Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak Ti hogyan reagáln...

Jobboldaliak Ti hogyan reagálnátok, ha ti gyereketekről kiderülne, hogy transzexuális, meleg vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
El tudnátok ezt a tényt fogadni, vagy kitagadnátok emiatt? Tudnátok ugyanúgy tekinteni rá mint ha heteró lenne?

2018. júl. 20. 11:29
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
92%

Fuj, undorodom ettől a sok keresztény homofóbtól itt :D Még szerencse, hogy nekem nem ilyen szüleim vannak, engem elfogadtak olyannak amilyen vagyok és nem próbáltak megváltoztatni.

Hozzátenném, én akkor sem akarnék heteroszexuális lenni soha, ha valamilyen "gyógymód" vagy varázslat hatására holnap azzá válhatnék.


Azoknak pedig akik írták, hogy számukra vonzóbb két nő mint két férfi üzenem:

Sem a női és sem a férfi homoszexuálisok nem azért vonzódnak a saját nemükhöz, hogy a heteroszexuálisokat szórakoztassák vagy az igényeiket kielégítsék. Azaz két leszbikus nő nem azért csókolózik egymással, hogy a heteroszexuális férfiaknak tetszelegjen. Sőt a leszbikus nők tudni sem akarnak arról, hogy ti heteroszexuális férfiak hogyan gerjedtek rájuk, meg, hogy miket fantáziáltok velük kapcsolatban. Tetszik, nem tetszik ez így van... :) A homoszexualitás (legyen akár férfi, akár női) nem egy tálcán felkínált dolog a heteroszexuálisok számára, hogy azok utána véleményt nyilvánítsanak róla, hogy ez "bejön" vagy "nem jön be". Fogjátok fel! Éppen ezért nem lehet ez indok arra, hogy különböző módon ítéljétek meg a női és a férfi homoszexualitást.

2018. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
47%

#51

De ez nem az ítélkezésről szól normális esetben, hogy valakinek mi tetszik jobban.

Hogy nekem két nő jobban tetszik együtt, az egyéni ízlés kérdése is. De attól még beláthatom, hogy száraz logikai alapon két férfit sem lehet megvetni és kiherélni ugyanazért.

Egyébként én is tisztában vagyok azokkal, amit írtál. Nagyon találó a "keresztény homofób" beszólás is, főleg a Maradi Úr kapcsán.

Mint említettem, sajnos már 50 felett vagyok és szerintem ostoba lennék, ha ennyi idő alatt nem jöttem volna rá dolgokra. Ifjabb koromban nem sokat lehetett tudni a témáról, magam sokáig azt hittem, hogy két férfi pusztán a dugás, kielégülés miatt akciózik. Farokcentrikus kamasz szexmániásként magamból indultam ki, noha engem csak a nők érdekeltek (mint jelenidőben is).

Eléggé meglepett, amikor a Rakéta Regényújságban (ezt is már csak a kortársak tudják, hogy mi az) volt valami sorozat melegekről, férfiakról is, amiből kiderült, hogy ezek képesek szerelmesek lenni egymásba is. Akkori ésszel ez szinte hihetetlen volt számomra, úgyhogy már ezen a ponton kénytelen voltam átértékelni a helyzetet. Később pedig apránként jöttek egyéb infók, megfigyelések, amiből összeállt a kép, ahogy az előzményben már részleteztem.

Azt persze továbbra is fenntartom, hogy nem kellene ez az idióta liberális marketing, ami Amerikában is folyik, hogy már túlzásba viszik. Filmekben, sorozatokban is szinte kötelezően ezt nyomják az emberek arcába (ld. Modern Family, amit már évek óta nem is nézek). Nem szeretném azt sem, hogy nálunk is ilyen irányba menjen el a téma, ami nem is fenyeget egyelőre. De a primitív felfogású hülyékre sem lenne szükség, természetesen.

2018. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!