Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 A kérdező kommentje:
Milyen hazugságokra? Attól magyar valaki, hogy utál minden más nemzetet?
2010. jan. 12. 17:11
 32/120 anonim ***** válasza:
64%

"Milyen hazugságokra? Attól magyar valaki, hogy utál minden más nemzetet?"


Pl.arra hogy nincs ciganybunozes.Sorolhatnam naphosszat a hazugsagokat de akkor meg lekiabalnak hogy zsidozok.Na mindegy!

Masodszor mi a banatbol kovetkeztetsz arra hogy utalok minden nemzetet?megis mibol?

2010. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 A kérdező kommentje:
Cigánybűnözés nincs, de vannak bűnöző cigányok vannak. Magyarbűnözésről miért nem írtok? Mert magyar bűnözők is vannak. Igaz arányaiban kevesebb, de vannak. Csak ezt nem módi hangoztatni.
2010. jan. 12. 17:50
 34/120 anonim ***** válasza:
68%
Nincsenek általánosan a magyarságra jellemző bűnelkövetési formák, ezek minden más népre ugyanúgy jellemzőek. Ha pedig valakit illegális fakitermelésen, színesfémtolvajláson vagy zöldség és gyömölcslopáson kapnak, esetleg 200 ft-ért szíven szúrják a szomszéd idős bácsit, vagy nyolcan körbeállva veszik el a mobiltelefonodat, ne mondd, hogy a magyar lakossággal kezdenéd a szálak felderítését. Ha a rendőr kimenne a putrisorra, valószínűleg megtalálná a tettest. Igenis vannak a cigányságra jellemző bűnelkövetési formák, ez tény. Az arányokkal pedig te is tisztában vagy, erről nem nyitnék vitát.
2010. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő! Továbbra sem állítom, hogy nincs bűnöző cigány. Én azt mondom, nincs cigánybűnözés, mivel az azt jelentené, hgoy minden cigány bűnöző. De már megint eltértetek a kérdéstől.
2010. jan. 12. 18:09
 36/120 anonim ***** válasza:
0%

"Én is jobbikos vagyok, de nem vagyok rasszista. Ugyanazt hirdetem mint a jobbik: egyenlőség!"


A jobbik egyenlőséget hirdet? :)))


Az orkokkal és a metszettfarkúakkal, ahogy nevezitek őket? Van még sok ilyen jó vicced?

2010. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
0%

"Továbbra sem állítom, hogy nincs bűnöző cigány. Én azt mondom, nincs cigánybűnözés, mivel az azt jelentené, hgoy minden cigány bűnöző."


Nem. A cigánybűnözés nem jelenti, hogy minden cigány bűnöző. Ettől függetlenül rasszisták a cigányozó jobbikosok.

2010. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
51%

Lehetek habzó szajú jbbikos vagy hívj ahogy akarsz nem szeretem a BŰNÖZŐ cigányokat(a zsidókkal és a néggerekkel semmi bajom sincs) a rendes dolgos cigányokkal viszont semmi bajom,de sajnos ők vannak kevesebben.

Nem tudom te hogy viszonyulnál a cigányokhoz miután a 8 éves gyereked úgy jön haza az iskolából, hogy tele van karcolásokkal. Mikor megkérdeztem mi történt meg se mert mondani, mert mint utólag kiderült megfenyegették, hogy ha elmondja az egész családját kinyírják. Pár nap múlva tele volt új zúzódásokkal, de akkor már nem hittem el, hogy megint eleset. Másnap bementem az iskolába és ott a bárátai mondták, valóban nem elesett, hanem az iskolába járó 14-16 éves cigányok verték meg. Beszéltem az igazgatóval és mondtam mi történt. Ő felhívta azokat az irodába akik megverték a fiamat. Még aznap délután nekem eset a cigány gyerekek családja, hogy merem az ő gyermekeiket ilyennel gyanúsítani. Ha már ilyen gyerekeket neveltek föl, legalább ne essennek neki annak aki a saját gyerekét akarja megvédeni.

Lehet holnap a te gyereked. szüleid, barátaid kerülnek sorra.(Ne legyen)Akkor is a cigányokat fogod védeni? Én nem és ha ettől rasszista vagyok, akkor büszkén válalom.

2010. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint azt jelenti. Miért jó szenvedni és leírni, hogy "minden jobbikos rasszista"? Leírtam nem egyszer, hogy nem mindre írtam. Most ennyire nem érted amit leírok vagy mi a probléma?
2010. jan. 12. 18:17
 40/120 anonim ***** válasza:
67%
Mentol jobban kinlodsz itt annal biztosabb vagyok benne hogy te tenyleg utalod a magyarokat.Basszus aki nem latja be hogy mit muvelnek a ciganyok meg a zsidok az orszaggal az nem lehet mas mint egy magyargyulolo.Ohhh es en sem ertettem minden zsidora es ciganyra.Tudod blablabla akinek nem inge ne vegye magara.
2010. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!