is láttam tegnap, gondolkoztam is, hogy írjak-e erre a butaságra, de inkább feladtam.

Előzőleg én voltam, aki kifejtettem, hogy magam ezt születési hibaként fogom fel, vagy legalábbis olyan eltérésként, ami nem korrigálható. Még annyira sem, mint némelyik fizikai, testi hiba.

De aki látott már olyan melegeket, akiken ez elég feltűnő (külső jegyek és/vagy "érdekes" viselkedés alapján) és van egy kis esze, az konkrétan le is vonhatja, hogy tényleg mintha a két nem "közé" formálta volna őket a természet.

Ezt megváltoztatni, szerintem vicc kategória, lehetetlen.

2018. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
100%

Elolvasva a válaszokat, megvan miért nem fogom magam felvállani az idők végezetéig, és inkább apácának vonulok, ott abba se tudnak belekötni, hogy szexuális életet egy férfivel sem folytatok.

17/L

2018. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy tagadnám...

Úgy sem néznék rá, mintha hetero lenne, hiszen nem az, és nem aláznám meg így. Nincs semmi baj a homoszexualitással.

A transzneműség viszont más. A transzneműség manapság arra épül, megerősítik az embereket abban a téveszmében, hogy rossz testbe születtek, ezért hormonokat kéne szedniük, hogy ezen változtassanak, vagy akár meg is kéne csonkítaniuk magukat (nemváltoztató műtétekkel) ezt pedig sosem tudnám támogatni. Természetesen nem tagadnám ki így sem a gyerekemet, és nem is haragudnék rá, de a testképzavarokat egyik másik esetben sem úgy "gyógyítják", hogy megerősítik a beteg téveszméit, és nem hiszem, hogy a transzneműség kérdésében máshogy kéne gondolkodni. A férfi-női lét nem érzés, hanem puszta biológia. Se több, se kevesebb.

Azt viszont tiszta szívből tudnám támogatni, ha a gyerekem nem érezné magának a saját neme sztereotípiáit. Ha lányom lenne, engedném, hogy tövig vágja a haját, és sose nyúljon sminkekhez, ha nem akar, ha meg fiam lenne, akkor nem szólnék rá, ha "lányos" dolgok érdeklik.


És nem, kérdező. Ez nem érvágás. Akinek ez érvágás, az - minden rosszindulat nélkül mondom - ne vállaljon gyereket.

2018. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!