Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Miért süllyedt idáig a Jobbik?

Figyelt kérdés

Eddig Jobbikos szavazó voltam, azt hittem, hogy jobboldali párt, de ezzel az erős balra húzásával teljes mértékben csalódást keltett(és még sok ismerősömben). Gondolom tudták mit csinálnak és milyen következményei lesznek. Miért tették akkor meg?


Miért próbálják úgy beállítani Toroczkaiékat, mintha "kisfidesz" lenne, miért nem tudnak méltósággal veszíteni, ha már a saját hülyeségükből vesztettek?


Egyáltalán miért vannak olyanok, akik elhiszik azt a sok álhírt a Mi Hazánkról?



2019. márc. 16. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik pizsmádban álmodtad, vagy melyik hadseregről beszélsz, Tatabányán, személyes tapasztalatból mondom, hogy semmilyen csicskáztatás nincs :)


Persze, a ranglétra az megvan, ahogy a való éleben is(idióta aki szerint mindenki egyenlő), de ettől függetlenül más csicskáztatás nincs. Kicsit tévhitben élsz, és még sokan.. ezért is kéne..

2019. márc. 16. 16:09
 32/79 anonim ***** válasza:
27%
#31: Én magam ugyan nem voltam katona, de több rokonom igen. Túl sok pozitívumot nem hallottam róla. Különben se szeretnék hónapokat, akár éveket egy laktanyára bezárva tölteni, köszi.
2019. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
26%

"Azért, mert sokan nem tudják mi az a Hazaszeretet, ilyen korombeli 20-on évesek. Azért."


Hát lehet, hogy tudják csak éppen nem azt jelenti a Hazaszeretet, hogy "Jobbra át, balra át, hátra arc! Díszlépés! ".


Hazát nem csak a katonaságban lehet szeretni.


"Másrészt én voltam katonaifaktos, 1 évig és több mindent tanultam meg, mint egész 18 évem alatt addig, sürgős egészségügyi ellátást, nagyobb fegyelmet és tiszteletet"


Érdekes én nem voltam és fegyelmet, tisztelet megtanultam a szüleimtől, nagyszüleimtől, edzőimtől.


Ezen kívül, mint korábban mondottam elég megnézni a mai 50-60-as generációt, semmi ilyet nem látok, pedig ők is voltak katonák.


"Értelemszerűen senki nem tudja.. vannak.. és sokan vannak, ez köztudott.. de, hogy most a szavazásra jogosultak 30-20-10%-e azt nem tudja senki nyilván és sok minden befolyásolja.. pl nyilván egy ilyen decemberi MTV székházas komédia a Fidesz malmára hajtja a vizet. Az analfabetizmus megint csak."


Eddig az volt a baj, hogy semmit nem csinálnak csak bent ülnek és beszélnek, most mást csinálnak, most az a baj.

Milyen analfabetizmus, hogyan kapcsolódik az ide?


"Az ellenzék sem fog, ha összefog, ha nem, evidens, hogy ezek a töketlen, hataloméhes, megélhetésipolitikusok sosem fognak hatalomra jutni, amíg vannak értelmes magyarok. "


Akkor mi a különbség a Jobbikos összefogásnak és a Mi hazánk-Miép-Fkgp összefogás között?

Mi hazánk összefogásában sincsen semmi evidens.


Ezen kívül még mindig nem árultad el, hogy mitől nem jobboldali párt ma a Jobbik?

2019. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
7%

"semmilyen csicskáztatás nincs"

Ja, csak feltétel nélkül engedelmeskedned kell, bármit kérnek, mert csak, az véletlenül sem csicskáztatás. Ha már az általad vélt pozitív hatásokat felsoroltad, gondolj bele hogy milyen lelki sérüléseket lehet összeszedni a nagy katonásdiban, például egy introvertált, visszahúzódó embernek.

2019. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
3%

"Másrészt én voltam katonaifaktos, 1 évig és több mindent tanultam meg, mint egész 18 évem alatt addig"

Oda kellett volna figyelni az iskolában, akkor nem mondanál ilyeneket. Mondjuk történelem órán odafigyelhettél volna, akkor tudnád mitől fasiszta a mihazánk (és a fidesz).

2019. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
67%

35


Neked és még sokaknek szintén oda kellett volna figyelni az iskolában és akkor nem lenne az, hogy mi ez a sok lengyel március 15-én.. meg tudnád mi volt baloldali kormányzások idején, egészen 47-től, 2010-ig. Meg tudnád, hogy mi a baj az EU-val, tudnád, hogy miért nem szabad egy oldalra húznunk, tudnád, hogy miért kell az oroszokkal is jóban lennünk.

2019. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
32%

#37: Ki mondta hogy nem tudom, mi ez a sok lengyel itt, vagy milyenek voltak a baloldali kormányok? Amúgy meg jelenleg a fidesz gazdaságpolitikája elég sok baloldali elemet tartalmaz (magas adók, nagy újraelosztás, ingyenminden, gondoskodó állambácsi mindent megad, lógjál csak a csöcsén, de hát neked ez nyilván nem újdonság, mert te nagyon képben vagy a történelemmel, és a gazdaságpolitikával kapcsolatban is), és ehhez társul jobboldali, fasiszta retorika.

Nem kifogásolnám hogy az oroszokkal is normális kapcsolatot ápolunk, teljesen igazad van, hogy mindenkivel normális viszonyban kell lennünk, így az oroszokkal is. Csak jelenleg az a helyzet, hogy az EU-ban már pár széljobbos idiótán kívül mindenki sorosbérenc a fidesz szerint, az oroszokkal pedig egyre szorosabb viszonyt ápolunk, úgy költöztetnek bankot Magyarországra, hogy kb. semmilyen magyar törvény nem vonatkozik rájuk: [link] Ha az EU csinálná ezt, már hisztiznétek hogy Brüsszel megint elnyom minket, de az oroszoknak gondolom szabad, még tapsoltok is hozzá. Hogy a paksi atomerőmű bővítéséről, annak titkosított szerződéséről ne is beszéljek, főleg hogy még egy kapavágás sem történt, de már csúszik az átadás, mert az oroszok építési tervei nem felelnek meg az EU-s szabványoknak. Kicsit gondolkodj el ezeken.

2019. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
85%
Hogy süllyedt idáig? Vona hatalommániás, és frusztrálja, hogy Orbán nem engedi a kormányhoz. Sokkal egyszerűbb a csávó, mint amit itt előad a big datás meg bűnbánó szempillarebegtetés mögé bújva
2019. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
4%
Milyen "álhírek" vannak a mihazánkról? Hogy a fidesz pénzeli? Az miért is álhír? Meséld már el, miből van pénzük óriásplakátokra, ingyenes újságra és a többire?
2019. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
81%
Hú, 37-es, milyen ostoba vagy! Már hogy lenne bármi ingyen, a fidesz vitte véghez az adòcsökkentést. Az egykulcsos adò mióta baloldali? Minden munkaalapú. Nem emelik a családi pòtlékot-->kapsz helyette családi adókedvezményt, de ahhoz dolgozni kell. Segély helyett közmunka. Ezekkel mind egyet is értek. De úgy látszik, neked gőzös nincs a rendszerről, amiben élsz
2019. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!