Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek, ha visszaállí...

Ti mit tennétek, ha visszaállítanák a katonai szolgálatot nálunk is?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 8. 07:56
 41/91 anonim ***** válasza:
86%

"Első a haza!"


Az baxna be. Majd ha a haza is úgy kezel, ahogy kéne, akkor majd esetleg úgy állok hozzá én is. Engem innen 6 lóval se húznak be a seregbe az tuti.

2018. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
8%

"Na amúgy hadd kérdezzek valamit: A legutóbbi világháború óta (és a sorkatonaság megszüntetéséig) volt-e olyan komolyabb katonai helyzet Magyarországon, amikor a sorkatonai állomány akkora hasznot hajtott volna? Most nem az árvízvédelemre gondolok, mert arra a mai napig bevethető a hivatásos állomány. Csak amolyan nyitott kérdésként...."


Ott volt 90. Ha akkor nem tudunk erőt demonstrálni te most vagy szerb állampolgár lennél, vagy halott.

2018. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
0%

# 42


kit érdekel ha szerbek lennénk

2018. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
6%

"A fszomat... úgy mennék ki külföldre mint a szélvész, VISZLÁT! -> Kb így. Még meg is köszönném a löketet."


Csak hát tarkón lőnének dezertálásért.

2018. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
88%
Mit tennék? Jelentkeznék kiképzőnek és szopatnám a koptereket.
2018. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
68%

"kit érdekel ha szerbek lennénk"


A magyar embereket.

2018. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
16%

# 46


Milyen magyar embereket te nyomorult, alapból svád, szerb, horvát, szlovák, török keverékek vagyunk, most miről beszélsz? Szar az egész ország, az a csoda, hogy még egyáltalán van fizetés, nyugdíj és eü rendszer. Ha csak megszűnne CSAK jobb lenne. Kit érdekel ?

2018. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
76%

47.


Nehéz életed lehet....

2018. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
78%

# 48


pont ilyen válaszra számítottam.. én se tudnék egy pozitív dolgot se felsorolni, hogy mi a jó "magyarországban".. azon kívül hogy itt vannak az ismerőseid és itt nőttél fel, kb semmi. Szép lányok és a paprikáskrumpli. Ki is fújt (mondjuk a lányok is azért szépek mert 6 nemzetből kavarodtak össze)

2018. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
84%

"Csak hát tarkón lőnének dezertálásért"


ja, majd ha megtalálnak...

2018. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!