Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy felháborodás a...

Mi ez a nagy felháborodás a CEU "elűzése" miatt?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy én sem szeretem a jelenlegi kormányt, de az egy tök jogos lépés volt a részéről, hogy egy a munkaerőpiacon nulla értékkel bíró diplomákat adó intézményt nem támogat tovább. Egy valamirevaló reál szak nem volt abban a suliban, mekisbölcsészképzőkből meg így is van már elég (én mondjuk az összes bölcsész szakot fizetőssé tenném és csak levelező vagy esti formában engedném létezni őket).


Nem provokálni akarok, sőt, nagyon nagy bajnak tartom, hogy csak szélsőséges, agyonpolitizált vélemények vannak ebben a témában (is), és épp azt szeretném, ha a "két oldal" értelmesen érvelve tudna erről vitázni.



2019. márc. 10. 16:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy képben. :D Pénzügy, üzleti analitika, közgáz, alkalmazott matek stb. szakokon végzett emberek annyit keresnek, amennyit te sosem fogsz. :D Mindegyik világranglistán előzte a Corvinus-t is. legjobb volt az országban.

De még a jogi, politológiai, történelmi képzései is a legjobbak voltak itt.

2019. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Jó, az ilyen mérnök gyökerekkel nem kell foglalkozni. Ha ezeken múlna, robot törölné a s*ggünket, robot szopná a f*szunkat, és műanyagból készült kaját zabálnánk. Ezek olyanok, mint a nácik. Csak az a jó, amit ők gondolnak, és szerintük mindenki haszontalan, aki nem mérnöki végzettségű, vagy nem tud elhelyezkedni ebben az elcseszett multi uralta gazdasági rendszerben.
2021. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!