Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Figyelt kérdés

Eddig Jobbikos szavazó voltam, azt hittem, hogy jobboldali párt, de ezzel az erős balra húzásával teljes mértékben csalódást keltett(és még sok ismerősömben). Gondolom tudták mit csinálnak és milyen következményei lesznek. Miért tették akkor meg?


Miért próbálják úgy beállítani Toroczkaiékat, mintha "kisfidesz" lenne, miért nem tudnak méltósággal veszíteni, ha már a saját hülyeségükből vesztettek?


Egyáltalán miért vannak olyanok, akik elhiszik azt a sok álhírt a Mi Hazánkról?



2019. márc. 16. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
43%
#70: Tehát szerinted nem létezik más párt, csak a fidesz, a mihazánk, meg a dk. Hadd gratuláljak a logikádhoz. Például a Jobbik, vagy a Momentum miben lenne rosszabb kormányon, mint a Fidesz?
2019. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
28%

A momentum súlytalan, mellesleg a fentebbi "logikád" alapján valaki pénzelheti azt is, szatelit-pártja lehet. Miből telik nekik kampányra? Ugye-ugye?


A jobbikkal meg ne röhögtess, olyanokkal összeállni tüntizni, TV-székházban fetrengeni akiket még néhány éve kritizáltak enyhén szólva is röhejes! Csak nem ennyire hatalomra szeretnének kerülni? Ha netalán elfelejtetted volna, nem csak a fidesz ellenzéke volt! :)

2019. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
43%

#72: "A momentum súlytalan"

A fidesz se úgy kezdte, hogy kormányra kerültek egyből, 1990-ben és 1994-ben is épphogy becsusszantak a parlamentbe.


"Miből telik nekik kampányra?"

Tavaly elérték az 1%-ot, így kapnak állami támogatást. Ja és hány momentumos óriásplakátot láttál?


"A jobbikkal meg ne röhögtess, olyanokkal összeállni tüntizni, TV-székházban fetrengeni akiket még néhány éve kritizáltak enyhén szólva is röhejes!"

Hát igen, ebből is látszik hogy a fidesz mekkora egy sz.r, hogy a jobbikosok és a dksok képesek együtt tünteni ellene.


"Csak nem ennyire hatalomra szeretnének kerülni?"

Jé, egy politikai pártnak az a célja hogy hatalomra kerüljön, húha, hát ez borzasztó mik vannak. Mi ez a kérdés? Minden pártnak az a célja elvileg hogy hatalomra kerüljön, olyannyira hogy ez a definíciója a párt szónak. Egyébként amikor 1998-ban a fidesz összefogott a kisgazdapárttal és az mdf-fel, és a kisgazdák a választások második fordulójában 83 helyen léptek vissza a fidesz javára, arról mi volt a véleményed? Az nem volt elvtelen? Vagy az nem zavar, mert azt az imádott fideszed csinálta?


Egyébként a jelenlegi választási rendszer és erőviszonyok mellett teljesen logikus lépés lenne, hogyha a komplett ellenzék közösen indulna a 2022-es választáson. Más kérdés, hogy ez meg fog-e valósulni, de nem véletlen hogy ősszel az önkormányzati választásokra már több városban bejelentették a teljes ellenzéki összefogást.

2019. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
70%

"Egyébként amikor 1998-ban a fidesz összefogott a kisgazdapárttal és az mdf-fel, és a kisgazdák a választások második fordulójában 83 helyen léptek vissza a fidesz javára, arról mi volt a véleményed? Az nem volt elvtelen? Vagy az nem zavar, mert azt az imádott fideszed csinálta?"


Ti éppen pont ugyanazon elvtelenség mentén haladtok! :D Ugye amikor a szadeszes főnökeid minden kézzel-lábbal való tiltakozásuk ellenére összeálltak a komcsikkal (ugye a csapból is az folyt) '94-ben.


Szóval összefoglalhatjuk, hogy mégsem tudod konkrétan bizonyítani azt, hogy micsoda fidesz-bérenc a Toroczkai-bandája. A jobbik köpönyegfordulása, meg ezzel egyetemben a ballib haverjaidé nyilvánvaló. Sikerült legalább már egymásról lenyalnotok a sok szart amit egymásra dobáltatok?

2019. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
5%

#74: Én egyáltalán nem tartom elvtelennek sem a jobbik jelenlegi, sem a fidesz akkori lépését, teljesen racionális magatartás mindkettő. Te alkalmazol kettős mércét, nem én.


"Szóval összefoglalhatjuk, hogy mégsem tudod konkrétan bizonyítani azt, hogy micsoda fidesz-bérenc a Toroczkai-bandája"

Én leírtam, milyen jelek mutatnak egyértelműen ebbe az irányba, te pedig csak megvontad a vállad.


"Sikerült legalább már egymásról lenyalnotok a sok szart amit egymásra dobáltatok?"

Nem vagyok sem mszp-s/dk-s, sem jobbikos. És te már kinyaltad Orbán és Toroczkai seggét?

2019. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
70%
Mellesleg az meg ismét a te vagdalkozásod, hogy nekem annyira imádott fideszem lenne, mert nem hiszem, hogy a tavalyi választáson ott álltál volna mögöttem a szavazófülkében, amikor behúztam a x-et. :'D
2019. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz képest szépen visszaböfögöd a fideszes kommunikációs paneleket.
2019. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
70%

"Én leírtam, milyen jelek mutatnak egyértelműen ebbe az irányba, te pedig csak megvontad a vállad."


Persze, jeleket írtál amik erre utalhatnak, idézve pontosan.


"Nem vagyok sem mszp-s/dk-s, sem jobbikos. És te már kinyaltad Orbán és Toroczkai seggét?"


Nem túlzottan izgat, hogy te mi nem vagy. A seggnyalást meg meghagyom nektek inkább. :) Ahhoz képest minden állításotokkal ellentétben mégis nagyon f.shattok ezektől, pedig innét idézve fél milla radikális jobbos szavazat mehet maximum. Vagy azt hiszed majd ezeket átcsábítjátok a baloldalhoz?

2019. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
5%
Én nem fosok tőlük, csak a kérdés róluk (is) szólt, ezért leírtam róluk a véleményem. Ti hőbörögtök itt a haverjaiddal hogy "toroczkai biztosan nem a fidesz embere!!!" Igaz, hogy már 2006-ban is együtt verték szét a tévészékházat, de az sem számít, ahogy az sem ahogy a fidesz látványosan tolja most a mihazánkat.
2019. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!