Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
 61/120 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=90j_bmUlz5A


parancsolj, linkelj olyat ahol a cigányok jó fejek. sok szerencsét


ja és ha nem érted amit mondok, talán jobb is ha nem mondok semmit ;) magyarellenes paraszt

2010. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 anonim ***** válasza:
már az első három mondat elmond mindent róluk
2010. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/120 anonim ***** válasza:
68%
Dehogynem.Pontosan ez a kerdes es arra is valaszoltam.Csak ugye legjobb vedekezes a tamadas.Tehat ha nem olyan valaszt kapsz ami tetszik neked akkor az a legegyszerubb ha azt irod hogy nem a kerdesre valaszoltam.
2010. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 anonim ***** válasza:
79%

"Az első bekezdésre nem reagálok, mert az minősíthetetlen.

Viszont ha rasszista és ezt a kommentekben bizonyítja, akkor miért kéne titkolni?"


Atya...Most azt szertned bebizonyitani hogy minden ember aki a Jobbik-ot tamogatja egyforma?nem is ertem miert kommentelek egy ilyen beszolasra.Minosithetetlen.haha

2010. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 A kérdező kommentje:

Miért nem tudjátok értelmezni a mondataimat? A kérdés nem a cigánybűnözés léte neméte. Nem is az a kérdés, hogy te rasszista vagy vagy nem. A kérdés nem minden jobbikosra vonatkozik. Erre persze kell egy kis szövegértés. De persze ti rögtön azt hiszitek mindenkit támadok. A kérdés világos:

AKI RASSZISTAKÉNT/ANTISZEMITAKÉNT VISELKEDIK, MIÉRT KÉRI KI MAGÁNAK HA RASSZISTÁNAK/ANTISZEMITÁNAK NEVEZIK. Leegyszerűsítettem a kérdést a szövegértésből megbukottaknak.

2010. jan. 12. 19:25
 66/120 anonim ***** válasza:
86%
Azert mert Pl.azt mondom hogy van ciganybunozes,erre te azt mondod hogy en rasszista vagyok.Miert?Honnan tudod?Ismersz?Ismered a felfogasom?Ismered a hozzaallasom a dolgokhoz?Nincs mit tenni ha a valasz nem jut el a tudatodig.De valoban eddig merges voltam ha azt mondtak ram hogy rasszista stb de most mar egyaltalan nem zavar mert ez pusztan egy Jobbikellenes vedekezo reakcio.
2010. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 A kérdező kommentje:
De azt nem érted meg, hogy ha valaki egy népet, etnikumot hátrányosan megkülönböztet az rasszista? Ha a cigányokat elítéled, akkor te is az vagy, nem gondolod? Eddig nem mondtam itt senkire, hogy rasszista lenne, de ezek szerint te nem vetted észre.
2010. jan. 12. 19:33
 68/120 anonim ***** válasza:
50%

Hogy egy drága öreg (általad bizonyára nagyra becsült) miniszterelnökünk szófordulatára reflektáljak:

Rasszista vagyok. Na és?

2010. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
69%
Hat ugy latszik te sem vagy teljesen tisztaban a rasszista fogalmaval.Mindenesetre ha szerintad en rasszista vagyok mert ciganyozok akkor oxy legyek az,de akkor te meg egy magyarellenes vagy mert azt allitod hogy nincs ciganybunozes es hozzajarulsz ahhoz hogy a Jobbikot eliteljek es segitesz erositeni a rajuk nyomott belyegeket.
2010. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 A kérdező kommentje:
42 válaszból maximum 4-en válaszoltak a kérdésre. Nekik köszönöm. A többi válaszból megtudtam a véleményeteket. A kérdéshez nem sok köze volt, de azért köszönöm nektek is. Részemről lezártam a beszélgetést, mert már kezdődnek azok a kommentek miszerint ha nem értek egyet bizonyos emberekkel, akkor nem is vagyok magyar. Köszönöm ebből nem kérek.
2010. jan. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!