Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
 71/120 bumbi02 ***** válasza:
28%

mert ugy gondolják hogy nekik igazuk van és ebben nincs semmi kiközösités, semmi megkülönböztetés, ez igy van rendjén h a cigányokat illetve zsidókat utálniuk kell, mert ez alap...és h ha alapnak tartja akkor nem is fogja ugy tartani h rasszista lenne... igazából maguk se tudják mér zsidóznak de zsidóznak... van kb 2 érvük amit olvastak a kurucon és kész... meseportálon találtak vmit h mit mondjanak arra h miér utáljuk a zsidót?

cigányoknál meg az a helyzet h tényleg tehetnek a cignyok arról hogy ilyen a hirnevük.. d enem kell általánositani.. mer sokan ugy állnak hozzá h meg se akarnak ismerni egy cigányt pedig lehet h jófej az... (mint pl egy osztársam)

az elözöekhez szólva meg, azér lenne hazaáruló mert a jobbikkal nem szimpatizál? jesszus....

2010. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak olyan jobbikosok, akik csak divatból azok, és nem tudják, h. miért zsidóznak vagy cigányoznak. De szerintem inkább te nem vagy egészen pontosan tisztában azzal, h. miért teszik. És nem hiszem azt sem, h. csak a kuruc infóról vennék érveiket, vagy holmi "mese portálokról". Egyébként ha venném a fáradtságot, írhatnék neked ide egy szép kis könyvlistát, h. mit olvass el, és rögtön rájössz, h. miért van a zsidózás. Csak az a baj, h. a legtöbb könyvet nem lehet megkapni a nagy könyvesboltokban vagy nagy áruházakban.
2010. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új kommenteket is:) Utolsó kommentelő te is félreértettél, mert nem az volt a kérdés, hogy miért zsidóznak az emberek.
2010. jan. 12. 22:34
 74/120 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem konkretan es kizarolag a kerdes pontos megvalaszolasara megy akkor te mindig hozzateszed hogy blabla nem a kerdesre lett valaszolva.En lattam itt szamtalan egyertelmu valaszt.Mi a problema?Az hogy nem tetszik egyik sem?Vagy ha mar itt tartunk akkor te hogy valaszolnal egy ilyen oktalan kerdesre?Sehogy, mert a fejedben te is tudod a valaszt.Nem mindegyik ciganyozik es zsidozik de aki ugy tesz jogosan teszi.Oh,tudom...Nem a kerdesre valaszoltam.
2010. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 A kérdező kommentje:
Nemhogy nem a kérdésre válaszoltál, de még csak értelmezni sem tudtad a kérdésemet. Mint írtam csak azokra vonatkozik akik zsidóznak cigányoznak niggereznek. Hányszor írjam még le, hogy egyszer megértsétek?
2010. jan. 12. 23:06
 76/120 anonim ***** válasza:
Én mint "az utolsó Kommentelő" nem is a te kérdésedre válaszoltam, hanem egy másik hozzászólásra, ami arról szólt, h. akik zsidóznak, azt se tudják, h. miért teszik. egyébként szerintem mindenki érti a kérdésed, csak egyszerűen kifejtik a véleményüket "másról" is, ami szintén ennek a témának a része.
2010. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 A kérdező kommentje:

Elnézést, azt hittem nekem szólt.

Ha megkérdezik a piacon az árustól, hogy mennyi az alma kilója, akkor ha azt mondja, hogy nagyon finom az alma, akkor az a téma része, de semmit nem válaszolt a kérdésre. Ha a konkrétan a cigánykérdés érdekelne, akkor arról kérdeztem volna. De az már ki lett beszélve sokszor.

2010. jan. 12. 23:26
 78/120 anonim ***** válasza:
Csak az a rasszista aki ok nélkül utál más népeket.A cigányok többsége ,valljuk be bőven tesz azért ,hogy utálják őket...Ha rendesen viselkednének és csak a bőrszinük miatt nem szeretnék őket,akkor lenne valaki rasszista.Egyébként nem csak fehér ember lehet rasszista,a cigányok többsége is utálja a magyarokat,nagy részt ok nélkül...Na ,az a rasszizmus.
2010. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
0%

"Csak az a rasszista aki ok nélkül utál más népeket.A cigányok többsége ,valljuk be bőven tesz azért ,hogy utálják őket."


HA a cigányok többsége bűnöző, ÉS utálod a bűnözést, AKKOR utálod a cigányoknak AZT a többségét, akik bűnöznek.


Nem pedig az összes cigányt. Az ugyanis rasszizmus.

2010. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
igen.
2010. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!