Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Figyelt kérdés

Eddig Jobbikos szavazó voltam, azt hittem, hogy jobboldali párt, de ezzel az erős balra húzásával teljes mértékben csalódást keltett(és még sok ismerősömben). Gondolom tudták mit csinálnak és milyen következményei lesznek. Miért tették akkor meg?


Miért próbálják úgy beállítani Toroczkaiékat, mintha "kisfidesz" lenne, miért nem tudnak méltósággal veszíteni, ha már a saját hülyeségükből vesztettek?


Egyáltalán miért vannak olyanok, akik elhiszik azt a sok álhírt a Mi Hazánkról?



2019. márc. 16. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
30%
Próbáltak balról szavazatokat szerezni, mert a náculás félmillió szavazós rétegműfaj hazánkban és ezzel soha nem fognak nyerni. Nyitottak balra, de a keményvonalas szélsőségesek kb. pont annyian meg elpártoltak tőlük. Megpróbálták, nem jött be. Nekem azóta szimpatikusak mióta nem a korábbi szélsőséges vonalat viszik, de akinek a régire van igénye annak ettöl felfordul a gyomra, ahogy nekem is felfordult a korábbi Jobbiktól.
2019. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
28%

Az eredeti kérdésre a válasz, hogy a nagyon okos Vona Gábor félre politizálta a pártot Kálmán Olga segítségével.

Azután meg kiugrott, amikor a választás megtörtént, pedig nem rossz eredményt ért el a párt, az ostoba politizálás ellenére.

Nem vagyok Jobbik szavazó, de kb. ez történt

2019. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
69%

Miért süllyedt idáig?

Passz, talán azt hitték hogy balra tolódással majd többet nyernek mint vesztenek. Miután realizálható volt hogy nem fognak nyerni vele semmit, nem kaptak észbe hanem folytatták azt amit elkezdtek. Azóta SZDSZ szindrómában élnek, akik ahogy jobban közeledtek 1994-ben és azután a szocikhoz úgy tűntek el a politikából szépen lassan, és amikor rájöttek hogy emiatt elveszítették kb. az összes szavazóit (elpártoltak a Fideszhez vagy az akkor alakult LMP-hez) akkor késő volt és eltűntek. Nem garantálom, de valószínű a Jobbikkal is hasonló lehet a vég. A Jobbik mára egy seszagú, seszínű, ideológia nélküli valami lett, ami közelében nincs annak amit Vonáék annak idején nagy munkával elértek. Szerintem ha tartották volna magukat a jobboldali palettán akkor sokkal erősebbek lennének, és előbb-utóbb reális ellenfele lett volna a NER rendszernek.

2019. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
30%
44-es nagyon szépen leirtad,maximálisan egyetértek veled,állambácsinak semmi köze hogy ki hány gyereket válal,ezzel újabb fronton egymás ellen forditja a fidesz az embereket,gyermekes vs.gyermektelen.
2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy a fidesz pénzeli? Az miért is álhír? Meséld már el, miből van pénzük óriásplakátokra, ingyenes újságra és a többire?"


Mert nem tudjátok bizonyítani egész biztosra. Ezzel az erővel mindenkit pénzelhet valaki. Bár szerintem ezt már valahol lekörmöltem egy olyannak mint te, éppen lehet neked. Majd amikor jöttök a sziklaszilárd bizonyítékokkal akkor visszatérhetünk erre! Az, hogy miből telik nekik erre-arra lehet ezer okból, ahogy az sem konkrétum, hogy miért jelennek meg a köztévében.

2019. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
43%
#55: Akkor mesélj, miből telik nekik óriásplakátra. Amit ráadásul csak fideszközeli pártok (mszp és mihazánk) kapnak. Ne beszélj mellé, mondd miből van rá pénz.
2019. máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
29%
#51: Bárcsak igazad lenne a náculás társadalmi támogatottságát illetően, de sajnos a fidesznek jóval több szavazója van fél milliónál. A Jobbik azért húzott-húz középre, mert a fidesz kiszorította széljobbról. A mihazánkat pedig azért hozta létre a fidesz, hogy ne ők legyenek a politikai paletta legszélén.
2019. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
28%
Én nem turkálok mások zsebében. De rettegjetek csak tovább az 1%-os Toroczkai-párttól!
2019. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
44%
#58: Tehát fogalmad sincs, honnan van pénzük, ha nem a fidesztől. Nem rettegek tőlük, de ettől még rendkívül ostobának és kártékonynak tartom őket.
2019. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy neked sincs, csak vagdalkozol a vakvilágba, feltételezel. Hasonló dumát meg a jobbiknál is fújtátok abban az időben. Csak úgy tűnik nem a fidesznek feküdtek le. És miben nyilvánul meg a kártékonyságuk, ha máskor viszont azzal jöttök, hogy a radikális jobboldali szavazatok "korlátozott számúak", ennyi meg annyi %-nyi szavazó és kész?
2019. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!