Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
42%

"Erről pedig a bűnöző cigányok tehetnek"


Érdekes. A cigányokat utálni nem rasszizmus, hanem általánosítás (szerinted), amiről a bűnöző cigányok tehetnek. Viszont a bűnöző kínaiak miatt nem utálod a kínaiakat, a bűnöző peruiak és bűnöző észtek miatt sem utálod a peruiakat és észteket. Csak a cigányok kapják meg nálad azt a privilégiumot, hogy a bűnöző cigányok miatt az összes cigányt utálod.


Pont ezt a különbségtételt hívják egyébként rasszizmusnak. Na, lehet értetlenkedni és lepontozni :)))

2010. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
51%

idegesít a hülyeséged.

bűnöző kínairól itthon még csak nem is hallottam ,de ha van is, akkor baromi kevés lehet, vagy pedig nem olyat tesz amit az ember közvetlenül érzékel.


nem ez nem rasszizmus. csak ti látjátok így.

eléggé szánalmas ez az érvelés részedről.

2010. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
62%

15:03as vagyok


Igen, én a cigányságot nem szeretem, de akkor sem tartom magam rasszistának ugyanis van olyan cigány aki még réges- régen velem jött el dolgozni és nagyon rendesen megdolgozott a pénzéért.


Én bennük (cigányokban) azt nem szeretem ahogy a gyerekeiket felnevelik. Más fajokkal nincs bajom, ezáltal nem érzem magam rasszistának, talán csak nacionalista vagyok, mert szeretem a hazám és szeretném, hogy ne éljenek elnyomásban a magyarok.


Egy cigányt sem tudnék fejbe lőni, vagy koncentrációs táborba küldeni akármilyen mocsok. Viszont furcsálom hogy ha magyart lincselnek meg semmit nem kapnak érte, ha pedig egy magyar kocsival elüt egy cigányt, akkor életfogytiglanra ítélik és egyből jönnek azzal, hogy a magyar direkt csinálta és biztos rasszizmusból.


Fordítva is működik szerintem a dolog, rengeteg cigány hangoztatja, hogy mocskos magyarok amit nem értek ugyanis ez a mi országunk és senki nem is kényszeríti őket arra hogy itt maradjanak, de ha már itt élnek és magyarul beszélnek ne mocskozzanak le minket. A roma szó is egy kreált szó, ők maguk találták ki megkülönböztetésül, érthetetlen. Nekem semmi bajom nincs velük ha egyenlő feltételek mellett élünk értem ezt arra is hogy ha valaki aki cigány elvégez egy egyetemet vegyék fel ugyanúgy mint minket magyarokat hajrá. Viszont az hogy általános iskolai végzettséggel is lehet rendőr egy cigány, fegyvert adnak a kezébe szintén csak érthetetlen, legalább a középiskolát végezze el ahogy a magyar rendőrök is megtették. Ez már a butaság netovábbja.

( Magyarnak se adnék fegyvert a kezébe 8 általánossal úgyhogy nem vagyok rasszista :) )

2010. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 A kérdező kommentje:
A kínai hamisítók, esetleg vietnámi marihuánatermesztők lehet mondanak valamit:)
2010. jan. 12. 15:37
 25/120 A kérdező kommentje:
15:31-es érdekelne az általad megfogalmazott definíció a rasszizmusról.
2010. jan. 12. 15:40
 26/120 anonim ***** válasza:
51%

"A kínai hamisítók, esetleg vietnámi marihuánatermesztők lehet mondanak valamit:)"

elég kevés van itthon belőlük szerintem, hogy tapasztaljam.

ez az egyik.


a másik az, hogy egy hamisító vagy kendertermesztő hatását nem fogom úgy megérezni mint azt ha a nyílt utcán bandában akarnak kirabolni, megverni, stb...


épp ezzel a hozzászólásoddal jellemezted le magad, hogy mennyire nem érted a témát, és mennyire 0 a tapasztalatod. Jah és ha már tapasztalat. Kérdezz meg 1000embert, h mi a tapasztalata a cigányokkal és mi a kínaiakkal. ez dukál, hogy cigányokkal kapcs sokkal többnek lesz rossz, míg kínaiaknál max annyi, hogy szar árut vett tőlük. ha lesz is olyan akit kínai vert meg bántott stb, az nagyon elenyésző arányú lesz a pozitív vagy semleges értékelésekkel szemben.

2010. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 A kérdező kommentje:

Hogy kevés a tapasztalatom azt nem mondanám. Belém is kötöttek nem egyszer cigány származású egyének. Ettől még nem mondom minden cigányra azt, hogy gonosz és bűnöző. Az előző válaszoló azt írta nem hallott még kínai bűnözőkről az országban. Arra reagáltam.

Viszont a válaszokból ítélve zsidókkal és négerekkel semmi gondotok nincs. Ennek ellenére mégis sokan szidják őket. Nem hiszem hogy négerek okoztak problémát ebben az országban. Egyetemre jönnek tanulni ebbe az országba, tehát tanulni szeretnének. Sokan mégis szidják őket. De mondjuk már az én írásom sem a kérdésre vonatkozik:)

2010. jan. 12. 16:16
 28/120 anonim ***** válasza:
34%

nem mondtam, hogy az összes cigány bűnöző. de a nagy részük ellenséges.

miből következtetem ki ezt?


sokkal több embernek van több rossz tapasztalata mint azoknak akik az ellenkezője. ezt nem fogod fel. nem is akarod. így nincs mód értelmes kommunikációra. bizonyítsad be, hogy az 1 nagyobb a 10nél.

2010. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 A kérdező kommentje:
Te meg azt nem érted meg mi a kérdés. Eredetileg nem is volt cigánybűnözésről kérdés, arról már ember tett fel kérdést, ezért ahhoz nem akarok már hozzászólni. Bár megtettem így is, igaz nem tettem minden mondat mögé, hogy akinek nem inge... Lehet ezért gondolod, hogy nem akarlak megérteni;)
2010. jan. 12. 16:26
 30/120 anonim ***** válasza:
56%

"Ha rajovok a hazugsagokra antiszemita vagyok,

Ha azt akarom hogy Magyarorszag magyar maradjon neonaci vagyok"


Akkor meg hivjanak aminek akarnak.Igazabol nem erdekel.Sott meg azt sem banom ha habzo szaju Jobbikos-nak hivsz.

2010. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!