Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek, ha visszaállí...

Ti mit tennétek, ha visszaállítanák a katonai szolgálatot nálunk is?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 8. 07:56
 71/91 anonim ***** válasza:
0%

"1. 2004 - ben szűnt meg."


1990-ben megszűnt az amit sorkatonaságnak neveztek! Utánna már az vonult be aki akart pár hétre, ha vitt gatyát meg kaját magával, alhatott laktanyában, hogy kipróbálja milyen az. Talán még azt is megengedték, hogy valaki hétvégén ne menjen haza:D Szegény hakamakipeszi még ettől is fosott, és inkább elmebeteggé nyilvánította magát, de akkor, hogy kapott PÁV-ot, hogy cseszlovák csira sofőrként itt ossza az észt.

2018. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az fogja már be a pofáját aki nem volt képes 1,5 évet lehúzni a hazáért! Csoda, hogy kakamatyipeszi is megnősült, pedig a nők se truvájozták aki nem volt katona, bár a gyogyóból kiengedett "hölgyeknek" ez 2 bittel mindegy volt....:D
2018. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem az fogja már be a pofáját aki nem volt képes 1,5 évet lehúzni a hazáért!"


Esetleg sorolhatnád, hogy mit tettél abban a másfél évben a hazádért. Engem tényleg érdekel, mi volt a nagy hazafias cselekedet amit véghez vittél azon kívül, hogy nagy valószínűséggel gátat pakoltatok és havat lapátoltatok parancsra.

2018. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
88%

"Csoda, hogy kakamatyipeszi is megnősült, pedig a nők se truvájozták aki nem volt katona, bár a gyogyóból kiengedett "hölgyeknek" ez 2 bittel mindegy volt....:D"


Hát ahogyan elnézem, ha rád 2 bitet mondok, akkor már túlzásokba esek. Mondjuk lehet ezért szeretted a hadsereget, nem kellett gondolkodni, hanem megmondták, hogy mit kell csinálni.

2018. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
84%

72.


Penge vagy. Te tarthatod úgy, hogy '90 - ben szűnt meg a sorkatonai szolgálat, sokan nem fognak egyetérteni veled, mivel 2004 - ben szűnt meg. Tökmindegy mennyire volt könnyebb (?), mint az "átkosban", egy év volt és nem járt rá lóvé. Ez a lényeg lúzerka. Amúgy nekem még egy év lett volna, a legvégén volt 9 hónap, aztán tán fél év. Magyarán közel 2 millát buktam volna a katonásdi miatt. Az ment aki menni akart? Én igazán nem akartam, aztán 2003 - ban még kaptam behívót. 28 évesen.


Te ott meresztetted a segged, hogy milyen szuper katona vagy, én meg havi 300 ezer nettót kerestem, bejártam Európát. Hehe, te meg fókáztál. Én nem. Te ettől vagy férfi? Mulatságos.


Egyet gondolok és elmegyek a lőtérre és lövök, mennyit lőjek? 100 lőszert? 200 - at? Bármikor megtehetem.


No, aztán mit tanultál a seregben? A szüleid nem tanítottak rendre? Nem volt apád? Az enyém maszek volt '89 - től, nem éltünk rosszul. Anyám óvónő volt, jó nevelést kaptam, bár elhiszem, neked a seregben tanították meg a késsel - villával evést. Jogsim is volt 17 évesen, egy év múlva kocsim is.


Ja, a PÁV. Nekem van, PÁV 2, korlátlan időre. Neked van?


Na usgyi, holnap suli, vár az ágy. Fogat mossál!

2018. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
78%

"bár a gyogyóból kiengedett "hölgyeknek" ez 2 bittel mindegy volt"


Az ilyenek miatt mint te, van az, hogy mert "a HakapesziM dicsekszik". A feleségem diplomás, két nyelvvizsgája van és magyar viszonylatban igen jól keres. 12 éve vagyunk házasok.


Talán édesanyádra gondolsz, ha nőkről van szó, ez érthető, gyerekként alakul ki a férfi és női minta az emberben. Neked a kemény sorkatona és a kétbites volt a minta, nem szégyen az.

2018. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
58%

"Te ott meresztetted a segged, hogy milyen szuper katona vagy, én meg havi 300 ezer nettót kerestem, bejártam Európát. "


Valahol sántít a történeted. Ha nem vittek el katonának akkor vagy a végtagjaid hiányzanak, vagy hülyének nyilvánítottak, de abból is a legaljának, mert egy stabil hülyét még elvittek. A Páv-ról szerintem neked lövésed sincs, és nemhogy sofőr nem vagy te, és nem kerestél az életben 300 ezer forintot(esetleg anyád olvasott róla a mesekönyvből). Ha meg véletlen valaki adott egy jogsit, akkor egy kosz krazon vagy csepelen telephelyen belül el tádod az arcod minimálbérért, hisz nonstop itt vagy te szerencsétlenség talicskása....

2018. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
Még a Páv-hoz hozzáfűzném mielőtt a nagytöbbség hajlamos volna agyonmisztifikálni(az összes vizi és földi járműről van jogosítványom), és az igazán elmebetegeket szűrik ezzel ki. Van találós kérdéses tesztlap, madzagot kell 100 éve a falra tekerni szegekre, és flipperjátékok, szondi teszt. 100 éves gagyi bóvli az egész. Aki nyomokban normális annak sikerül....
2018. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
64%
HakapesziM szerintem engedd el, úgy tűnik valakinek a sorkatonai szolgálat volt az életének csúcspontja, ezért foggal körömmel ragaszkodik hozzá, hogy mennyire szuper.
2018. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
58%

"A feleségem diplomás, két nyelvvizsgája van és magyar viszonylatban igen jól keres. 12 éve vagyunk házasok."

Dehogy van neked feleséged! Egy jogsival előgyelegsz egy barkasszal teleohelyen belül egy sertéstelepen 60-70 ezer HUF-ért jogsi nélkül, meg itt pakolod az észt...

2018. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!