Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak Ti hogyan reagáln...

Jobboldaliak Ti hogyan reagálnátok, ha ti gyereketekről kiderülne, hogy transzexuális, meleg vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
El tudnátok ezt a tényt fogadni, vagy kitagadnátok emiatt? Tudnátok ugyanúgy tekinteni rá mint ha heteró lenne?

2018. júl. 20. 11:29
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
10%

37: Eléggé kétes érvel indoklod meg azt,hogy a homoszexualitás vele született tulajdonság :) .


Tehát ha egy ember,homoszexuálisnak vallja magát ,aztán kigyógyul,akkor ő valójában sose volt az,vagy egyszerűen csak elnyomja?


Mindenesetre bemásolok pár tanulmányt a meleg mozgalom hazugságával kapcsolatban:


Sok ex-homoszexuális elmondja, hogy életük egy bizonyos pontján teljesen biztosak voltak abban, hogy ők ‘melegnek születtek’. De semmilyen tudományos bizonyíték nincs arra, hogy a homoszexualitásnak genetikai oka lenne, hogy létezne ‘homoszexualitás gén’. Nem létezik olyan orvosi vizsgálat, DNS-teszt, amely meg tudná állapítani valakiről, hogy ő meleg. A szexuális orientáció egy szubjektív identitás meghatározás és ennek a kifejezése.”


2017. Augustus 31., PFOX - Parents and Friends of Ex-Gays and Gays (Ex-melegek és Melegek Szülei és Barátai)


----------------


“Vannak, akik úgy gondolják, hogy a szexuális orientáció egy veleszületett és nem megváltoztatható biológiai adottsága az embernek - az ember heteroszexuálisnak, homoszexuálisnak vagy biszexuálisnak ‘születik’ -, de nincs kellő tudományos bizonyíték ennek az állításnak az alátámasztására. Maga a ’szexuális orientáció’ fogalma is egy borzasztóan képlékeny valami, utalhat viselkedésre, vonzalomra, de identitásra is… A homoszexuális és heteroszexuális emberek agyának a vizsgálata során megállapítottak bizonyos különbségeket, de a vizsgálatok nem tudták kimutatni azt, hogy ezek veleszületett különbségek vagy a környezeti hatások, amelyeknek lelki és neurobiológiai következményei lettek. Van egy környezeti hatás, amely a jelek szerint összefügg azzal, hogy valaki nem-heteroszexuális, ez pedig a gyermekkori szexuális bántalmazás - ez lehet annak is az oka, hogy a nem-heteroszexuális alpopulációkban - a teljes népességhez viszonyítva - nagyobb az ideg- és elmezavarodottak száma.”


2016, Lawrence S. Mayer illetve Paul R. McHugh pszichiáter professzorok (John Hopkins Egyetem)


----------------


“Az állítás, miszerint emberek ‘melegnek születnek’ nem más, mint a homoszexuális mozgalom Nagy Hazugsága. A tudomány soha nem talált ‘homoszexuálitás gént’, és soha sem szolgált bizonyítékkal arra, hogy bárki is ‘melegnek születne.’”


2004, Peter Spring, Családvédelmi Tanács (Family Research Council).


38:


Hála Istennek az írásod még nyomokban sem tükrözi a valóságot.Voltak és jelenleg is vannak olyan emberek ,akik ebben a rendellenességben szenvedtek és megszabadultak ettől.Erre vannak bizonyságok is,ha gondolok linkelhetek.


39:


Sajnálom,hogy így érzel.Viszont ne aggódj,minden mentális zavarból van kiút.

2018. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
95%

# 41:


Szerintem azért van ilyen zavar a fejedben, mert magad sem vagy tisztában az identitásoddal. Tudni lehet, hogy épp a látens homoszexuálisok szoktak ilyen "érdekesen" gondolkodni, egyes esetekben véres szájjal gyűlölködni is.

Magam például tudom, hogy férfinak születtem, nem tudnék egy férfit simogatni. Kizártnak tartom, hogy mások ezt csak úgy szórakozásból vagy bármi okból teszik. Egyszerűen nem megy, ezt nem lehet erőltetni. De a fordítottját sem!

Úgyhogy ők ezt nem passzióból csinálják szerintem, hanem valamilyen rejtett eltéréssel születtek, ami a tudomány mai állása szerint technikai eszközökkel nem kimutatható. Igaz, ránézésre rögtön látszik, egyes esetekben. Külső jegyek, lányos fiú, fiús lány, érdekes viselkedés, szokások.

Akkor meg miről beszélsz, Maradi Úr? Le vagy maradva, de csúnyán.

2018. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
84%

#39 17/L


Természetesen ne szívd mellre a #39-es butaságot, de ezt bizonyára tudod magadtól is, hogy valami komoly gond van az illető fejében.

Megfelelő környezetben felvállalhatod magad, akik elfogadnak. Neked is egy életed van, az élet örömeit ne vond meg magadtól, keress inkább egy vonzó barátnőt!

Ezek a maradi vénemberek úgyis kihalnak már lassan (mondom én, 50 felett).

2018. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul írtam: 41-es butaság természetesen.
2018. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
62%

#HakapesziM:


"A kapcsolatom kiváló a négy és féléves kislányommal, ha így adódna, tudni fogja, hogy hozzám bizalommal fordulhat, még ha rossz dolognak tartom is a homoszexualitást."


Na és miért?

2018. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

42:


Én teljes mértékben tisztában vagyok az identitásommal.Magamat kereszténynek vallom és eszerint a keresztény erkölcs szerint is élek.


Azt én sem állítottam,hogy jó kedvből homoszexuális valaki,nyilván nem. A beteg emberek sem önmaguk szórakoztatására lettek rákosak vagy egyéb mentális/fizikai betegséggel küszködő egyének.De a jó hír,hogy mind a kettőből van szabadulás.


43:


Azzal vonja meg magától az élet örömeit,hogy fertőben el.

2018. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
80%

# 46


Manapság sok szó esik a keresztény értékekről, ami önmagában rendben is lenne, csak épp nem árt differenciálni, aktualizálni a dolgokat. Ha nem is úgy, mint a pedofil papok.

Ilyen maradi gondolkodású embereket persze lehetetlen felvilágosítani, sötét vagy, mint a középkor és már így is maradsz.

2018. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%

45.


Miért? Mondjuk egy homokosnak nem lesz gyereke, nem lesz igazi családja, senkije mire megvénül, sem unokája stb.

2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%

47:


A kereszténység alapköve a Biblia.Át lehet írni benne dolgokat,sőt szoktak is ,de az már nem kereszténység.


Ha a maradi alatt a józan gondolkodásra,erkölcsös bűngyűlölő életre gondolsz,akkor valóban az vagyok.Emellett köszönöm a megerősítést ,én is bízom Istenben ,hogy meg tart engem ebben a fertőben gazdag világban,azaz sötét maradok az elragadtatásig :) .

2018. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

#49


Szerintem kicsit megfogsz lepődni, amikor rájössz, hogy a halál után nincs semmi, de addig is csak kábítsd magad...

Egyetlen reményed a jövőre, az a kis genetikai anyag, ami az utódaidban tovább él (ha vannak), de konkrétan már az sem te leszel.

Tény, ilyen szempontból a melegek hátrányos helyzetben vannak, velük így elbánt a természet, hogy ezt a sorsot szánta nekik. Még egy kis molekulájuk sem fogja látni a jövőt.

Mintha ez nem lenne elég gond, még te is jössz itt a butaságaiddal, bántod őket.

Keresztény alapértékkel nem lenne probléma, csak ésszel kellene alkalmazni azt is.

2018. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!