Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 anonim ***** válasza:
58%

ÉN CIGÁNYOZOK, ZSIDÓZÓK, NIGGEREZEK, ÉS NEM VAGYOK JOBBIKOS!

A RASSZISTA ÉS ANTISZEMITA JELZŐKET IS VÁLLALOM!


NA ILYENKOR MI VAN? BEKAPHATOD

2010. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/120 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő látszik az intelligencia. 8 általánost megszerezted legalább? Ezt nem a rasszista és antiszemita mivoltod miatt írom, hanem a stílusod miatt.
2010. jan. 17. 11:37
 93/120 anonim ***** válasza:

Tudod egy idő után a rendszeres provokálásokat megunva én is kimondom hogy cigány. Mert az. Ő magyarozni szokott. A kezdeményezés az övé tehát ő a rasszista.

A zsidózás pedig egy szűkebb körre a zsidó politikusokra vonatkozik. A közvetett provokálásuk miatt. Az egyszerű zsidó ember jó ember. Viszont a zsidó politikusnál nincs rosszabb. Tehát ez sem antiszemitizmus hiszen a kezdeményezés meginnt csak az övék. És szerintem ők is magyaroznak azért ott a szívük mélyén.

2010. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 anonim ***** válasza:

"8 általánost megszerezted legalább"


2 diplomás vagyok ha nagyon érdekel, csak néha az ember megunja a folytonos provokációt és a mellébeszélést.

Amúgy az meg a te értelmi szintedet minősíti, ha szerinted egy diplomás ember nem mondhat olyat, hogy "bekaphatod". Nyilván dugni sem szabad diplomával, meg pisilni sem, ugye?

Amúgy ez nektek tipikus módszeretek, megpróbálájtáok műveletlen csatornatölteléknek beállítani azokat, akiknek határozott véleménye van dolgokról, vagy ki merik mondani. Az egyetemi évfolyamtársakból kiindulva, pedig egy átlag egyetemen több a "rasszista" mint hinnéd, persze ezt te sosem fogod megtudni, ahhoz ész is kell, hogy oda bekerülj.


Ugye, fáj ha valaki értelmiségi és mégsem egy liberális s*gg....


Most mondom harmadjára: bekaphatod! Na pááá :)

2010. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy Fideszest aki rasszista és antiszemita.

Akkor álltalánosítsak?

2010. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/120 anonim ***** válasza:
100%

13:58.


Ez is valami? Én ismerek egy zsidót, aki többet zsidózik mint bárki akit valaha ismertem.

2010. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg náci pólót egyedül egy zsidó boltosnál lehet kapni...nem viccelek.
2010. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 anonim ***** válasza:
13:50, akkor te egy gyökér vagy, csak mellé van 2 diplomád, na piff, most seggre estünk csodálatunkban, hogy milyen f*sza gyerek vagy. Sötét bunkó, papírral...
2010. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:
én apám el-el zsidózgatott mr az évek során, persze nem a vallási meg faji dolgok miatt. Jah és ő ős-MSZP-s
2010. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elszomorítani, de már benn vagyok Magyarország és a világ élvonalába tartozó egyetemén. Nevezetesen a Corvinuson. Mellesleg a két diplomát meg lehet szerezni nevetséges "egyetemen" vagy "főiskolán". De a diploma nem mond el semmit az emberről.
2010. jan. 17. 20:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!